Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır?


Makalede Neler Var

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır; Müşterilerine muhtelif tarifeler sunan Vodafone gün geçtikçe yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Vodafone Red Pass Paketleri içinde bulunan ve oldukça fazla şahıs tarafınca da rağbet gören Vodafone Red Pass Sosyal Paket içinde ne olduğu ile ilgili malumat vererek sizi aydınlatmak istiyoruz. Keyifli okumalar.

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone’un Red tarifelerde olan kişiler için sunmuş olduğu bir imtiyaz olan Vodafone Red Pass vasıtası ile sen de birçok içinde ne olduğu sınırsız olarak kullanabilirsin. Vodafone Bedava İnternet Kampanyası da dahil olmak suretiyle birçok parasız içeriğin önüne geçen Vodafone Red Pass Sosyal Paketi ile sen de toplumsal medya uygulamalarını sınırsız olarak kullanmaya başlayabilirsin. Senin için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda da Vodafone Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Satın Alınır? mevzusu ile ilgili ayrıntılı inceleme yaparak sizinle paylaşıyoruz.

Eğer sen de Vodafone Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Redli Yaz Sosyal, Red25, Red30, Red35, Red 25GB, Red 30GB, Red 40GB, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 tarifelerinden birisine aboneysen ve toplumsal medya uygulamalarını sınırsız olarak kullanmak istiyorsan Vodafone Red Pass Sosyal Paketini parasız olarak kullanabilirsin. Vodafone Redli 12 Paketi ve Tarifesi de dahil olmak suretiyle yukarıda saydığımız tarifelerin haricinde kalan tüm abonelikler için paket ücretli olarak ekstra alınabilir. Vodafone Pass Sosyal Paketi vasıtası ile dünya üstündeki en meşhur toplumsal medya uygulamalarında kullanmak suretiyle sınırsız bir kullanım hakkı elde edebilirsin. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki paketlerin içeriğini ve ücretlerinin değiştirme/geliştirme hakkı her vakit Vodafone’a aittir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi 2023

Vodafone Sosyal Pass Paketini kullanarak yapacağın Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarında harcanan internetler, hattına tanımlı olan tarifenin web kotasından düşmüyor ve sınırsız kullanım hakkı veriliyor. Buradaki programlar haricinde kalan öteki toplumsal medya uygulamalarında yapacağın masraflar ise düzgüsel web paketinden düşmeye devam ediyor. Eğer yukarıda saydığımız Vodafone Red tarifelerinden birisine abone değilsen fakat gene de Vodafone Red Pass Sosyal Paketini kullanmak istiyorsan, aylık olarak vergiler dahil 32TL ödeyerek haiz olabilirsin. Buradaki “ay” olarak belirtilen süre ise senin her bir satmaca dönemini anlatım ediyor.

Vodafone Red Pass Sosyal Paketiyle beraber Haftalık Sosyal Pass Paketi, Red Pass Sosyal Paketi, Günlük Sosyal Pass Paketi, Hediyeli Haftalık Sosyal Pass Paketi, Hediyeli Haftalık Video Pass Paketi ve Hediye Haftalık Sosyal Pass Paketi gibi haftalık ek paketler maalesef alamıyorsunuz. Bu paketi satın aldıktan ya da paketinize ayrıca armağan edilen parasız paketi kullanmaya cep telefonunuza gelecek olan onay SMS’inden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Red Pass Sosyal İnternet Nedir?

Vodafone Red Pass Sosyal Paketi, sen iptal etmediğin sürece kendiliğinden yenilenir; paket kullanım tutarı ya da parasız hizmet de her ay faturana yansıtılıyor. Paketin her ay yenilenmesinden sonra da paket aboneliğine dair bilgi, cep telefonuna SMS olarak veriliyor. Üstelik satmaca dönemi ortasında Vodafone Pass Sosyal Paketi’ne geçiş yapmak istersen de paket kullanım ücreti, satmaca döneminin kalan gün sayısı oranında hesaplanarak faturana yansıtılıyor. Sonraki aylarda ise tam aylık paket kullanım tutarı ödemeye devam edersin.

