Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Makalede Neler Var

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır; Turkcell kullanıcılarına makul birçok parasız web paketleri sunmaktadır. Turkcell parasız web hilesi ise neredeyse birçok kişinin internette arama yapmış olduğu kelimelerin başlangıcında gelmektedir. Turkcell müşterilerine maksimum web veren operatörlerden biri olmasın rağmen web paketleri yetmeyenler genellikle Turkcell parasız web hileleri araştırmaktadırlar.

Turkcell yapmış olduğu birçok güncelleme ile parasız web hilelerini engellemişti yani aslında Turkcell hilesi diye bir şey yoktur yalnızca birtakım taktikleri yöntemler veya kampanyaları ile sizlere parasız web kazanabilirsiniz.

İnternetin yetmediği veya erken bitti dönemlerde size parasız web veren taktileri yazımızın devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell parasız web kazanmak için kullanabileceğiniz taktiklerden biri ise Salla Kazan taktikleridir. Salla kazan uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında telefonunuzu sallamak yerine durağan(durgun) bırakarak parasız web kazanabilirsiniz.

Ayrıca birtakım arkadaşlar yaptıkları yorumlarda aşırı şiddetli salla kazan yaptıklarında armağan web kazandıklarını söylemişlerdir. Ayrıca bakiye yükleyerek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Bir öteki salla kazan hilesi ise salla kazan yaptıktan sonrasında web hakkınızı bitirdikten sonrasında telefonunuzun tarih ve saat ayarını değiştirdikten sonrasında telefonunuza VPN yükleyip yeniden salla kazan yapabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı malumat için Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Kazanılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Turkcell’den parasız web kazanmak için deneyebileceğiniz taktiklerden biri ise 10 GB armağan web kampanyasına katılmak.

Sim kartını değiştiren veya armağan sim kart alan kişiler sim kartta bulunan şifreyi göndererek 10 GB armağan web kazanıyor. Sim kartını kaybeden, değişiklik yapmak isteyen veya 4.5G ahenkli sim karta geçerek sizde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB parasız web kampanyasına katılmak için yeni sim kartınız ile birlikte verilen şifreyi almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp alakalı promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Tamamen parasız kampanyalardan biridir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları

Özellikle öğrenciler ve ergenler tarafınca oldukça sık tercih edilen parasız web kazanma yollarından bir tanesi de opera mini tarayıcıdır. Cep telefonunda kullanımı kolay olması, fazla yer kaplamaması ve yandex ile birlikte çabalama ile birlikte parasız web paketleri yayınlamaya başladılar.

İşte opera mini kullanarak parasız web ayarları ise;

Ayarlar>>>>Mobil Ağlar>>>>Erişim Noktası adımlarını takip ediniz

Erişim noktasına girdikten sonrasında Turkcell için yapmanız ihtiyaç duyulan ayarlar ise;

Turkcell Wap:

İsim: Turkcell

APN: wap

Proxy: “212.252.234.168”

Bağlantı noktası: “8080”

Kullanıcı adı: turkcell

Şifre: turkcell

Sunucu: http://m.turkcell.com.tr

MMSC: Ayarlanmadı

MMS prox’si: Ayarlanmadı.

MMS irtibat noktası: Ayarlanmadı.

MCC: 286

MNC: 01

Kimlik doğruluğunu sağlama türü: Yok

APN türü: Default

Yukarda size anlattığım tekniği muntazam yapmış olursanız internete parasız olarak erişebilirsiniz.

Turkcell parasız web hileleri ile alakalı sizlere malumat verdik.

https://www.youtube.com/watch?v=jJbqzqcAHt8

 

Turkcell Bedava İnternet İçin Hangi Tarayıcıyı Kullanmalıyım?

Turkcell parasız web için opera mini tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazanda Nasıl Bedava İnternet Kazanabilirim?

Turkcell salla kazan uygulamasında telefonu programa girdikten sonrasında durağan(durgun) tutarak parasız web kazanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?