USB Bellekler için En İyi 11 Taşınabilir Antivirüs

resim14627354
resim14627354

USB sürücünüz de kullanabileceğiniz taşınabilir virüsten koruma USB antivirüs yazılımı talep eder misiniz? USB sürücüler için en iyi taşınabilir USB Antivirüs ya da portable antivirüs programlarının listesini denetim edin.

Gündelik kullanıcılar, bilgisayarlarını kullanırken, bilhassa de internette gezinirken, emniyet ve gizliliğe büyük ehemmiyet vermektedir.

Kendinizi her tür tehditten güvenliğini sağlamak ve verilerinizi ve kimliğinizi güvenliğini sağlamak için, genelde en tanınmış virüsten koruma yazılımlarından kimilerini kullanırsınız. Ancak, bu araçlar sizi ancak mahalli olarak sisteminizde korur. Size ait olmayan öteki bilgisayarlar kullanıyorsanız, bulaşma riskini önlemek için ihtimaller içinde bütün önlemleri almalısınız.

Neler Okuyacaksınız? →

USB Bellekler için En İyi 11 Taşınabilir USB Antivirüs

Daha sonra, rastgele bir yazılımı yüklemek zorunda kalmadan istediğiniz yere götürebileceğiniz en iyi USB Bellek Taşınabilir USB Antivirüsü ya da portable antivirüs programı diye adlandırılan uygulamaları göstereceğim.

Bu şekilde, muayyen internet sitelerini ziyaret ederken ya da öteki bilgisayarlara muayyen veriler girerken daha emin olabilirsiniz. Virüs ya da fena niyetli yazılımın kullanmakta olduğunuz bilgisayarı esasen etkilediğini göz önünde bulundurarak, bir USB flash sürücüden taşınabilir bir virüsten koruma yazılımı çalıştırarak kendinizi daha iyi koruyabilirsiniz, zira virüslü bilgisayarda yüklü olan virüsten koruma yazılımı engellenebilir virüs tarafınca manipüle edilmeli ya da düzgün çalışmamalıdır.

ClamWin Portable

Taşınabilir olarak, harici bir depolama aygıtında kolaylıkla taşınabilen en tanınmış portable antivirüs ya da taşınabilir virüsten koruma programlarından biri haline gelen taşınabilir bir aleni kaynaklı virüsten koruma yazılımı bulunduğunu iddia edin. Talep Taşınabilir, virüslü olabilecek fena niyetli yazılımları belirleme etmek için bütün bilgisayarların kusursuz analizini sağlar.

Ana özelliklerden biri, taşınabilir olarak dahili olarak kullanılan veritabanının, iyi koruma sağlamak için derli toplu olarak güncellenmesidir. ClaimWin Portable‘yi tecrübe etmek istiyorsanız, resmi internet sitesindeki bu urlden indirebilir ve bir USB flash sürücüye ya da harici durağan(durgun) sürücüye kaydedebilirsiniz.

ClamWin Taşınabilir Ücretsiz İndir

Emsisoft Emergency Portable Kit

Emsisoft Emergency Kit Portable, çoğu virüs, truva atı, casus yazılım, reklam yazılımı, solucan, arama cihazı, keylogger ve aynısı arama arayışındaki çift tarama ve tarama motoru tarafınca ödüllendirildiği için, bir USB sürücüsünde rastgele bir yere götürmüş olan öteki bir kusursuz taşınabilir antivirüs aracıdır.

Kullanıcı arayüzünün yönetimi basittir ve kuvvetli bir taşınabilir antivirüs bulunmasına rağmen, tek negatif tarafı, öteki çoğu alternatiften daha zor bir vasıta olmasıdır. Emsisoft Emergency Portable Kit‘i bedava olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Emsisoft Emergency Portable Kit Ücretsiz İndir

Norton Power Eraser Portable

Norton Power Eraser, harika bir USB Antivirüs arayanlar için bir Norton alternatifidir. Potansiyel olarak istenmeyen uygulamaları algılamak ve ortadan kaldırmak için oldukça agresif ve kullanımı kolay bir virüs temizleme aracıdır. Bu nedenle, birtakım meşru uygulamaları kaldırmak için bir tehdit olarak işaretlemeniz olasıdır. Bununla birlikte, her vakit bir analizin sonuçları ile vaziyet bu şekilde olmadığını söylerler.

