Ücretsiz YouTube Video Sıralama Kontrol Araçları

YouTube ‘de bir videonun sıralamasını denetlemek için en iyi bedava YouTube video liste denetim araçları.

Burada, bu araçlar, YouTube aramada paylaşılan videoların sıralarını doğrulamak için videonun URL’sini birkaç anahtar kelimeyle beraber kabul eder.

Aşağıdaki hizmetlerde, online olarak videolarınızı sıralamanızı ve çözümleme etmenizi elde eden bir tarayıcı aracı ekledim. İsterseniz, rakip videolarınızın sırasını denetlemek için bu araçları da kullanabilirsiniz.

Ancak, bu araçlar oldukça kolaydır ve ancak muayyen anahtar kelimeler için video sıralamasını denetim edebilir. Bunu, videolarınızın sıralamasını seyretmek için kullanamazsınız. Bunun için gelişmiş YouTube SEO araçları gerektirir.

Neler Okuyacaksınız? →

Ücretsiz YouTube Video Sıralaması Kontrol Araçları

Sıralama, online içeriğinizin oldukça mühim bir yönüdür, bu bir internet sitesi, blog, tatbik ya da video olsun. Kullanıcıların arama sorgularında daha yüksek görünmesi için sıralamayı devamlı olarak incelemeli ve sonra da optimize etmelisiniz.

Videolarınızın YouTube’da iyi mi geliştiğini görmek için aşağıdaki aracı kullanın. Videolarınızın bazıları arama sonuçlarında oldukça zayıfsa, birtakım SEO tekniklerini kullanarak ve rakiplerinizi çözümleme ederek bu tarz şeyleri optimize edebilirsiniz.

Ücretsiz YouTube Video Sıralama Kontrol Araçları

YTRank

YTRank, deneyebileceğiniz YouTube Video Sıralamasını denetlemek için en iyi bedava online YouTube video liste denetim araçlarından biridir. Belirli bir videonun muayyen bir anahtar kelime kümesindeki muayyen bir bölgedeki sırasını denetim etmenizi elde eden aleni kaynaklı bir araçtır. Kayıt lüzumlu değildir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan video URL’sini ve anahtar kelimeleri girip neticeleri görmek için bir ülke seçmek. Sonuç, kullanıcı arayüzünde görüntülenir ve videolarınızın sıralamasını çözümleme edebilirsiniz. Ancak, bu internet sitesinde ancak tek bir videonun sıralamasını görebilirsiniz. Birden fazla videonun derecelendirme istatistiklerini görmek istiyorsanız bunu yapamazsınız.

YTRank Nasıl Kullanılır?

Kayıt olmadığından, videolarınızın sırasını denetlemek için bu hizmeti basitçe kullanabilirsiniz. Ana arayüzde, sıralamasını incelemek istediğiniz video bağlantısını girin. Ardından, sıralamasını denetlemek istediğiniz bir anahtar kelime girin. Rütbe seyretmek için oldukça sayıda anahtar kelime belirtmek isterseniz, bunu yapabilirsiniz. ABD Birleşik Devletleri, bu araçtaki sıralamaları listelemek için varsayılan konumdur. Bölgenize göre sıralamaları almak istiyorsanız, orada belirtmelisiniz.

Videonun işlemeyi bitirmesi birkaç saniye sürer ve netice görüntülenir. Videonuzun sayfa numarasını ve konumunu bu sayfada görebilirsiniz. Girişte girdiğiniz her anahtar kelime için, ona göre liste gösterilir. Ancak, bu kararı veremezsiniz. İsterseniz manuel olarak kopyalayabilirsiniz, fakat CSV ya da Excel formatında aleni bir indirme opsiyonu yoktur.

YouTubeRating

YouTubeRating, kullanabileceğiniz bir öteki kolay ve etkili YouTube video sırası denetleyicisi aracıdır. Bu online YouTube video liste denetim araçlarından olan YoutubeRataing, yukarıdaki araçla aynı şekilde çalışır.

Bir videonun URL’sini verin ve sonrasında liste verilerini almak için birtakım anahtar kelimeler belirtin. Videonuzun liste istatistiklerini almak için oldukça sayıda anahtar kelime belirleyebilirsiniz.

Sonucu ana arayüzünde gösterir ve en iyi yanı, bunu kullanmak için kaydolmanız gerekmemesidir. Sadece bütün giriş alanını doldurup neticeleri görüyorsunuz, bu kadar basit.

YouTubeRating Nasıl Kullanılır?

Bu aracın ana sayfasına gidin ve sonrasında liste istatistiklerini almak için lüzumlu bütün detayları girin. Sıralama neticelerini elde etmek için liste kriterleri için değişik diller seçmenizi sağlar.

Yani, ancak bütün detayları girin ve sonrasında kararı görün. Ana sayfadaki liste neticelerini gösterir ve çözümleme edebilirsiniz. Ancak, yukarıdaki vasıta gibi, sıralama sonucunu PC’nize de aktaramazsınız.

TubeBuddy

TubeBuddy aslında, gösterilen bir YouTube videosunun haiz olduğu YouTube etiketlerinden birinde video sıralamasını görmenizi elde eden bir Chrome uzantısıdır. Ücretsiz olarak, ancak ilk birkaç etiket için rütbenizi gösterebilir ve daha fazlasını görmek için ücretli planına yükseltmeniz gerekir.

YouTube’un internet arayüzünde liste seçeneklerini ekler ve kanalınızı tedvir etmek için araçlardan kimilerini kullanabilirsiniz. Bu Chrome uzantısını kullanmak için bir TubeBuddy hesabına ihtiyacınız olacak ve daha sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube hesabınıza erişmek için izin talep eder ve kanalınızla alakalı muhtelif ayrıntıları çözümleme eder ve size gösterir. Video göndermek, aboneleri dışa transfer etmek ve öteki birtakım özellikler için en iyi tarihi görebilirsiniz.

TubeBuddy Nasıl Kullanılır?

Bu YouTube video liste denetim araçlarından olan TubeBuddy Chrome uzantısını yukarıdaki mağaza bağlantısından yükleyin ve sonrasında YouTube’u açın. Hesabınızı kullanarak celse açın, sonrasında simgesini ve orada da birtakım seçenekleri gösterdiği yeri göreceksiniz.

Videoyu açın ve izahat kutusunu genişletin. Bundan sonra, kanalınızı tedvir etmek ve öteki birtakım faydalı detayları görmek için birtakım seçenekleri size gösterecektir. Bir videonun sıralamasını görmek için, ancak bir video açın ve sonrasında TubeBuddy‘nin kullanıcı arayüzü görünecektir.

Arama Sıralaması’na tıkladığınızda, videoda YouTube’un etiketinde bulunan arama sonucunu gösterecektir. Ancak, özgür kademede, ancak ilk birkaç etiketin konumunu görebilirsiniz.

Son düşünceler
Bunlar, şu ana kadar bulduğum bedava YouTube video sırası denetleyicisi araçları. Videolarınızın YouTube aramasındaki sırasını bulmak için bu araçları kullanın ve sonrasında onları iyileştirmek için daha oldukça adım atın.

Bahsettiğim bütün araçlar YouTube ‘da ki rastgele bir videonun sıralamasını izah edebilir ve bu araçların bazıları öteki şeyler yapmanıza bile izin verebilir.

Bu nedenle, YouTube videolarınızın sıralamasını denetlemek için bedava araçlar arıyorsanız, bu makale size kimilerini gösterecektir.