Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri

Makalede Neler Var

Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri; Turkcell genç bireylere yönelik değişik tarife imkanlarıyla çoğu kampanyaya haiz bir operatördür. Turkcell geniş hizmet ağı ve her yaş grubuna uyan tarifeleri ile kullanıcılarını olabildiğince sevinçli eder. GSM Sektöründe haiz olduğu çoğu üstünlük ile ön planda olan operatör hem satmaca hem de faturasız müşterilerine birbirinden avantajlı paket seçenekleri sunar. Her bütçeye uyan ve her kullanıcının kendi karar vereceği paketler makul kullanım koşulları ile de kullanıcıya emniyet verir.

Geniş bir kullanıcı kitlesine haiz olan Turkcell GNÇ paketleri ile ilgili sizlere malumat vermeye çalışacağım. Turkcell faturalı GNÇ paketleri ve Turkcell faturasız GNÇ paketleri yazımızda.

Turkcell Faturalı GNÇ Paketleri

25 yaş altı gençlere yönelik olarak çıkarılan GNÇ paketleri bolca bol web ve dakika vermesinin yanısıra sirpriz hediyeler ile gençleri sevinçli etmektedir.

Faturalı GNC Fırsat Midi Paketi

25 yaş üstünde olan ve Turkcell faturalı hat kullanımına haiz olanlar için sunulan bu paket her yöne kullanım için geçerli 6 GB internet, toplumsal medya için geçerli olan 3GB web seçeneklerine sahiptir. İnternet kullanımını gayet fazla gerçekleştiren kullanıcılar için en makul olan paket 750 DK konferans süresine haizdir ve 39 TL ile satın alınabilir. Kısa mesaj ile hatta tanımlanan paket ile sınırsız web kullanımına haiz olunabilir.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketi

Faturalı GNC Fırsat Süper Paketi

Faturalı hat kullanıcıları için geliştirilen bu hususi paket 25 yaş üstü kullanıcılar için uygundur. 10 GB web opsiyonu sunan bu paket 3GB ekstra toplumsal medya kullanım limiti verir. 1000 DK konferans süresi ile de kesintisiz iletişim sunar. 49 TL ile hatta tanımlanacak paket tedavül süresi dolana kadar özgürce kullanılabilir.

Faturalı GNC Fırsat Pro Paketi

25 yaş üstü faturalı Turkcell kullanıcıları için sunulan bir öteki avantajlı paket PRO paketidir. 14 GB web limiti veren bu paket ekstra olarak 5 GB toplumsal medya paketi içerir. İnternette vakit geçirmek isteyenler için en en makul paketlerden biri olan bu paket 1000 DK opsiyonu ile de kullananların olabildiğince memnun oldukları bir pakettir. 59 TL karşılığında hatta tanımlanır ve kullanım süresi süresince özgürce kullanılabilir.

Turkcell GNC Faturasız Paketleri

Faturalı GNC paketleri ile sizlerde hem bolca bol web kullanabilir hem de armağan internetler ile dilediğiniz gibi internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Faturasız GNC Hoş geldin 5 GB Paketi

25 yaş altında faturasız Turkcell kullanıcıları tercih edecekleri güzel geldin paketi ile sınırsız iletişimin keyfine varabilir. 2 GB web ve 500 DK içeriğe haiz olan paket ekstra olarak GB toplumsal medya paketi sunar. Paketi 25 TL karşılığında satın almak mümkündür.

Faturasız GNC Avantaj 6 GB Paketi

Faturasız 25 taş altı ergenler için hazırlanan paketin bünyesinde 6 GB internet, 750 DK ve 3 GB toplumsal medya paketi yer alır.  Avantajlı pakete haiz olmak isteyenler 34 TL karşılığında bir kısa mesaj ile bu pakete haiz olabilir.

Faturasız GNC Hoş geldin 15 GB Paketi

İnternet kullanmayı seven 25 yaş altı faturasız ergenler bu paket ile diledikleri gibi iletişim hakkına haiz olabilir. 10 GB web opsiyonu sunan paket ekstradan 5 GB toplumsal medya paketine sahiptir. Ayrıyeten 750 DK veren paket 49 TL ile basitçe hatta tanımlanarak kullanılabilir. Paketler yalnızca GNCTRKCLL tarifesine dahil olanlar için geçerlidir.

Turkcell GNC Paketleri 2023

Turkcell 25 yaşı altı gençleri sunmuş olduğu gnc paketleri hem makul fiyatı hem de bolca web içeren tarifeleri ile ergenler yönelik olarak çıkarılmıştır. Gençleri düşünen Turkcell ilaveten sinema bileti, tiyatro dahil çoğu sürpriz armağan ile gençlerin sesine kulak vermiştir.

Sizlere bu yazımızda GNC paketleri ve tarifeleri ile ilgili malumat vermeye çalıştım. İster faturalı olsun isterse faturasız size makul pakete geçiş yaparak derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Turkcell GNC Paketi Hangi Yaşı Kapsamaktadır?

Turkcell GNC paketini 25 yaş altı gençlere yönelik sunmaktadır.

Turkcell GNC Paketlerinde 25 Yaş Üstüne de Kampanyalar Bulunmakta mıdır?

Turkcell GNC paketlerinde Süper Paket ve Pro Paket, Fırsat Midi Paket gibi kampanyalarla 25 yaş üzerine de çoğu kampanya fırsatı sunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?