Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası


Makalede Neler Var

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası; Turkcell bu defa taraftarları sevindiren bir kampanya ile karşınızda… Turkcell GS yardımcı paketi ile hem taraftarı olduğunuz takıma yardımcı olabilir hem de her galibiyete parasız 1 GB parasız web kazanabilirsiniz. Galatasaray yardımcı paketi vasıtası ile sizlere hem taraftarı olduğunuz takıma ekip kazanabilir.

Turkcell tarafınca sene sonuna kadar geçerli olan GS Destek paketine geçerek 5 tl karşılığında 1 gb parasız interneti kazanmak için Sarı Kırmızı Destek paketlerinden birine geçiş yapmanız kafi olacaktır.

Turkcell kullananların Galatasaray maçlarında her galibiyete 1 gb armağan web kazanmaları bireysel müşterilerine açıktır. Süper lig maçlarında kazanılan her yengi sonrası hattınıza kendiliğinden parasız internetiniz tanımlanacaktır.

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl Yapılır

Galatasaray yardımcı paketi bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler açıktır. Sizlerde bu paketlerden birine geçerek gs yardımcı paketlerinden birine haiz olabilirsiniz.

Ayrıca gs yardımcı paketi için GS5 yazıp 2200’a SMS gönderdiğinizde paket hattınıza kendiliğinden tanımlanacaktır.  GS yardımcı paketi hattınıza tanımlandıktan sonrasında parasız 1 gb web için telefonunuzun mesaj bölümüne SARI PAKET yazıp 2222 gönderdiğinizde kampanyaya katılımın sağlanacak ve bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma Her Gole 100 MB

GS Destek Paketleri Nelerdir

Turkcell tarafınca şu an içi GS Destek paketleri şu an için 3 tanedir bunlar ise;

  • GS Destek paketi Sarı Paket

Satı paket aylık 5 tl katılım için GS5 yazıp 2222 mesaj göndermeniz yeterli

  • GS Destek Paketi Kırmızı Paket

Kırmızı paket aylık 7 tl katılım için GS7 YAZIP 2222 mesaj göndermeniz yeterlidir.

  • GS Destek Paketi Şampiyon Paket

Şampiyon paket  aylık 9 tl katılım için GS9 yazıp 2222 mesaj göndermeniz yeterli

Bu paketleri tarifenize ayrıca olabilirsiniz.

İnternetiniz bittiğinde turkcell ek web paketi almak yerine gs yardımcı paketini ucuza alarak 1 gb web tercih etmek olabildiğince mantıklıdır.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi 1 GB Ücretsiz İnternet

İster faturalı olsun isterse faturasız hat sahipleri 5 TL karşılığında yardımcı paketlerinden birini satın almaları gerekmektedir. Turkcell galatasaray yardımcı paketi sahibi olmak için 2 adet mesaj atmanız lüzumlu öncelikle galatasaray yardımcı paketlerinden birine geçmeniz gerekecek sonrasında ise parasız web almak için yeniden mesaj atmanız gereklidir. Yapmanız lüzumlu olanlar ise;

  • GS5 yazıp 2200 yazarak sms göndererek yardımcı paketine geçiş yapmalısınız
  • SARI PAKET yazıp 2222 mesaj atarak parasız internetinizi anında alabilirsiniz.

Hattınıza anında 1 GB İnternet tanımlandıktan sonrasında bu paket vasıtası ile her hafta sonu süper lig maçlarında alınan galibiyete mukamele parasız web ekstra kazanacaksınız. Bol bolca web veren bu tarife sizler için sürpriz hediyeler ile doludur.

Turkcell GS yardımcı paketleri her ay 5 TL sizden ücret alacaktır. Bu paketi kullandığınız süre süresince 5 tl kendiliğinden faturanıza kendiliğinden yansıtılacaktır. Ayrıca bu ücret karşılığında size 1 gb armağan web verilecektir.

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell GS Destek 1 GB parasız web paketi dilediğiniz vakit iptal edebileceğiniz kampanyalardan biridir. Her ay ücret ödemek istemiyorsanız paketi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz.

Ayrıca bu paketi mesaj yolu ile iptal etmek için IPTAL GS5 yazarak 2200 mesaj göndermeniz kafi olacaktır paketinizi derhal iptal edilecektir.

Bir defa katılım sağladığınızda paket her ay otomatik yenileceğinden ilerleyen aylarda kullanmak istemiyorsanız paketi dilediğiniz vakit iptal edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell GS Destek Paketi Hangi Tarihler Arasında Geçerli

Galatasaray taraftarları tarafınca olabildiğince beğenilen gs yardımcı paketi sene sonuna kadar geçerlidir. Kampanya tarihinde değişim yapılmaz ise sene sonunda bu kampanya bitecek.

Galatasaray Destek Paketine Katılım Şartları Nelerdir

  • Bu kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir
  • Kazanılan web öteki aya devredilmez
  • 1 gb armağan web hattınız 24 saat içinde yüklenecektir
  • Bedava web paketinin %80 bittiğinde bilgilendirme mesajı gönderilecektir
  • Kampanyaya katılım otomatiktir her ay yenilenir

Kampanyaya katılım tutarı 5 tl bulunmasına karşım parasız web için atılan mesaj için rastgele bir ücret alınmamaktadır.

Peki ya siz Turkcell GS Destek paketi 1 gb web ile ilgili neler düşünüyorsunuz yorum bölümüne yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell GS Destek Paketi Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell GS paketi aylık olarak otomatik bir halde yenilenmektedir.

Turkcell GS Destek Paketlerinin Birbirlerinden Farkı Nedir?

Turkcell GS yardımcı paketleri yalnızca ücret olarak farklılık göstermektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri