Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ve Taktikleri


Makalede Neler Var

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ve Taktikleri, Tüm Turkcell müşterilerinin kullanabileceği kampanyalardan bir tanesi de sürpriz nokta hilesidir. Köklü bir geçmişe haiz olan Turkcell bugün de karşımıza Sürpriz Nokta ile çıkıyor. Peki nelerdir bu Turkcell Sürpriz Nokta, gelin beraber bakalım.

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası kapsamında çevrenizde muayyen başlı noktaları dolaşarak, 1 Aylık fizy üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50 GB, Günlük 1 GB, Aylık 1 GB, Haftalık 1GB ve daha oldukça armağan kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell’in çıkardığı bu kampanyadan, bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız bütün hatlar yararlanabilmektedir. Bu kampanyanın tek negatif özelliği, kampanya süresi süresince her hediyeden ancak 1 defa faydalanabiliyorsunuz.

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl yapılır? Diye siz de merak ediyorsanız şayet sizlere malumat vermeye çalışacağız. Özellikle ilk işimiz bir Android telefon.

Android telefonda bulunan Google Play Store den Bip programını indirin. Daha ilkin indirilen varsa şayet bu uygulamayı silin. Eğer uygulamayı silmezseniz konum yanlışı alabilirsiniz.

Sonrasında da Bip uygulamasına telefon numaranızı ve telefonunuza gelecek olan şifreyi yazınız.

Tam bu esnada üstünde durmanız ihtiyaç duyulan mevzu da izinler olacaktır. Çünkü Android telefonlar kendini güncelledikçe yeni politikalar, gizlilik ilkeleri getiriyor. Burada yapmanız ihtiyaç duyulan bip uygulamasına yönelik lüzumlu izinleri vermektir.

Normal şartlarda, uygulamada girişte sizden izinler istenecektir. Siz izin verirseniz problem çıkmaz fakat izin vermezseniz korkmayın. Onunda çözümü vardır. Telefon ayarlarına girerek oradan uygulamalara girin. Bu vaziyet her telefonda farklılık gösterebilir.

Buraya kadar her şey tamam bulunduğunu varsayarak bip keşfete gelmiş olarak Yeni servislerden sürpriz noktayı bulup takip edin ve ön ödeme şeklinde de 1 GB web paketini alalım bedavadan.

Daha sonra da Oyna kutusuna tıklayın ve harita açılacak şayet harita açılmazsa iki nedenden kaynaklı açılmayacaktır. Birincisi bulunduğunuz konumdan dolayı, ikincisi de konumun kapalı olmasından dolayıdır. Konumu açtığınız takdirde hiç bir problem kalmayacaktır.

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Sürpriz Nokta Hediyeleri Nelerdir?

 • Aylık 10GB
 • Aylık 5GB
 • Aylık 1GB
 • Haftalık 5GB
 • Haftalık 2GB
 • Günlük 2GB
 • Günlük 1GB
 • Aylık BiP Her Yöne 1000 DK
 • Aylık Bip Her Yöne 500 DK
 • Aylık Turkcell içi 10000 DK
 • 1 Aylik fizy Premium
 • 3 Aylık Lifebox 50 GB
 • Paycell Kart dijital servislerde geçerli 50 TL.
 • Günlük Turkcell içi 500 DK
 • TV 50 GB
 • Haftalık 500 DK
 • Haftalık 250 DK
 • Günlük 2 Saat Konuşma
 • Günlük 1 Saat Konuşma
 • Aylık 500DK
 • Aylık 1000DK

Yukarıdaki bütün armağanları Turkcell Sürpriz Nokta yaparak alma şansına haiz olabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Güncel 2023

Turkcell’in verdiği sürpriz armağanlara haiz olmak için sürpriz nokta hilesi ve taktiklerini bilmeniz gerekir. İşte Turkcell sürpriz nokta hilesi iyi mi yapılır sorusunun cevabı;

 • Google play veya AppStore üstünden düzmece konum programını telefonunuza indirin
 • Uygulamayı indirdikten sonra BIP uygulamasına derhal girerek hediyelerin yeri belirlenir
 • Sahte konum etken edilerek almak istediğiniz hediyenin konumu belirlenir ve işaretlenir
 • Artık hediyeyi alabilirsiniz.

Turkcell’in yapmış olduğu son güncelleme ile çoğu düzmece konum programını bulmuş olduğu için şayet size uyarı verirse uygulamayı kapatmanız gerekebilir.

