Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?


Makalede Neler Var

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? Turkcell güncellenen tarife ve kampanyaları ile kullanıcılarına değişik imkanlar sunmaktadır. Hediye web paketleri ve müşterilerine hususi sürprizleri ile akıllı aygıt kullanıcılarının vazgeçemediği iletişim operatör şirketlerinden biri olan Turkcell; Salla Kazan Kampanyası ile müşterilerine cazip hediyeler sunmaya devam ediyor.

Aylık 25 GB internet, her 3 ayda 1 yeniden eden 1 GB internet, haftalık 3GB web gibi ücretsiz web hakkı tanıyan Turkcell; her hafta görülmemiş hediyelerle kullananların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Turkcell’in bu kampanyasından yararlanabilmeniz için akıllı cihazlarınızın kesinlikle 4,5 G web ile ahenkli olması gerekiyor.

Faturalı hatların yanı sıra faturasız hat kullananların da yararlanabileceği Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na dair bütün merak edilenleri bu yazımızda özetlemek gerekirse yanıtlamaya çalışacağız.

İşte; Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na dair bilmeniz ihtiyaç duyulan detaylar:

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır 2023

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Paketi hakkı sizi bekliyor!

Turkcell Kurumsal ya da Bireysel, Faturalı hat ya da Hazır kart kullanıcılarının yanı sıra ses, data ve etken üyeler de yararlanabiliyor.

Ancak uygulamadan istifade etmek isteyenlerin halihazırda 4.5G abonesi olmaları bekleniyor. 4.5G abonesi olmayan kullanıcılar ise kampanyaya katıldıklarında Turkcell tarafınca hediyelerini aldıklarında kendiliğinden 4.5G aboneliğine kayıt ediliyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı detayları görüntülemek, kalan haklarınızı denetlemek istediğinizde ise bir Turkcell uygulaması olan Dijital Operatörü akıllı cihazlarınıza indirmeniz ve kullanmaya başlamanız gerekiyor.

Turkcell’in son vakit olabildiğince rağbet gören bir uygulaması olan Dijital Operatör; sizlere satmaca borcunuzu ödeme, satmaca işlemlerinizi takip edebilme, paket satın alma vb. bütün işlemlerinizi tek bir tatbik üstünden de tamamlayabilmenize imkân tanıyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile ücretsiz internetin yanı sıra aylık dergilik paketi, Google Play Store’da geçerli olan 10 TL hediye, aylık Turkcell içi 10.000 dakika, haftalık her yöne 1000 dakika, günlük her yöne 1 saat gibi hepsi birbirinden hoş hediyeler de kazanabiliyorsunuz.

Ancak Turkcell; bu kampanyalardan yararlanabilmeniz adına birtakım kriterleri karşılamanızı da bekleyebiliyor. Bu kriterler doğrultusunda Turkcell tarafınca hediye paylaşımı gerçekleştiriliyor.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Salla Kazan Kampanyası’na Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılabilmek için ilk önce ‘Dijital Operatör’ programını akıllı cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Şayet Android işletim sistemi kullanıyorsanız; Google Play Store üstünden uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan bir aygıt kullanıyorsanız; Apple Store mağazası üstünden ‘Dijital Operatör’ programını rahatlıkla aletine indirebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonrasında ‘Hesabım’ kısmında yer edinen ‘Salla Kazan’ düğmesine tıklamalısınız.

Ardından telefonunuzu sağa ve sola doğru hafif sallayarak, uygulamanın sunmuş olduğu hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Bu tatbik vasıtası ile her hafta değişik hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell; kullanıcılarına hediye dağıtırken ilk önce kullanıcının kaç senelik müşteri olduğu, hangi tarifeyi kullandığı, hangi paketten yararlandığı gibi birtakım kriterleri göz önünde bulunduruyor. Platinum gibi hususi paketleri kullananlara genelde daha kıymetli hediyeler sunuluyor.

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyasına Katılma

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Turkcell; birtakım kriterleri karşılamanızı bekliyor. Aynı zamanda kampanya kullanımında birtakım sınırlamalar da mevzubahis olabiliyor.

Örneğin; Turkcell ücretsiz web paketi kazandığınızda Instagram üstünden yapmış olduğunuz canlı yayınlar; bu paket kapsamında değerlendirilmiyor. Yani faturalı hat kullanıcısıysanız; canlı gösterim tutarı sizin doğal olarak olduğunuz faturaya yansıtılıyor. Bu yüzden de sonradan sürprizlerle karşılaşmamanız adına kesinlikle kampanya kriterlerini öğrenmeniz gerekiyor.

