Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Makalede Neler Var

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları: Bedava web kazanmak isteyenler için Vodafone gene değişik kampanyalar sunmaktadır. Müşterilerine birden oldukça parasız web paketi sunan, böylece ülkemizin en sevilen GSM operatörlerinden biri olmayı başaran Vodafone; hepsi birbirinden cazip parasız web kazanma yolları ile popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Öyle ki Vodafone kullanıcıları, bilhassa interneti bittiği vakit parasız web paketlerini hatlarına tanımlayarak, internete kaldıkları yerden kesintisiz bir halde giriyor.

Bu yazımda bütün Vodafone kullanıcıları için özetlemek gerekirse Vodafone parasız web paketi iyi mi kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, merak edilenler ile ilgili sizi bilgilendirmeye çalışacağım.

Sürekli web paketinizi aşıyor, bu yüzden ek paket almak zorunda kalıyorsanız, bu yazımızın tam da sizlik bulunduğunu anlatım edebilirim.

Peki, Vodafone parasız web kazanma şekilleri neler? Gelin, bu suali beraber yanıtlamaya çalışalım:

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Paketi 2023

Vodafone, kullanıcılarına parasız web kazanabilmelerine imkân tanıyan birden oldukça teknik sunuyor. İşte vodafone parasız web kazanma yolları ayrıntılı olarak yazımızda.

Bu yöntemlerin en tanınmış olanlarını yani maksimum rağbet görenlerini aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Vodafone Arama Dökümü Konuşma Dökümü Nasıl Çıkarılır?

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Tüm Vodafone kullananların web yükleme, satmaca ödeme vb. işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebildikleri Vodafone Yanımda Uygulaması; birden oldukça parasız web kazanma şekilleri ile müşterilerinin kalbini kazanmayı başarıyor.

Bedava web paketi kazanabilmeniz için ilk önce mobil cihazlarınıza ‘Vodafone Yanımda’ programını indirmeniz gerekiyor.

Haftanın neredeyse aşağı yukarı bütün günlerinde değişik hediyelerle gündemde kalmayı başaran bu uygulamanın en sevilen parasız web kazanma yönteminin ise ‘Çarkıfelek’ olarak isimlendirilen ‘Bana Ne Var’ kısmı bulunduğunu anlatım edebiliriz.

Bu parçaya tıkladığınız vakit karşılaştığınız çarkı mobil cihazlarınız üstünden çevirmeniz gerekiyor.

Çarkta kullanıcılara parasız internetin haricinde bambaşka hediyeler de sunuluyor. Bu çarkı çevirdiğinizde 1 GB hatta 5GB parasız web paketi bile kazanma şansınız bulunuyor.

Her pazartesi günü güncellenen bu kampanya; Vodafone kullanıcılarına her hafta başında görülmemiş hediyeler kazanma fırsatı da tanıyor.

Henüz Vodafone Yanımda programını akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz, en hızlıca indirmenizi şiddetle öneri ediyoruz.

Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullananların yararlanabilecekleri bu kampanya, bunun yanı sıra müşterilerine oldukça keyifli bir vakit dilimi geçirebilme şansı tanıyor.

Bedava web kazanma şansını yakalayabilmek adına yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey; https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklamak ve Vodafone’un sizin için hazırladığı testi çözmek!

Bu testi başarılı bir halde çözdüğünüzde Vodafone sizlere 3GB parasız web sunuyor. Teste devam ettiğiniz takdirde ise tam 5 sene süresince geçerli olacak senelik parasız web paketi kazanma fırsatınız da bulunuyor.

Hemen yukarıda belirttiğimiz linki tıklayarak, sizler de anında 3GB web kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone 4,5 SIM’e Geçenlere 5 GB Bedava İnternet

Vodafone, 4.5 G teknolojisini kullanmaya başlayan müşterilerine ‘4.5 G Kullan Kazan Kampanyası’ dahilinde 30 gün yani 1 ay süresince kullanabilecekleri 5 GB parasız web paketi sunuyor.

30 gün süresince gönlünüze göre kullanabileceğiniz 5 GB interneti 30 gün sonunda kullanamıyorsunuz. Yani 5GB web sadece tek seferlik hattınıza tanımlanıyor.

Hala 4,5 G teknolojisi kullanmıyorsanız; size en yakın Vodafone mağazasına giderek, 4,5 G ahenkli sim kartınızı satın alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Kampanyası

Vodafone kullanıcısıysanız; bu uygulamayı henüz kullanmayan dostlarınızı Vodafone Yanımda programını kullanmaya ikna etmeyi başardığınız takdirde 2 GB parasız web paketi kazanabilirsiniz.

2 GB interneti kazanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan ise uygulamadaki ‘Arkadaşını Davet Et’ düğmesine tıklamak ve Vodafone kullanıcısı olan öteki arkadaşlarınıza çağrı linkini yollamak! Arkadaşınız bağlantıya tıklayıp, uygulamayı telefonuna indirdiğinde hattınıza tanımlanan parasız interneti derhal kullanmaya başlayabiliyorsunuz!

