Ubisoft, Forward 2022’nin Tarihini Açıkladı!

resim76792546
resim76792546

Oyun sektörü, gün geçtikçe büyüyerek gelişmeye devam ediyor. Bu doğrultuda oyun şirketleri de yeni projeler üstünde çalışıyorlar. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Ubisoft, her sene aktörleri heyecanlandıran bir tanıtım etkinliği gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda Ubisoft, Forward 2022’nin tarihini açıkladı!

Yapılan açıklamayla beraber oyunseverler, büyük bir heyecanla etkinliği beklemeye başladılar. Çünkü Ubisoft, yaptığı açıklamada gerçekleşecek olan etkinlikte birden fazla oyunun tanıtılacağını belirtti. Bu oyunlar içinde Ubisoft’un tanınmış oyun serilerinin yeni oyunları da yer alıyor.

Ubisoft, Forward 2022’nin Tarihi Duyurdu!

Gelişen teknolojiyle beraber oyun sektöründe de mühim gelişmeler ortaya çıkıyor. Oyun şirketleri, aktörleri memnun edebilmek adına devamlı yeni projeler üstünde çalışıyorlar. Bu şirketlerin başlangıcında da Ubisoft geliyor. Ubisoft, her sene geliştirdiği muhtelif oyunlarla oyuncularla buluşmaya çalışıyor.

Şirket, bir süredir sene içinde geliştirdiği oyunları ve yeni oyun haberlerini yaptığı bir etkinlikte duyurmayı tercih ediyor. Bu kapsamda Ubisoft, 2022 senesinde gerçekleşecek olan etkinlikle alakalı bilgileri paylaştı. Ubisoft, yaptığı açıklamada Forward etkinliğinin 10 Eylül 2022’de gerçekleşeceğini duyurdu.

Yapılan duyuruda Ubisoft, etkinliğin global olarak gerçekleşeceğini belirtti. Bu doğrultuda şirket, yapacağı etkinliği YouTube ve Twitch başta olmak suretiyle muhtelif platformlarda yayınlayacak. Böylece oyun tutkunları, her sene gerçekleşen en büyük oyun tanıtım etkinliklerinden birisini canlı olarak seyretme şansına haiz olacaklar.

Ubisoft tarafınca meydana getirilen bu açıklama, aktörleri fazlasıyla heyecanlandırdı. Çünkü firma tarafınca meydana getirilen açıklamadan sonra etkinliğin bilgileri ortaya çıkmaya başladı. Ulaşılan bilgilere göre Ubisoft, bu etkinlikte Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu ile alakalı malumat verecek.

Bunun yanı sıra bilinmiş olduğu suretiyle şirket, bir süredir Prince of Persia: The Sands of Time Remake üstünde çalışıyor. Serinin hayranları, uzun süredir oyunun piyasaya sürülmesini bekliyorlar. Ancak Ubisoft, bir süredir oyunun çıkış tarihini erteliyor. Nitekim şirket, yaptığı son açıklamalarda oyun ile alakalı umut verici açıklamalar yaptı. Ubisoft, kısa sürede Prince of Persia serisinin yeni oyunun 2023 yılına yetiştirilmeye çalışıldığını açıkladı.

Serinin hayranları, Ubisoft Forward 2022’de Prince of Persia: The Sands of Time Remake ile alakalı da malumat verilmesini bekliyorlar. Ayrıca erişilen bilgilere göre şirket, tanınmış serilerin yanı sıra geliştirdiği değişik oyunlar ile alakalı da bilgiler aktaracak. Bundan kaynaklı Ubisoft Forward, oyun sektörü için olabildiğince dinamik geçecek diyebiliriz.

Sizler de şimdiden büyük bir heyecanla beklenen Ubisoft Forward 2022 hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.