Turkcell salla kazan kampanyası kriterlerini aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

  • Hediyeler sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor. Yani ücretsiz arama dakikası kazandığınızda bu dakikaları yurtdışı aramalarda kullanamıyorsunuz.
  • Hediyeleri tıpkı öteki kampanyalarda da olduğu gibi 3. kişilere hiç bir şekilde devredemiyorsunuz.
  • Blackberry, 3G notebook ya da netbook, USB modem kullanıcıları kampanyadan yararlanamıyor.
  • Kampanyaya dair öteki ayrıntılı detayları Turkcell web adresini ziyaret ederek ya da Turkcell müşteri temsilcilerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediyeleri Neler?

Kullandığınız tarife ve pakete göre değişik hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Kampanyanın sunmuş olduğu onlarca değişik armağanlara 3 aylık Lifebox Üyelik paketini, Turkcell BİP uygulaması üstünden her yöne 1.000 dakika konferans hakkını, aylık 25, 10 GB interneti, haftalık 10, 5, 2 GB interneti, haftalık 3G Instagram kullanım hakkını, haftalık 1 GB Facebook ve Twitter kullanım hakkını örneğin gösterebilmemiz mümkün!

Yani kampanya günlük, haftalık, aylık olacak şekilde konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz web gibi değişik hediyeler sunabiliyor.

Hediye aktivasyon SMS’ile hediyenizi kullanım süreniz de başlamış oluyor. 1 günlük, 1 haftalık ya da 1 aylık vb. belirtilen süre içinde hediyenizi kullanmadığınız takdirde bir sonraki tarihte hediyenizi kullanma şansınız da bulunmuyor.

Turkcell Platinum ile Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Platinum Plus, Platinum Maksi, Platinum Hoş geldin paketi vb. Platinum kullanıcılarına Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası dahilinde olabildiğince hususi hediyeler sunuyor.

Yalnızca Platinum kullananların yararlanabileceği ‘Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası’ dahilinde daha kıymetli hediyelerden, daha çok konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz web haklarından faydalanabiliyorsunuz.

Turkcell tarafınca Platinum kullanıcılarına genelde 5GB, aylık 10GB gibi daha ayrıcalıklı hediyeler hediye ediliyor. Hediyelerin büyüklüğü, kaç senelik Platinum kullanıcısı olduğunuza göre de değişebiliyor.

Platinum kullanıcılarının da Ayrıcalıklı Salla Kazan ile Turkcell ücretsiz web paketlerini kullanabilmeleri için Dijital Operatör programını kullanmaları gerekiyor.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Türkcell salla kazan ile ücretsiz web kazanmak isteyenler sık sık Turkcell salla kazan hile var mı sorusunu çok sık sormaktadırlar. Turkcell salla kazan hilesi yoktur fakat sizlere web kazanmak için bir yöntemden anlatmak istiyorum.

Turkcell salla kazan hangi saatlerde web veriyor sorusuna yanıt vermek gerek görülürse gün içinde en erken salla kazan yapanların web paketi kazanma payı daha yüksektir.

Turkcell salla kazan her hafta cuma günü yenilendiği için cuma günü sabah salla kazan yapmış olursanız web kazanma oranınız daha yüksektir.

Turkcell’in yapmış olduğu hediye web kampanyalarını okumak için Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türkcell Salla Kazan Hangi Gün Yapılır

Türkcell salla kazan kampanyası sürekli etken kampanyalardan biridir. Salla kazan her cuma günü yenilendiği için cuma gününe kadar salla kazan yapmalısınız. Eğer salla kazanı cuma gününe kadar yapmazsanız hakkınız o hafta için biter fakat öteki hafta yeniden yenilenir.

Turkcell kullanıcısıysanız; birbirinden hoş ücretsiz internet, mesajlaşma, konferans armağanları ve çok daha fazlası için derhal Dijital Operatör programını Android ya da IOS işletim sistemine haiz akıllı cihazınıza indirebilir; sizler de telefonunuzu salladıkça kazanmaya başlayabilirsiniz!

Sizlere bu yazımızda Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? salla kazan hilesi ne salla kazan ne vakit sorularına yanıt vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum bölümüne yazabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyasını Yurt Dışı Aramalarında Kullanabilir miyim?

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile kazandığınız dakikaları yurt dışı aramalarında kullanamamaktasınız.

Turkcell Platinum Kullanıcıları Ne Kadar Hediye İnternet Kazanabilir?

Turkcell Platinum kullanıcılarına 5 GB, 10 GB web ve daha üzeri hediyeler sunulmaktadır.

5/5 – (1 vote)

Önerilen Yazı;  Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 1 GB ve 5 GB İnternet Hediye