Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Edinme

Ücretsiz amazon prime hesabı edinmeye mi çalışıyorsunuz? Tabii ki, Netflix, Hulu, Spotify’dan sonra, Amazon Prime Accounts rehberi ile buradayız.

Okuyucularımızdan birden fazla arzu aldık. Amazon Prime Videoları’nda neredeyse 1000’den fazla internet serisi, film, şov ve düzinelerce öteki eğlence deposu vardır. Bu makalede, ilkin Amazon Prime ile ilgili bilmeniz ihtiyaç duyulan her şeyi tartıştık ve ilaveten yazının içerisinde bir armağan bağlantısı var.

Amazon Prime, Amazon e-ticaretindeki çoğu ürün için size mükemmel fırsatlar sunuyor. Netflix, Hulu ve öteki programlar gibi filmleri, şovları ve dizileri izleyebileceğiniz online bir akış uygulamasıdır. Ancak, hiç bir şey bedava değildir. Amazon Prime bile bedava tecrübe etme bittiğinde para ister.

Ancak nakit ödeme yapmak istemiyorsanız ve hesabı bedava olarak istiyorsanız ne yapabilirsiniz? Amazon Prime Aboneliğini bedava almanın rastgele bir yolu var mı? Amazon Prime bedava abonelik artı hesaplar mı arıyorsunuz?

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Edinme 2020

Eğer siz iseniz, ücretsiz Amazon Prime aboneliği alabileceğiniz en iyi yollarla burada olduğumuz için endişelenmeyin. Makalenin tamamını inceleyin ve Amazon Prime’ı bedava kullanın.

Neler Okuyacaksınız? →

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime, Amazon tarafınca milyonlarca ürün üstünde olağanüstü fırsatlar sunan Amazon tarafınca verilen bir hizmettir. Ayrıca bu üyelikte bedava olarak alabileceğiniz çoğu şey var.

Amazon Prime’ınız varsa, şunları yapacaksınız:

 • Her ürün üstünde bedava nakliye olacaktır, ve unsur iki gün içerisinde sevk edilecektir. Bulunduğunuz yere bağlıdır; konumunuz yakınsa aynı gün alabilirsiniz.
 • Koleksiyondan Kindle e-kitapları kiralayabilirsiniz.
 • Prime Video ile sınırsız film ve TV şovu izleyebilirsiniz. Ayrıca şovları indirebilir ve daha sonrasında izleyebilirsiniz. Bazı programlarda, bütün şovlarda bir indirme opsiyonu yoktur.
 • İki milyondan fazla şarkıya reklamsız erişim. Amazon derli toplu olarak yeni müzikler ekler.
 • Prime fotoğraflarda bedava sınırsız resim depolama kapasitesi elde edeceksiniz.
 • Ayrıca sınırsız resim depolama kapasitesi elde etmek için en oldukça beş ailenizden birilerini ya da arkadaşınızı çağrı edebilirsiniz.

Herkesi rahatsız eden tek şey, Amazon Prime Üyesi olmanın aylık ya da senelik fiyatıdır. Ancak, bedava Amazon Prime hesabı edinmenin birkaç yolu vardır.

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı Edinmenin Yolları

Amazon Prime Aboneliğini bedava almanın en iyi yollarına göz atın.

Yöntem 1: 30 günlük bedava tecrübe etme versiyonunu kullanın

Önce Amazon Prime’ın 30 günlük bedava tecrübe etme versiyonunu kullanabilir ve sonrasında beğenirseniz, devam edebilirsiniz. Bu teknik yasal bir yöntemdir ve bu bedava tecrübe etme süresini kullanırsanız rastgele bir problemle karşılaşmazsınız.

Verilen adımları izleyerek Amazon Prime’ın bedava tecrübe etme versiyonunu edinin:

 • İlk olarak, Amazon Prime programını ya da internet sitesini ziyaret edin
 • Giriş ya da kayıt olun
 • 30 günlük bedava tecrübe etme sürümü için burayı tıklayın

Aylık bedava tecrübe etme süresi sona erdiğinde, asal üye olmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Para ödeyerek üye olmak istiyorsanız, aylık ödeme yapabilir ya da senelik ücret ödeyebilirsiniz.

