Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?


Makalede Neler Var

Vodafone Doldur 3 GB İnternet Nasıl Yapılır?  Hepimizin maksimum sorun yaşamış olduğu konulardan bir tanesi de internetimizin ivedi bitmesidir. Vodafone kullanıcıları internetlerini çoğaltmak için maksimum kullandıkları yöntemlerden biri olan doldurma prosedürünü yapıyorlar. Paket bünyesinde olan interneti doldurarak siz de kesintisiz web kullanımına devam edebilirsiniz. Şunu belirtmem icap eder ki Vodafone Doldur 3GB ek web paketi sadece 3GB tarife kullanan kişiler için ve tarifesi etken olan aboneler için kullanıma açıktır. Peki, Vodafone Doldur 3GB Nasıl Yapılır?  Gelin bu problemin cevabına beraber bakalım.

Eğer sizin tarifeniz etken değilse doldurma prosedürü için de SMS gönderdiyseniz hiç bir prosedür gerçekleşmeyecektir. Doldurma paketlerinin amacı kullanıcının paketi bittikten sonra daha azca ücret ödeyerek aynı içeriklere tarife bitim gününe kadar haiz olmasını sağlamaktır. Açık söylemek gerek görülürse bir oldukça şahıs bu prosedürü ücretsiz web olarak tanımlasa da böyle bir şey mevzubahis değildir. Bu prosedür için 10 TL ödemeniz gerekiyor. Peki, doldurma prosedürünü hangi tarifeler yapabilir? Diye soran kişiler için de aşağı bölümde bahsettik.

İnterneti Doldurulan Tarifeler

  • Bittikçe Dolan Tarifeler ( Mini, Midi ve Maksi Dahil)
  • Faturasız Freezone Tarifeleri
  • Faturasız Esnek Tarifeler
  • Faturasız Altın Tarifeler
  • Faturasız Efsane Fırsat Paketleri

Vodafone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır? Rehber Yedekleme Yolları

Vodafone Doldur 3 GB Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bu tarifeler ve öteki tüm Vodafone tarifeleri doldurulabilir. Örneğin, Esnek Tarife kullanıyorum ama DOLDUR 3GB Yazıp SMS gönderdiğinizde web gelmiyor ya da hatalı mesaj gönderdiniz uyarısı alıyorsanız şayet bir de ESNET 3GB yazıp 7000 e gönderirseniz esnek tarifelerin bir bir oldukça bu yolla dolduruluyor. Vodafane Doldur paketleriyle alakalı genel kurallar şu şekildedir;

  • Tarifeniz ne vakit başlarsa doldurma prosedürünü o an itibariyle yapmış olursanız ve yaptığınızda ise paketin bitimine birkaç gün varsa o an silinir.
  • Kullanmadığınız web devretmez ya da aktarım edilemez. Paket aldıktan sonra kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.
  • Paketi satın almak için mevcut Faturasız 3GB tarife kullanma şartı bulunmakta.
  • 2GB ya da 1GB web kullanan Vodafone kullanıcıları DOLDUR 3GB yazıp SMS gönderdiğinde hata alacaklardır. Paketi 10 TL ye satın alabilmek için DOLDUR 3GB yazıp 7000 e SMS göndermesi gerekir. Paketin tanımlandığını da size onay mesajı geldiği vakit öğreneceksiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2023 Kampanyaları

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl İptal Edilir?

Paketi aldınız ama iptal edemiyorum diyorsanız şayet satın aldığınız anda paketin etken hale gelmesi gerekiyor. Eğer etken hale gelmediyse hattınızda kafi TL yoktur. Yeterli TL olmadığından dolayı de paketiniz iptal konumundadır. TL yüklemesi yapmış olduğunuz takdirde aynı mesajı tekrar göndermeniz gerekiyor.

 

Vodafone Doldur İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 3 GB interneti için; DOLDUR 3GB yazarak 7000’e göndermeniz kafi olacaktır.

Vodafone Doldur 3 GB Paketi İptal Etme Nasıl Yapılır?

7000 arayarak satın almış olduğunuz paketi iptal edebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Bedava İnternet