Vodofone Pass Sosyal paketi dahilinde kullanım hakkı verilen parasız Facebook, Twitter ve Instagram internetini Facebook Live, Instagram Live, Instagram Story ve Instagram IG TV tatbik içerikleri de dahil ediliyor. Ancak bu videolardan dış url şeklinde, değişik bir programa ya da web sitesine meydana getirilen yönlendirmelerde kullanılan web miktarı paket kapsamına dahil edilemez ve kendi tarifenizin web kotasından düşer.

Vodafone Sosyal Pass Paketi

Vodafone Sosyal Pass Paketini kullanırken gördüğün reklam gösterimleri, reklam sağlayıcıları vasıtasıyla yapıldığı için reklamlarda kullanılan web fiyatları da parasız paket kapsamında yer almaz ve kendi web kotasınızdan düşer. Ancak Vodafone bu durumda bir sorun yaşmamanız izin, yalnızca reklam gösterimlerinde kullanılan ek 250 MB’lık bir web paketini hesabına tanımlayarak mağduriyetinin önüne geçmeye destek oluyor.

Bununla parasız Vodafone Red Pass Sosyal Paket içinde armağan edilen sınırsız Facebook, Instagram ve Twitter web kullanımlarındaki video kullanımları DVD kalitesine yani 480P+ olacak şekilde optimize edilmiştir. Vodafone Red Pass Sosyal Paketi satın alan Vodafone Red’lilerin 3G ve 4.5G web servisi de paket dahilinde kendiliğinden açılıyor; paketin etken edilmiş olduğu satmaca dönemlerinde de 3G ve 4.5G web servisi kapatılamıyor.

Vodafone Red Pass İletişim Nedir Nasıl Satın Alınır?

Vodafone Sosyal Pass Nedir?

Vodafone Sosyal Pass paketi kullanan kişilerin tarifelerinde tanımlı olan her yöne web kotasının 5 katından daha oldukça Vodafone Pass Sosyal paketini kullanan kişilerin web kullanım şartları ticari inceleme dibine alınabilir. Ayrıca Vodafone Sosyal Pass paketini kullanırken öteki cihazlarla web paylaşımı (tethering) yapılması da yasaktır ve bu kullanımlar da kendi tarifeniz üstünden ücretlendirilir. Vodafone Red abonelerinin, kendilerine sunulan bu sınırsız toplumsal medya web hakları 3. şahıslara satışı, dönemi ya da FCT (sabit terminal) ya da firma santrallerinde toplu kullanım hakları da sınırlandırılmıştır; Vodafone tarafınca izin verilmiyor.

Vodafone Sosyal Pass paketilerini ticari bir amaca yönelik olarak kullanması yasaktır. Vodafone, bu yolla amacı haricinde kullanım yapan abonelerin hattını kapatma hakkına da her vakit sahiptir. Vodafone Pass Sosyal Paketi, yalnızca yurt içi ve belirlenen şartlardaki toplumsal medya kullanımlarını kapsıyor.

Vodafone Red Pass Sosyal Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Pass Sosyal paketini kullanan abonelerin cep telefonları 3G web hızını destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa da 2G/Edge web hızında kullanabilirler. Eğer abonelerin cihazları 4.5G web hızını destekliyorsa 4.5G hızında, desteklemiyorsa da 3G ya da 2G/Edge hızında web hızından yararlanma şansına haiz oluyorlar.

 

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapabilirim?

Vodafone yanımda uygulaması üstünden geçebileceğiniz tarifeler kısmından değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone Duran Tarife Nedir?

Tarifenizde bulunan haklar bittiğinde satmaca aşımı olmaz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Bedava İnternet