Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Makalede Neler Var

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları; Turkcell günümüzde her insanın gereksinim duyduğu parasız web kampanyalarını müşterilerine yenileyerek sunmaktadır. Pek oldukça web kullanıcısı parasız internete haiz olmanın yollarını aramakta ve kampanyalardan yararlanmak istemektedir. Kampanyaları kovalayan müşteriler için bu yazımızda bir oldukça kampanyadan bahsedip destek olacağız. 

Turkcell kullanıcıları, malum parasız web paketleri ve parasız web kampanyalarından dolayı, rastgele bir tarifeyi gözüne kestirip kullanırken bu tarifenin ya da paketin yanı sıra bir de parasız ek web paketine haiz olup, mevcut web kotasını yükseltmek istiyorlar, nerdeyse her pakette ve tarife de mevcut olan web kotası genel hatlarıyla azca olduğundan ve devamlı internette takılan kişileri 1 ay gibi uzun bir müddet süresince yönetim edemediği için Turkcell’in size sunduğu paketler dahilinde bulunan parasız web kampanyalarından kolay bir halde yararlanarak sizler de parasız daha oldukça web sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?

Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’in yaptığı bir oldukça kampanya ve fırsat vardır. Son vakit yoğunlaştığı kampanyaların başlangıcında Turkcell parasız web kampanyaları gelmektedir. Turkcell’in sunduğu mevcut paketler haricinde aynı vakit da bir öteki programları da mevcuttur bunlar, Turkcell  Bip parasız internet ve Turkcell Yaani parasız internet programları gibi birtakım uygulamalardır ve bu programlar vasıtası ile de kolay bir halde web sahibi olabiliyorsunuz, bu yolla web sahibi olabilmek için yapmanız gereksinim duyulan tek şey şey, Turkcell parasız web paketlerini inceleyerek sizin için makul olan kampanyaya müracaat ederek parasız web kazanmak olacaktır. 

Turkcell ‘in sunduğu parasız (hediye)  web kampanyaları yalnızca belli kullanıcılara değil,  genelde Turkcell de olan bütün müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır, müşteri yitirmek istemeyen Turkcell, yapacağı kampanyalarla bütün kullananların yüzünü güldürerek sevindirecektir.  Şimdi hep beraber Turkcell parasız web 2023 kampanyalarından hangileri sizin için daha makul ve neler var bir göz atalım.

Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell bip kullananlar mesajlaştıkça attığı mesaj yoğunluğuna göre 2 gb web kazanıyor. Bip programını ne kadar oldukça kullanır ve sevdiklerinize msj atarsanız parasız web kazanma oranınız yükseliyor.

Eğer bip programını ilk kez telefonunuza indirirseniz anında 1 gb web kazanabilirsiniz.

Türkcell bip vasıtası ile parasız web kazanmak için dostlarını eş ve akrabalarınız ile kuracağınız gruplar vasıtası ile web kazanmanız mümkün. Grup içinde etken olursanız ve gün içinde 10 adet mesaj atarsanız anında 1 gb internetiniz olur. Bip parasız web kazanmak için 5 gün süresince her gün 10 adet mesaj atmanız gerekmektedir.

Bip kullan kazan kampanyasından yararlanmak için her gün derli toplu mesaj atarak 1 GB kazanacağınız gibi BİP yıldızları arasına girerek ek 2 GB kazanmanız mümkün. 30 gün içinde toplam 1000 veya daha oldukça msj attığınızda 2 GB web kullanım hakkı elde edeceksiniz.

Bip Kim 1 GB İster

Turkcell bip üstünden oynayabileceğiniz Kim 1 GB İster malumat yarışması ile hem eğlenebilir hem de 1 gb parasız web kazanabilirsiniz. Toplamda 15 problemin sorulmuş olduğu kim 1 gb web malumat yarışmasında 3 şama bulunmakta ve her aşamada 5 soru sorulmaktadır.

Her kademe sonunda yarışmadan çekilebilir veya bütün sorulara yanıt vererek 1 GB armağan internetin sahibi olabilirsiniz.

BİP Tribün Cepte Bedava İnternet

Turkcell tribün cepte ile tutuğunuz takın maçı sevdiklerinize dinletebilir takımınız galip geldiği vakit ise 1 GB parasız web sahibi olabilirsiniz.

Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar takımlarını seçtikleri sürece takımlarının her maçında kendilerini arayanlara gün boyu takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda kendiliğinden kaldırılır. Tribün cepte Bip kanalından marş seçeneklerini değiştirebilir, durdurabilir ya da sizi arayanlara süresiz dinletebilirsiniz. İnternet hediyelerinden birini kazanmak için takımınız galip geldiği durumda Bip kanalından hediye çarkını çevirmeniz gerekir.