Üstelik tatbik tek seferlik bir parasız ile de sınırı olan değil! Yeni bir dostunuz uygulamayı kullanmaya başladığında yeniden 2GB web kazanma şansınız bulunuyor!

Bu uygulamanın toplumsal yani onlarca arkadaşı bulunan kişiler için mükemmel bir Vodafone parasız web paketi kullanma tekniği bulunduğunu söyleyebiliriz.

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Güncel Kampanyalar

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet

Vodafone’un faturasız hat kullanıcılarına sunmuş olduğu bu parasız web paketinden istifade etmek için Vodafone faturasız hat kullanmaya başlamanız gerekiyor.

Vodafone mağazasından faturasız hat aldıktan sonra aylık 5GB web yani toplam 3 ay devam edecek olan 15 GB web kazanıyorsunuz.

Yeni Hatta Hoş geldin hediyesinden istifade etmek istiyorsanız; hattınız kullanıma açıldıktan sonra ‘HEDİYE 5GB’ yazarak, 700’e göndermelisiniz. Üstelik Vodafone bu mesajınızdan dolayı sizden hiç bir şekilde ekstra bir mesaj bedeli istek etmiyor. Yani parasız bir halde bu mesajı gönderebiliyorsunuz.

500 MB Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone, akıl tüpü tarifesi kullanan müşterilerine yılda 3 sefere mahsus olmak suretiyle 500 MB parasız web sunuyor.

Şayet tarifeniz akıl küpüyse bu hediyelerden istifade etmek için ‘500 Yedek MB’ yazarak 3636’ya mesaj yollayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2023

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Uygulaması’nın daha oldukça şahıs tarafınca kullanılmasını hedefleyen Vodafone; Google Play Store üstünden uygulamayı indirenlere tek seferlik 1 GB web hediye ediyor.

Bu hediyeyi derhal kullanabilmek için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey şey; programa giriş yapmak! Uygulamaya girmek için 7000’a S yazıp göndermeli ve Vodafone’dan size gönderilen şifreyi karşınızdaki ekranda çıkan butona tıklamalısınız!

Uygulamaya girer girmez, hattınıza tanımlanan 1 GB interneti 1 ay süresince dilediğiniz vakit kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Aylık 2GB Bedava İnternet

Vodafone, faturalı hat kullananların yanı sıra faturasız hat kullanan müşterilerine de parasız web paketleri sunuyor.

Örneğin; aylık 35 TL ve üzeri kontör yükleyen kişiler; aylık 2GB parasız internete girebiliyor.

2GB parasız interneti kullanmak isteyen Vodafone faturasız hat kullananların ise ABONE SUPER 2GB yazdıktan derhal sonra 3636’a mesaj yollamaları gerekiyor.

Onay mesajının Vodafone tarafınca size gönderilmesi sonra hattınıza tanımlanan 2GB parasız interneti bir ay süresince gönlünüze göre kullanabiliyorsunuz.

Vodafone Eba 6 GB Bedava İnternet

Vodafone parasız web kampanyalarından biri olan eba 6 GB parasız web faturalı ve faturasız bütün vodafone müşterileri için geçerlidir. Milli Eğitim Bakanlığı resmi sitelerinden olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması yönüne web kullanması bedava.

Her ay vodafone eba 6 GB bütün abonelerin hattına kendiliğinden yüklenecek ve EBA yönüne kullanımları parasız olacaktır.

Vodafone E-Fatura’ya geçenlere hususi 1 GB parasız web paketi:

Vodafone’nun etraf dostu uygulamalarından biri olan E-Fatura; adresinize satmaca gönderilmesi amacıyla binlerce ağacın katledilmesini önlemeye yönelik bu politikası doğrultusunda E-faturaya ya da SMS ile satmaca uygulamasına geçen Vodafone kullanıcılarına tek seferlik 1GB parasız web sunuyor.

Üstelik hiç bir ekstra ücret bile ödemeden E-faturaya rahatlıkla geçebiliyorsunuz. E-fatura kullanmaya başlayarak, oksijen kaynağımız olan ormanların ve ağaçların daha uzun süre yaşamasını desteklemek için derhal 7070’e EFATURA yazabilir ve kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Bu yazımda özetlemek gerekirse en tanınmış ve en avantajlı Vodafone parasız web paketlerini sizlerle paylaşmaya çalıştım.

Sizler de parasız paketleri takip ederek, ek web paketine ekstra ücret ödemekten kurtulabilir, böylece tutum edebilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Gani Paketleri İle 30 GB İnternet

Sizlere bu yazımızda vodafone parasız İnternet kazanma yolları ve kampanyaları ile ilgili aktüel detayları vermeye çalıştım.

 

Vodafone Bedava İnternet Kazanmak İçin Hangi Uygulamayı Kullanmalıyız?

Vodafone parasız web kazanmak ve size hususi sürprizlerden haberdar olmak için Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Alanlara Ne Kadar Bedava İnternet Verilir?

Aylık 5GB web yani toplam 3 ay süresince toplamda 15GB parasız web olacak şekilde hediye verilmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?