Norton Power Eraser Portable ile, sisteminizde yüklü olabilecek, potansiyel olarak tehlikeli araçlara ya da verilerinizi tehlikeye atan programlara karşı güvenliğini sağlamak için bir emniyet aracına haiz olabilirsiniz.

Ancak, bu taşınabilir Norton antivirüs ile işletim sisteminizi tam anlamıyla çözümleme edebiliriz. Her tür virüs ve kök setini kaldırmak için kullanışlıdır. Norton Power Eraser Portable’ı bedava olarak indirebilirsiniz.

Norton Power Eraser Portable Ücretsiz İndir

HijackThis Portable

HijackThis taşınabilir, kullananların birtakım fena niyetli yazılımlar tarafınca değiştirilmiş dosyaları belirleme etmelerine yardım eden ve bir tehdit oluşturabilecek bir araçtır. Herhangi bir tehdidin size virüs bulaştığını bilmenin bir yolunun, kayıt defterinde ya da sistemin öteki dosyalarındaki muayyen değişikliklerin belirleme edilmesinden kaynaklandığını dikkate alarak HijackThis, kalem sürücülerimizde bulunmaması gereksinim duyulan taşınabilir antivirüslerden biri haline gelir.

Ayrıca, fena niyetli yazılımlardan tehlikeli ya da zarar görebilecek olanları kaldırmanıza destek olacak kuvvetli bir tatbik tabanlı kaldırma programı vardır. Ayrıca, Windows ana bilgisayarları ve prosedür yöneticisi için bir dosya düzenleyicisi sağlar.

HijackThis Portable Ücretsiz İndir

VIPRE Rescue

Ancak, grafik kullanıcı arayüzü yüklemeyi gerektiren rastgele bir programı kullanımı neredeyse imkansız, oldukça virüslü bir bilgisayarla yüz yüze kalırsanız, VIPRE Rescue kusursuz bir çözümdür. Windows’u Güvenli Modda başlattıktan sonra kullanmak mümkün ve direkt olarak komut satırından çalışır.

Tek yapmanız gereken, programı istediğiniz taşınabilir ünitede açın ve “VipreRescueScanner.exe” dosyasını çalıştırın; böylelikle taramayı kendiliğinden başlatmaya başlar. Windows sistem sembolünü kendiniz de açabilir ve yapmak istediğiniz taramanın çeşidini tarif etmek için birtakım komutlarını kullanabilirsiniz.

VIPRE Rescue Ücretsiz İndir

NoBot Portable

NoBot, rastgele bir Windows sistemini tehlikeye atabilecek çoğu fena niyetli program ve casus yazılımı algılamak için geliştirilmiş öteki bir taşınabilir virüsten koruma yazılımıdır. Taşınabilir bir virüsten koruma yazılımı olarak NoBot’u istediğimiz her yerde, rastgele bir USB sürücüye götürebilirsiniz, fakat kaydettiğiniz yerden elle çalıştırmak zorunda kalacaksınız. Sistemin başlangıcından beri sizi anlık olarak korumadığı için taşınabilir antivirüs kullanmanın dezavantajlarından biridir.

Nobot portable, cebinizi çizmeniz gereksinim duyulan ve size birtakım gelişmiş emniyet özellikleri elde eden bedava bir versiyon ve Premium versiyon sunar.

NoBot Portable Ücretsiz İndir

Kaspersky TDSSKiller Portable

Rus emniyet firması Kaspersky, emniyet araçları geliştirme konusu ile ilgili en prestijli şirketlerden biri. Bunların arasında, kurulumuna gerek kalmadan güvenliğinizi güvenliğini sağlamak için rastgele bir bilgisayara götürebileceğiniz taşınabilir bir antivirüs olan Kaspersky TDSSKiller‘i taşınabiliri geliştirdi.