Ücretli servislerden biri olan Tribün cepte haftalık 2.99 krş tutarı bulunmaktadır. Tribün cepte aboneliğinizi TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı içerisinden başlatabilirsiniz

Bip Kazan Kazan

İnternet paketi ödüllü malumat yarışmaların biri olan kazan kazan ile  bilinizi sınayabilir ve 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. BiP programını indirip “Keşfet” alanı altındaki Kazan Kazan kanalını izleyerek yarışmaya katılabilirsiniz.

Kazan Kazan, Youtube dünyası ile BiP dünyasını aynı yerde buluşturan web paketi ödüllü müsabaka kanalıdır. Youtuberların keyifli videolarıyla beraber katılmış olduğu bu yarışma, Türk insanının alışkanlıkları hakkındaki bilgilerinizi tazeliyor. Her katılması 500 MB ile ödüllendiren Kazan Kazan, doğru yanıtı verdiğiniz durumda ödülünüzü ikiye katlayarak 1GB hediye ediyor. Ayrıca, yedi gün içinde 3. defa oyun oynanması halinde ek günlük 1 GB daha armağan etmektedir.

Turkcel Bip Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell parasız web paketleri öteki operatörlere göre oldukça daha avantajlı ve kampanyalı paketlerdir. Turkcell parasız web dağıtmak ve armağan etmek konusu ile ilgili maksimum dağıtan ve kullananların yüzünü güldüren bir operatör şirketi diyebiliriz. Aynı vakit da yaptığı bir öteki yan programları vasıtası ile de bir oldukça şey kazandırıp, fırsatlar sunmaktadır. Bu yan programları indiren kişilere, genellikle ayrı web imkânı sunmaktadır.  Birde yan programlar içinde belli bir vakit geçirenlere de ayrı, parasız web dağıtmaktadır.

  • Turkcell Sim 

Turkcell Sim’in sunduğu bir kampanya olmuş olup, uzun zamandır süren bir ‘’bedava internet’’ kampanyasıdır. Geçen seneden beri süren bu kampanya öncelikle 13 Mayıs 2018 yani anneler günün de annelerimize sunduğumuz armağan olarak başlatılmıştır. Ardından bu tarih itibari ile bütün Turkcelli annelerimize hususi haftalık 1 GB  parasız web armağan etmektedir. Anneler gününe hususi başlatmış olduğumuz ve süren bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılarımız için Turkcell Sim programını indirip ve bu tatbik içerisinden de ‘’çocuklarım ve ayrıcalıklarım’’ menüsüne girip bu menü üstünden Anneler Günü Turkcell Bedava web hediyesini sizler de her hafta yaparak kazanabilirsiniz.

  • Turkcell Platinum

Turkcell’in sunduğu parasız web kampanyalarından biri de doğum günü parasız web hediyesidir. Bu armağan için yapmanız gereksinim duyulan bir iki kolay adım vardır. İlk adım Turkcell Platinum’a üye olmanız olacaktır. Üye olduktan sonra, ya da üye oluşu sırasında gireceğiniz doğum günü tarihiniz kafi olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra kayıtlı olan doğum günü tarihinde Turkcell sizin adınıza her sene 1 GB parasız web hizmetini sunacaktır.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası ( BİP Yıldızları )

Turkcell bip kullan kazan kampanyası ile sevdiklerini bip üstünden bolca bol mesaj atarak parasız web kazanabilirsiniz. BİP Yıldızları kampanasında haftalık olarak attığınız mesaj sayısına göre bip yıldızı olup armağan web kazanmanız mümkün.

Bip kullanım yoğunluğuna göre 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanırsınız. Her hafta tekrarlanan bu kampanyadan haftada 1 defa yararlanabilirsiniz. Bip yıldızları kullan kazan kampanyası her hafta pazar günü başlayıp pazar günü bitmektedir. Bol bolca mesaj atarak sizde haftalık olarak 2 GB armağan web kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları ile ilgili malumat vermeye çalıştım. Yazımızı belli aralıklarla güncelleyeceğim.

 

Turkcell BİP Uygulamasını İndirenler İlk Seferde Ne Kadar İnternet Kazanmaktadır?

Turkcell Bip programını telefonlarına indiren kullanıcılar ilk anda 1 GB internetin sahibi olmaktadır.

Turkcell Bip Tribün Cepte Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim?

Turkcell Bip Tribün Cepte Uygulaması için TRIBUN CEPTE yazarak 2200 a göndermeniz halinde üyeliğiniz başlayacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?