Yöntem 2: Amazon Prime Öğrenci Üyeliğine Kaydolun

Eğer bir öğrenciyseniz, altı ay boyunca çabucak bedava üyelik alabilirsiniz. Altı aylık süre sona erdiğinde, ücret ödemeniz icap eder ve bir tenzilat alırsınız. Amazon Prime Öğrenci üyelik denemesi Prime’ın bütün avantajlarına sahiptir. Ücretsiz iki günlük gönderim, resim depolama ve sınırsız akış elde edersiniz. Kindle e-kitap kütüphanesine ve Prime Music’e sadece siz erişemezsiniz.

Öğrenci üyeliği almak istiyorsanız, aşağıdaki belgeleri sağlamanız gerekir:

 • Okul e-posta kimliği
 • Okulunuzdan kabul mektubu
 • Son kullanma zamanı olan talebe kimliği
Amazon Prime Üyeliğini İptal Etmek mi İstiyorsunuz?
Amazon Prime Nasıl iptal Edilir? sayfamızı ziyaret ederek rehberde ki adımlarla iptal prosedürünü geçrekleştirebilirsiniz.

Yöntem 3: Yeni E-posta Hesaplarına Kaydolun

Ücretsiz denemeler almak için birden fazla e-posta hesabını deneyebilirsiniz. Kaydolduğunuzda, Amazon bir e-posta adresi ister. Ancak, Amazon’un sizi yakalayacağı için çoğu kez denemeyin ve iyi değil.

Yöntem 4: Amazon Kredisi ile Nakit Geri Kazanma

Amazon’da derli toplu alışveriş yaparsanız, Amazon Prime Rewards vize kredi kartından yararlanabilirsiniz. Amazon’da satın aldığınız her şeyden %5 nakit geri ödeme alacaksınız. Ve her ay aşağı yukarı 250$ harcarsanız, aylık ücretleri kapsayacaktır.

Ücretsiz Amazon Prime hesabı üyeliği sunan azca sayıda Telekom firması var.

Airtel Faturalı Planı

Airtel kullanıcısı Airtel Faturalı Infinity planlarından birini satın alırsa, bir sene bedava Amazon Prime Aboneliği alır. Plan, günlük internet sınırı, sınırsız arama elde eden ayda 489 Rs’dir.

Airtel Ön Ödemeli

Rs.299 planı ile kullanıcı bir aylık bedava Amazon Prime hesabı aboneliği alacak. Airtel Thanks App celse açın ve bu planı olsun.

Vodafone Gençlik Teklifi

Kullanıcı bir senelik Amazon Prime Üyeliğinde% 50 tenzilat alacaktır. Bu tekliften istifade etmek için MyVodafoneApp’a gidin ve KYC’yi tamamlayın.

Tüm bu verilen yöntemlerin haricinde Amazon Prime Day ve Discount üyeliğinden yararlanabilirsiniz. Bir de internet sitelerinde kupon kodları arayabilirsiniz.

Yöntem 5: Amazon Prime Hesaplar Teklifi

Peki, amazon prime video aboneliği satın almayı planlıyorsanız, bitmeden ilkin bu tekliflerden daha iyi yararlanabilirsiniz.

Prime’a katılın ve 200 cash geri ödeme teklifi alın

Bu plan için 200 cash nakit iade teklifi alabilirsiniz, fakat şu anda, birincil hesap sunucusundaki ağır yük sebebiyle bu teklifi kapattılar.

Ücretsiz Amazon Prime Hesabı 2020

Sizin için bir problem çıkarırken bu Premium Amazon Hesaplarını kullanabilirsiniz. Burada size kendi Ücretsiz Kişisel Prime Hesaplarınızı iyi mi basitçe yapabileceğinizi gösterdik.

Ancak, rastgele bir aylık bedava olarak Prime’daki bütün müziklere bedava erişmek istiyorsanız, Prime’da bedava hesap almanıza ve sonunda Amazon’a bedava giriş yapmanıza izin verecek birkaç püf noktası var. Hazırlayın ve sağlamış olduğu bütün özellikleri kullanın.

E-posta: [email protected]
Şifre: mukesh123

E-posta: [email protected]
şifre: onlymukesh

E-posta: [email protected]
Şifre: 123456

Yani, bunlar ücretsiz Amazon Prime Hesabı Üyeliği almanın en iyi yollarından bazıları. Ücretsiz abonelik istiyorsanız, bu verilen şekilleri deneyin. Bu yazının size destek olacağını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu makaleyi bütün arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın ve her zamankinden daha büyük büyümemize destek olun. Herhangi bir şüpheniz ya da öneriniz varsa, yorum bölümünde bizlere bildirin. Okuduğunuz için oldukça teşekkürler.