Turkcell Sürpriz Nokta Aylık Limit Hilesi

Turkcell sürpriz nokta aylık limit hilesi birçok kişinin merak etmiş olduğu konulardan biridir. Daha ilkin Sürpriz Nokta günlük limit 5 aylık limit ise 30 iken meydana getirilen düzenleme ile beraber günlük limiti 3 aylık limit ise 10’a düşürülmüştür. Bu yüzden Turkcell Sürpriz Nokta Aylık Limit Hilesi yapmanız olası değildir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Konum Hatası

Genelde oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biride düzmece konum belirtilenler düzmece konum yanlışı almaktadırlar. Sahte konum uygulaması kullananlar turkcell’in geliştirdiği program ile basitçe anlaşılmaktadır.

LTE’deyseniz Wi-Fi’yı da açarak konum doğruluğunu artırabilirsiniz. “Kazan” düğmesine basıldıktan sonra GPS verileri ile Turkcell sistemlerindeki konum detayları karşılaştırılarak aynı konum detayları eşleşiyorsa armağan tanımlanabilmektedir. Bu sebeple, kullanılan cihazın tayyare modunda olmaması, Fake GPS gibi programlar kullanılmaması, cihazda yetkisiz müdahale (Klonlama, yazılımda yetkisiz değişiklik) olmaması gerekmektedir. Bu kısıtların rastgele birinde problem olması halinde GPS verisi aleni olsa da eşleşme olmayabilir. Bunlar haricinde cihazın GPS konum algılayıcısı arızalanmış olabilir. Harita gibi öteki uygulamalarda doğru konum bilgisi alındığından emin olunmalıdır. Mevcut şebekenizi değiştirip bir arama ya da mobil veri üstünden web kullanması yapmanız gerekmektedir. Kullanım yaptıktan 1 saat sonra kampanyaya yeniden katılım sağlamayı deneyebilirsiniz.

Sahte Konum Tespit Uygulamayı Kapatınız Uyarısı Geldiğinde Ne Yapılır

Eğer düzmece konum kullandığınız belirleme edilirse size uyarı mesajı gelecektir. Sizin düzmece konum kullandığınız anlaşılırsa yapmanız gerekenler ise;

 • Sahte konum kullanıyorsunuz mesajı gelirse vazgeç düğmesine basıp düzmece konum programını kapatmadan konumunuzu kapatın
 • Haritaya girip konumunu yaklaştırın
 • Haritayı kapatmadan konumunuzu yeniden açın
 • Kısa müddette harita yeniden güncellenecektir ve kazan tuşu çıkacaktır

Turkcell Sürpriz Nokta Ban Cezası

Turkcell sürpriz nokta hilesi ve taktikleri uygulayanların en oldukça karşılaştıkları sorunlardan biride ban cezası almaktır. Eğer Fake GSP veya düzmece konum uygulaması kullanıyorsanız sistemleri kandırmaya çalışmaktan kaynaklı belli bir müddet ban cezası alabilirsiniz. Eğer bu programlardan rastgele birini kullanamadığınızı düşünüyorsanız hizmet@turkcell.com.tr mesaj atmanız gereklidir.

Turkcell hattınızın konumu ile telelefon açtığınız konumu eşleştirerek reel konumunuzu tesbit edebilir. Sistem tarafınca Fake GPRS kullandığınız belirleme edilirse ban cezası almanız yüksek olasılıktır. Ban süresi bitmeden mutlaka sürpriz noktaya katılmanız engellenir

Turkcell Sürpriz Nokta Fake GSP

Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi ile ücretsiz dakika, SMS veya İnternet kazanmak için şu an ancak Android işletim sistemine haiz cihazlarda çalışmaktadır. İOS cihazlarda Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi çalışmamaktadır.

Turkcell BİP uygulamasında Keşfet bölümüne gelip Sürpriz Nokta kanalı takip etmeye başadıktan sonra 1 GB Turkcell ücretsiz web kazanırsınız. Sahte konum uygulaması Fake GSP kullanarak sayısız armağan kazanmanız mümkün.

Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi için düzmece konum programını telefonunuza indirdikten sonra etken etmeden ilkin BİP uygulamasına girip nerede hangi armağan bulunduğunu denetim etmeniz gerekmektedir. Uygulamayı etken edip beğendiğiniz hediyenin bulunmuş olduğu konumu belirlemeniz gerekmektedir. Konu etken olduktan sonra hediyeyi kazan düğmesine basıp hediyenizi kazanıyorsunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell sürpriz nokta hilesi ve taktikleri ile ilgili malumat vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum bölümüne yazarak bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca öteki kullanıcılara destek olmak için Turkcell sürpriz nokta hilesi taktiklerini yorumlara yazabilirsiniz.

 

Turkcell Sürpriz Nokta Kaç Defa Yapılabilir?

Sürpriz nokta ile ayda 5 defa armağan kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyesini Kimler Kullanabilir?

Sürpriz nokta hediyelerini Turkcell müşterileri kullanabilir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları