Ücretsiz Zbigz Premium Hesapları Ve Şifreleri (Yaşam Boyu Erişim)

Eğer son olarak şeyleri Torrent’den indiren torrent kullanıcılarınız varsa, bu yazının torrentinizde zamanınızı koruyacağına güvenin. 2018 senesinde bedava Zbigz Premium hesaplarını arıyorsanız? Sonra bu makaleyi sonuna kadar okuyun. Bu yazıda, Zbigz ile alakalı her şeyi ve her şeyi yazdık.

Torrent dünyanın çoğu yerinde yasaklanmış olsa da, insanoğlu her vakit bir yol bulmakta! Bazı kişiler, film ya da şov indirmek için torrent internet sitesini ziyaret etmek için VPN proxy’lerini kullanır. uTorrent, torrent’ten içerik indirmek için en oldukça kullanılan programlardan biridir.

Bununla birlikte, torrentden içerik indirmek için kullanılabilecek tek seçenek değildir. Zbigz, Torrent’in direkt olarak indirme linkine dönüştürülmesinde yardım eden bir internet sitesidir. Bu siteyi kullanmak için bir hesabınız olmalı! Bu sitede iki değişik hesap türü oluşturulabilir. Yani, bedava hesap ve prim hesabı.

Burada ücretsiz Zbigz Premium Hesaplarını ve şifrelerini detaylı olarak tartışmak üzereyiz. Kullanıcılarına neler sunduğunu ve bedava ve premium üyelik arasındaki farkı göreceğiz.

Ayrıca Okuyunuz: Premium Netflix Hesapları

Not: Zbigz Premium Hesap Oluşturucu, Zbigz Premium Hesap Hack vb gibi çoğu internet sitesi bulacaksınız. Ancak, bu yöntemlerin hiçbiri bedava Zbigz Premium Hesabı almanıza destek olmaz. Yani, lütfen bu tür düzmece uygulamalara / internet sitelerine körü körüne güvenmeyin.

Neler Okuyacaksınız? →

Zbigz nedir?

Zbigz, online bir torrent istemcisidir ve torrent türlerini indirmenin en süratli yollarından biridir. Basitçe, Zbigz film izlemenize, şarkı dinlemenize, anime izlemenize, kitapları okumamıza ve muhtelif programları indirmeden indirmenize destek olur. Zbigz görevinizi kolaylaştırdı ve zamanınızı ve verilerinizi de kurtardı.

Zbigz Premium hesabının birtakım özellikleri şunlardır:

  1. Ücretsiz hesapların aksine, torrent dosyalarını rastgele bir engelleme olmaksızın yüksek hızda indirebilirsiniz. Bu hususiyet sayesinde, kullanıcılar hem büyük hem de ufak dosyaları kısa sürede indirebilir ve oldukça vakit kazanabilir! İnternet servis sağlayıcınızın en oldukça hızını kullanabilirsiniz.
  2. Hız sınırının dışında, bedava hesap sahipleri de ebat sınırlarına sahiptir. Bu internet sitesinden büyük dosyaları indiremezsiniz. Ancak, premium bir hesap alırsanız, artık indirilen dosyanın boyutu konusu ile alakalı endişelenmenize gerek kalmaz.
  3. İndirme işleminiz rastgele bir nedenle kesintiye uğrarsa, dosyayı kendiniz indirmeye devam edebilirsiniz! Bu hususiyet bedava hesap sahipleri için mevcut değildir.

Bu vurgulanan özelliklerin dışında, sadece premium hesap sahiplerine sunulan daha çoğu hususiyet vardır. Torrent’den cihazınıza dosya indirmek için Zbigz internet sitesini kullanmaya başladığınızda, bunu göreceksiniz.

Zbigz Premium Hesabını Nasıl Kullanırım?

Bu yönteme geçmeden ilkin Zbigz Premium hesabını satın aldığınızdan ve Zbigz Premium hesabınızda celse açmanız için ihtiyaç duyulan kullanıcı ismi ve şifreye haiz olduğunuzdan emin olun.

Adım 1- Cihazınızda bir internet tarayıcısı başlatın ve bu linke “https://zbigz.com” gidin.

Adım 2 – Pencerenin en üzerinde bulunan “Giriş / Kayıt” üstüne tıklayın.

Adım 3 – Zbigz Premium Hesabını satın aldığınızda aldığınız Kullanıcı Adı ve Şifreyi girin.

Adım 4 – Zbigz Premium hesabınıza giriş yapmak için “Oturum Aç” a tıklayın.

Bu kadar! Zbigz Premium hesabınıza başarıyla giriş meydana getirecek ve premium hesap sahiplerine sunulan bütün özellikleri kullanacaksınız.

Eğer şifrenizi unuttuysanız, “Şifrenizi unuttunuz mu?” “Giriş” opsiyonunun yanısıra tıklayın.

Zbigz Premium Hesap ve Şifreler

[email protected]
Password: substation232

[email protected]
Password: diecast8

[email protected]
Password: 17737271888

[email protected]
Password: 123456

[email protected]
Password: 517454614

[email protected]
Password: 008249

[email protected]
Password: interview0929

[email protected]
Password: 111961982

[email protected]
Password: cdefgahc

[email protected]
Password: qwerty7

[email protected]
Password: emily098

[email protected]
Password: wendy65@

[email protected]
Password: 88@melvik

[email protected]
Password: segg987

Sonuç:
Zbigz, cihazınızda ki torrent dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biridir. Bunu bedava olarak kullanabilir ya da premium hesabı satın alabilirsiniz. Premium bir hesap alırsanız, yukarıda listelenen özelliklerden kimilerini kullanabilirsiniz. Premium üyeliği almasanız bile, torrent’den birtakım dosyaları bu internet sitesinden indirebilirsiniz.

Ücretsiz Zbigz Premium Hesap ve şifreleri ile alakalı bilmeniz ihtiyaç duyulan her şey bu. Zbigz Premium Hesabı ile alakalı rastgele bir sorunuz varsa, lütfen yorum bölümünde bırakın.