Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları


Makalede Neler Var

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları; Turkcell ücretsiz web kazandırmak için değişik yollarla değişik kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmet ve yapmış olduğu yenilikler gün geçtikçe artmaktadır. Bu yenilik ve hizmetle beraber, müşterilerin sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Müşteri sayısında bu kadar fazla artışa neden olan kampanyaları ve Türkcell ücretsiz web hizmetlerini birlikte inceleyelim.

Turkcell belli aralıklarla yapmış olduğu kampanyalar ile ücretsiz web vermektedir. Sizler son zamanlarda maksimum ücretsiz web veren birtakım kampanyalardan anlatmak istiyorum. İşte Turkcell ücretsiz web kazanma yolları;

  • Yeni Kaydolanlara Özel 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet
  • Sen Yap 25 GB Bedava İnternet
  • Emocan 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell ücretsiz web kazanma yolları 2023 ve Turkcell ücretsiz web kazanma şekilleri ile ilgili sizlere aktüel bilgiler vermeye çalışacağım.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Hat Taşıma Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell hat nakliyat kampanyası ile hattınız turkcelle taşıyan yeni abonelere 10 GB ücretsiz web vermektedir. 90 gün içinde hattınız Turkcell kalitesine taşıyan bütün aboneler Her yöne 750 dakika + her yöne 1000 SMS + 10 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB  + fizy’de geçerli 5GB kazanacaklardır. Eğer sizde hattınızı 3 ay içinde Turkcell’e taşıdıysanız derhal HOS GELDIN 10 GB yaz 2200’a kısa mesaj göndererek hediyenizi alabilirisniz.

Turkcell sendeyapdiye 25 GB Bedava İnternet

Turkcellilerin kullanabildiği kampanyalardan biri olan ‘’Sen Yap Diye’’ kampanyası sayesin de bütün Turkcell aboneleri aşağı yukarı 25 GB web kazanabilir. Aynı vakit da faturalı ya da faturasız olan bütün Turkcelli aboneler ücretsiz internete haiz olup kazanabilmek için BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmelidirler. Bu kanal üstündeki yapılması ihtiyaç duyulan görevleri yaparak aşağı yukarı 25 GB varan web hakkı kazanmayı elde edebilirler.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Turkcell yani programını cep telefonununa indirin ve derli toplu olarak yaani kullanan bütün Turkcell aboneleri her ay 1 GB ücretsiz web kazanacaklardır. Yaani programını telefonunuzda bulundurduğunuz ve kullandığınız süre süresince her ay kendiliğinden yenilenecek bu kampanya ücretsiz web kazanmak için kullanabileceğiniz programlardan biridir.

Ayrıca Turkcell yaani ilk defa telefonuna indirin her insana ek 1 GB internetin yanısıra 1 hafta kullandığınızda 1 GB daha kazanarak kullanamaya başlayabilirsiniz. Turkcell Yaani ile ilgili daha detaylı malumat için Turkcell Yaani Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bıp uygulaması Turkcell abonelerine maksimum armağan web veren programlardan biridir. BIP kullanarak, mesaj atarak, öbek kurarak veya arkadaşınıza önererek ücretsiz web kazanmanıza imkân tanımaktadır. Özellik BIP yıldızları ile bolca bol mesaj atarak haftalık 5 GB kadar ücretsiz web kazanabilirsiniz.

BIP üstünden öbek kurarark dostlarınızla mesajlaşarak armağan internetinizi alabilirsiniz. Ayrıca BIP keşfet üstünden KİM 1GB İSTER yarışmasına katılarak ücretsiz web kazanabileceğiniz gibi EBA kanalına üye şeklinde de web alabilirsiniz. Sizde sürpriz hediyeler kazanmak ve yarışmalara katılarak derhal armağanları toplayabilirsiniz.

Turkcell BIP ücretsiz web kapmayalarını detaylı incelemek için Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazanma

Turkcell salla kazan ile her hafta ücretsiz web kazanmanız mümkün. Salla kazan her hafta 1 defa meydana getirilen ve bolca bol armağan veren programlardan biridir. Turkcell salla kazan yapmak için Dijital Operatör üstünden her hafta cuma gününe kadar salla kazan yapmanız gerekmektedir. Bütün Turkcell faturalı ve faturasız müşteriler haftada 1 defa salla kazan yapabilir.

Turkcell salla kazan ile ilgili detaylı malumat almak için Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell armağan havuzu Dijital Operatör içinde bulunan ücretsiz web kazanma imkanı bulunan paketleri ve kampanyaları takip edebilmek için düzenlemiştir. İlk defa armağan havuzuna giriş yapan abonelere 1 GB armağan veren bu tatbik ilaveten daha ilkin almadığınız ücretsiz interent kampanyalarını takip etmenizi sağlar. Hediye havuzunda bulunan yarışmalar, çekilişler ve görevleri tamamlayarak ücretsiz web kazanırsınız.

Daha detaylı malumat için Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell her gole 100 MB uygulaması hafta sonu belirlenen maçlar içinde belirlediğiniz maçta çıkan toplam gole bağlı olarak 1 GB kadar web kazanmanızı sağlar. Hem Türkiye süper ligi hem de dünyada birçok ülkenin liglerinden maçları seçerek her hafta ücretsiz web kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa katılabileceğiniz her gole 100 MB yarışmasında asla gol olmasa bile 100 MB web hattınıza yüklenir.

Turkcell her gole 1oo MB daha detaylı malumat için Turkcell Her Gole 100 MB Kampanyası Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 2023

Turkcell ücretsiz interent kazanma şekilleri içinde maksimum tercih edilen BIP uygulaması ve Salla Kazan yaparak ücretsiz web kazanma yöntemidir. BIP programını telefonunuza indirerek sizlerde ücretsiz web kzanmaya başlayabilirsiniz.

Sizler için aktüel olarak Turkcell 2023 ücretsiz internet kampanyaları derli toplu olarak paylaşmaya çalışyorum. En aktüel ücretsiz web kampanyaları ve paketleri için Turkcell Bedava İnternet kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yorumları

Turkcell armağan web kazanma şekilleri ile ilgili dört gözle beklenen ve sıkça sorulan soruları yorum kısmından okuyabilir malumat ve öğrendiğiniz ücretsiz web yöntemlerini öteki kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İnternet Verir mi?

Haftada bir defa meydana getirilen salla kazan uygulaması ile ücretsiz web kazanmanız mümkündür.

Turkcell Hat Taşımada Kaç GB İnternet Veriyor?

Hat nakliyat kampanyası ile Turkcell kullanıcılarına 10 GB armağan web vermektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Turkcell Faturalı Hat Taşıma Kampanyaları