Sistemdeki fena niyetli yazılımların varlığını gizleyen uygulamalar olan rootkit tehditlerinden kurtulmak için en uygun bir araç. Bu rootkitler, bilgisayarda barındırılan fena niyetli yazılımları gizlemek için Windows API fonksiyonlarını engelleyebilir.

Kaspersky TDSSKiller Portable Ücretsiz İndir

McAfee Stinger Portable

Kaspersky ile ilgili konuşmadan önce, McAfee hiç kuşkusuz, hangi malumat güvenliğine ilişkin olarak önde gelen şirketlerden biriydi. Bu nedenle, iyi mi olabilirdi, McAfee tarafınca sunulan taşınabilir bir virüsten koruma yazılımını dahil etmeyi durduramadım. Herhangi bir bilgisayara götürebileceğiniz ve yüklemeden çalıştırabileceğiniz taşınabilir bir virüsten koruma yazılımı olan McAfee Stinger‘i kastediyorum.

Taşınabilir McAfee Stinger Portable, yeni tehdit ve değişkenleri belirleme edebilmek için periyodik olarak güncellenmektedir. Tabii ki, yürütebilmek için idare edici izinleriyle çalıştırmanız gerekir. İlk ilkin ekibin tam bir analizini yapabilir ve sonrasında lüzumlu temizlik görevlerini yerine getirmek için yeniden çalıştırmanız gerekir.

McAfee Stinger Portable Ücretsiz İndir

Comodo Cleaning Essentials

Comodo Cleaning Essentials, çoğu tarama prosedürünü gerçekleştirebileceğiniz coşku verici bir çözümdür. Örneğin, şüpheli süreçleri belirleme etmek ve durdurmak, sisteminizin derinliklerine gömülebilecek fena niyetli yazılımları, rootkit’leri, gizli saklı dosyaları ya da fena niyetli yazılımları ya da hatalı kayıt defterini ortadan kaldırabilir.

Ayrıca, buluttaki sistemlerin analizine adanmış birkaç vasıta içerir, sistem yöneticileri için istatistikler ve grafikler sunar ve bilgisayarı başlatırken yüklenen uygulamaları ve unsurları çözümleme eden akıllı bir tarayıcıya sahiptir. Hepsi kolay bir arayüze haiz ve rastgele bir USB’ye götürebileceğiniz bir programda.

Comodo Cleaning Essentials Ücretsiz İndir

Spybot Search & Destroy Portable

Spybot Seach & Destroy Portable, isminden de anlaşılacağı gibi, her şeyden ilkin çoğu casus yazılım, casus program ya da Spybot türünü algılamak ve ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir araçtır. Bu vasıta ile kurbanlarının verilerini üçüncü şahıslara satmalarını sağlamaya çalışan fena niyetli yazılımlar kaldırılmalıdır.

İşlemi basittir, ancak çalıştırın, çözümleme etmek istediğiniz dosyayı seçmeniz gerekir, fakat bunun yanı sıra bütün sistemi taramanıza ve Spybot Search & Destroy portable’un gerçekleştireceği analizin çoğu detayını yapılandırmanıza izin verir. bilgisayarınızda.

Spybot Search & Destroy Portable Ücretsiz İndir

HitmanPro

HitmanPro, ana antivirüsünü tamamlayan ikinci bir fikre haiz olmak için kendisini alternatif olarak satıyor. Buluta dayanmaktadır, bu, bütün taramalarında, Bitdefender veya Kaspersky Lab gibi sektördeki önder şirketlerin yenilenmiş veritabanlarına bağlandığı anlamına gelir.

Ayrıca, bilgisayarı başlatırken yüklemek ve bir sistem arızası ya da fidye yazılımı sebebiyle doğru şekilde başlamayan ekipmanı tamir etmek için USB üstüne takılmış olan HitmanPro Kickstart isimli enteresan bir ek modüle sahiptir.

HitmanPro Ücretsiz İndir

Başka bir taşınabilir antivirüs kullanıyor musunuz? Bize yorum bölümünde bildirin.