Vodafone Numara Taşıma Kampanyası


Makalede Neler Var

Vodafone Numara Taşıma Kampanyası 2023; Uygun kampanya tarifeleri ile son zaman sıkça tercih edilen operatörlerden bir tanesi de vodafone dur. Vodafone yapmış olduğu kampanya paketleri ile abone sayısını süratli şekilde yükseltmektedir. Özellikle hattını taşıyan kişilere numara nakliyat kampanyası ile hem sürpriz hediyeler ve bolca bol GB armağan etmektedir.

Hattınızı Vodafone taşımak istiyorsanız Vodafone numara nakliyat kampanyası ile neler kazanabileceğiniz sizlere bu yazımızda ayrıntılı olarak söylemeye çalışacağım. Hattını diğer operatörlere isteyen kişilerin genellikle cazip numara nakliyat kampanasını takip ettiklerinden sizlere için Vodafone numara nakliyat kampanyası ayrıntılı olarak inceledik.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Vodafone numara nakliyat kampanyası ile parasız internet, blutv aboneliği ve çoğu indirimlerden yararlanabilirsiniz. Numara nakliyat kampanyası ilaveten yeni hat alan abonelerde dahildir. İnternet üstünden hem numara nakliyat hemde yeni hat alımlarında evinize parasız teslimat ve parasız sim kart seçenekleri bulunmktadır.

Vodafone Numara Taşıma Bedava İnternet Kampanyası

Hem numara nakliyat hem de yeni hat alımlarında geçerli olan bu kampanyada Seçeceğiniz Red ve Redli Genç tarifelere hususi ilk ay 20 GB, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelere hususi ilk ay 10 GB web armağan edilmektedir. Hattınız etken olduktan sonrasında Vodafone parasız internet almak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak hediyelerim bölümünden 20 GB armağan internetinizi alabilirsiniz.

Hattını Vodafone taşıyan aboneler Vodafone yanımda programını telefonuna indirip kullanıcı girişi yaptıklarında ek 10 GB parasız web kazanırlar. Vodafone’a numarasını taşıyan ya da yeni hat alan bütün yeni Vodafone müşterileri 6 ay süresince Hediye Çarkında parasız web garantisi.

Vodafone Red’lilere 12 ay armağan BluTv üyeliği

Vodafone numara nakliyat kampanyası kapsamında 12 ay süresince parasız blutv aboneliği hediye. Yerli yabancı film ve diziler, BluTV hususi yapımları, S Sport kanalları ile Premier League, Bundesliga, Formula 1 ve daha çoğu içeriğin bulunduğu Türkiye’nin İnternet Televizyonu BluTV şimdi Red25, Red30 ve Red40 tarifelerine gelenlere 12 ay süresince ücretsiz.

Hattını Taşıyan Faturalılara Vodafone TV Hediye

Hat nakliyat kampanyası ile birlikte faturalı hatta geçen Vodafone abonleri 12 aylık taahhüt vermeleri durumunda 12 ay süresince Vodafone TV parasız olarak seyretme hakkı elde edecekleridir. Numara nakliyat sonrası Vodafone TV bütün faturalı Vodafone abonelerine ücretszidir.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Vodafone Numaraya Taşıyana Whatsapp’tan Sınırsız Konuşma

Vodafone Freezone tarifelerindeki sınırsız whatsapp özelliğine artık sesli ve görüntülü konuşmalar da dahil! İnternetinizden yemeden sevdiklerinizle sınırsız görüntülü konuşabilin diye siz de dilediğiniz Vodafone Freezone tarifelerinden birini seçin, sizi asla uğraştırmadan hattınızı istediğiniz yere parasız teslim edelim.

Vodafone Red’lilere İspark’ta Park Etmek Ücretsiz!

İstanbul’da yaşayan Vodafone müşterileri otomobilleri ile dilekleri yerde bulunan İşpark park etme ücretsiz. İSPARK’a ait yol üzeri otoparklarda tek seferde günde 2 saat ya da bariyerli otoparklarda tek seferde günde 3 saat aracınızı parasız park edebilirsiniz.

Online’a Özel ilk 3 Ayında %15’e Varan İndirim

Sadeve Vodafone.com.tr sitesi üzeirnden numara nakliyat ve yeni hat alımı başvurusu yapan müşterileri büyük indirim.

Sadece Online başvurularda bütün faydalara ek ilk 3 ayınızda %15 tenzilat hediye. Siz de indirimli tarifelerden birini seçip başvurunuzu tamamlayarak evinizin rahatlığında Vodafone’a geçiş yapın, ilk 3 ayınızda %15 tenzilat avantajından yararlanın. Üstelik sizi asla uğraştırmadan hattınızı istediğiniz yere parasız teslim edelim. Dilerseniz de hattınızı istediğiniz mağazadan kendiniz teslim alabilirsiniz.

Otovınn’da Ücretsiz Araç Yıkama

Vodafone numara taşıyan müşteriler otomobillerini parasız olarak yıkatıyor. Vodafone Red tarifelerine gelin, 81 ilde Otovınn şubelerinde vasıta yıkama ve nano gümüş dezenfeksiyon hizmetlerinden parasız faydalanın!

Vodafone İlk kez CEPTETEB’li Olacaklara Özel Fırsat

Vodafone Numara Taşıma Kampanyalarından Kimler Yararlanabilir

Vodafone numara nakliyat kampanyasından istifade etmek için Vodafone müşterisi olmamanız gereklidir. Yeni hat alımı yapan veya hattını Vodafone taşıyan hepimiz bu kampanyalardan yararlanabilir. Bazı kampanyalar belli tarifelerde geçerliyken birtakım kampanyalar herhangi bir tarife zorunluğu yoktur.

Vodafone Hattımı Nasıl Taşırım

Vodafone numara nakliyat prosedürü Vodafone bayisinden yapabileceğiniz gibi yerinizden kalkmadan nerede olursanız olun web üstünden yapabilirsiniz. İnternet üstünden başvuruda bulunarak hem parasız teslimat alırsınız hem de sim kartınız parasız olarak istediğiniz adrese gönderilir. Ayrıca internetten numara nakliyat ve yeni hat kampanyası başvurularından en indirimler alma hakkınız bulunmaktadır. Hem sizde bu bağlantıya https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/ tıklayarak müracaat işleminde bulunabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Numara Taşıma Kampanyası 2023 ve Vodafone hat nakliyat kampanyaları ile ilgili malumat vermeye çalıştım.

 

Vodafone Numara Taşıma Kampanyalarını Kimler Kullanabilir?

Vodafone müşterisi olan hepimiz bu kampanyaları kullanabilir.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Vodafone bayisine giderek ya da web üstünden hattınızı vodafone taşıyabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları