Web siteniz için HTML şablonları indirmek için en iyi yerler

Bir sonraki internet siteniz için duyarlı, hoş ve ustalaşmış görünümlü HTML şablonlarını mı arıyorsunuz, fakat bütçeniz yok mu?

Neler Okuyacaksınız? →

Web siteniz için HTML şablonları indirmek için ücretli bedava yerler

Peki, internette, engelleme olmaksızın internet projelerinizde kullanmak için derli toplu olarak iyi HTML şablonlar bulabileceğiniz birkaç ücretsiz kaynak var.

Dribble

Dribble, çalışmalarını online ortamda sunan tanınmış bir topluluktur. Tasarımcılar, çalışmalarının monitör görüntülerini yüklemenin yanı sıra, her insanın kullanımı için projelerinin HTML / CSS versiyonunu de yükler. Bu projeleri katiyen kaçırmamak için, boş yere yer imlerindeki freebie (Ücretsiz) ve freebies koymalıydınız.

Creative Market

Creative Market, internet sitesi şablonları, temalar, makale tipleri ve öteki dizayn unsurları için bir pazar yeridir. Ücretli bir mağazadır, fakat e-posta bültenlerine katılırsanız, her hafta gelen kutunuza bedava dizayn yazıları gönderirsiniz. Böylece direkt olarak Dropbox’ınıza indirebilirsiniz. Ve genelde iyi.

HTML5 UP

HTML5 UP, İnternet’teki en faydalı internet sitelerinden biri olan Carrd’ı geliştiren aynı geliştirici tarafınca oluşturuldu. HTML5 UP, geniş bootstrap ya da araç-gereç çerçevesi olmadan açılan hoş şablonların bir hazinesidir. Tüm internet şablonları Creative Commons lisansında mevcuttur. İlişkilendirme ile rastgele bir halde kullanabilirsiniz.

Envato Themes Forest

Envato Themes Forest, internet sitesi şablonları için birinci derslik bir pazar yeridir, fakat onlarla bedava bir hesap oluşturursanız, birkaç haftada bir gösterilen birçok ana sayfayı kendi ana sayfasında indirebilirsiniz. Bunlar, yazarların piyasada görünmek için sadece reklamın süresi süresince yayınladığı ücretli makalelerdir.

OnePageLove

OnePageLove, tek sayfalık internet sitelerinin küratörlüğünü yapmış olduğu bir dizindir ve bedava olarak indirilebilecek HTML şablonları için kendi bölümlerine sahiptir.

UpLabs

UpLabs, yaratıcı tasarımcıların çalışmalarını paylaşmış olduğu öteki bir online pazar ve topluluktur. Web bölümü, şahsi ve ticari kullanım için bedava olan muhtelif HTML şablonları sunar.

Manoela Ilic’in Codropları

Manoela Ilic’in Codropları, internet tasarımcıları ve geliştiricileri için en yaratıcı çabalama koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Bu sitedeki her proje, bir imaj kaydırıcı ya da çıkış sayfası daha ilkin gördüğüm bir şey daha değişik olup olmadığı ve kaynak kodu Github mevcuttur.

Freebiessbug

Adından da anlaşılacağı gibi Freebiessbug, bu tür makale tipleri olarak küratörlüğünde internet bedava PSD yığın fotoğrafları tasarlayan ve ders HTML şablonlarının. “Özel” etiketini arayın ve tasarımcıların bu sitede hususi olarak yayınladıkları HTML / CSS şablonlarını keşfedeceksiniz.

Codepen

Ve listedeki son kaynak, yer işaretlerinize eklenmeye kıymet kod Codepen‘dir. Chris Coyier, Codepen’i internet tarayıcısında HTML, CSS ve JavaScript yazmak için bir oyun alanı olarak başlattı, fakat proje, kodu her insana aleni ve bedava olarak indirebilen birden fazla ön uç geliştiricinin topluluğuna dönüştü.

Not: Eğer yukarıda listede yanıtsız bedava internet şablonları için iyi bir kaynak biliyorsanız, bana [email protected] altında bildirin lütfen – teşekkür ederim!