Windows PC ve MAC için En iyi 5 Xbox One Emulator

Oyun severler her vakit koleksiyonlarına eklemek için yeni şeyler ararlar. PC / dizüstü bilgisayarlar, oyuncuların oynamaktan hoşlandıkları cihazlardır. Xbox birtakım görkemli oyunlar sunan bu şekilde bir konsol. Ancak bu oyunu Xbox konsolu olmadan oynayamıyoruz. Bu yazıda PC’niz de ve MAC’iniz de Xbox oyunlarının bulunmuş olduğu oyunla alakalı tam bir eğitim bulacaksınız. 2019’da Windows ve MAC için 5 en iyi Xbox One emülatörlerine bir göz atalım.

Neler Okuyacaksınız? →

Windows PC ve MAC için en iyi 5 Xbox One Emulator (2019)

Oynamak insanoğlu için bir hobi haline geldi. En iyi oyun tecrübesini elde etmek için, insanoğlu oyun klavyeleri ve fareleri, daha iyi grafik kartları ve hatta Xbox’lar, oyuncuların oyun oynaması için hususi donanımlar satın alıyor.

Bir Xbox’taki oyun tecrübesi bir oldukça oyun cihazıyla ya da donanımıyla karşılaştırılamaz. Ancak, her oyuncunun en iyi oyun ortamını yaşamak için bir Xbox satın alması olası değildir.

Windows PC ve MAC için en iyi 5 Xbox One Emulator (2019)

Xbox Emülatörü Nedir?

Bu gibi durumlarda, bir PC’de bir Xbox emülatörü kullanılabilir. Xbox emülatörü, PC’nizin Xbox ahenkli oyunları sisteminizde çalıştırabileceği sanal bir ortam oluşturur. İnternet de birçok Xbox emülatörü vardır.

Ancak her Xbox emülatörü en iyi tecrübesi sunmuyor. Yani burada bulabildiğiniz ve sisteminizde Xbox oyunlarını oynamak için kullanabileceğiniz en iyi Xbox emülatörlerinin bir sıralaması var.

Xbox One Emülatörlerinin Yararları:

  • En oldukça aranan ve istenen bir yararın kullanması ücretsizdir. Bu Xbox emülatörlerinin kullanması ücretsizdir ve bu tarz şeyleri bedava olarak çalıştırabilirsiniz.
  • Bu emülatörleri kullanmak size gecikmesiz bir tecrübe sunar.
  • Ultra HD deneyimiyle, yüksek kaliteli malzemelerin akışına ve oynatılmasına destek olabilirsiniz.

Windows Ve MAC İçin En İyi Xbox Emülatörleri

İşte Windows XP, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 PC’niz ve MAC OS X’iniz için 5 en iyi Xbox emülatörlerinin listesi. Bu Xbox emülatörlerini sisteminizde muazzam oyunları oynayabilirsiniz. Size Windows için en iyi Xbox 360 emülatörlerini tanıtalım.

CXBX Emulator

Bu Xbox emülatörü listemizde 1. sıradadır ve Windows’un derhal her versiyonuyla uyumludur. Gerçek bir kullanıcı tecrübesi sunuyor!

Ancak, bu Xbox emulatoru, Turok, Battle CRY, Whacked, Futurama ve Smashing Drive da dahil olmak suretiyle Xbox oyunlarının sadece beşini sıraladı. Bilgisayarınızda bu emülatörü çalıştırmak için iyi bir spesifikasyon olmalı!

Xbox One CXBX Emulator İndir

Xeon Emulator

Bu Xbox emülatörü, performansı ve oyunun grafikleriyle tanınır. Bu emülatör, oyundaki ilerlemesini kaydetmeyi her vakit unutan bütün oyuncular için oldukça uygundur. Xeon emülatörü, ilerlemenizi kendiliğinden kaydeder, böylelikle bıraktığınız noktada poz vermeye devam edebilirsiniz. Ayrıca, önceki emülatörde olduğu gibi, bu emülatör tarafınca desteklenen oyun sayısıyla da sınırı olan kalmayacaksınız.

Bu Xbox emülatörü ile PC’nizdeki neredeyse bütün Xbox oyunlarını oynayabilirsiniz. Bu Xbox emulatoru hem Windows hem de DOS altında bereketli bir halde çalıştırılabilir.

Xbox One Xeon Emulator İndir

DXBX Emulator

DXBX Emülatörün özelliği, PC’niz de bir Xbox oyunu oynamadan önce, bunların bir EXE dosyasına dönüştürülmesidir, böylelikle PC oyunu daha basit çalıştırabilir. Bu, problemsiz ve coşku verici bir kullanıcı tecrübesi sağlar. Bu emülatörün tek dezavantajı, 64 bit bir bilgisayarda çalıştırılamamasıdır.

Yalnızca 32 bitlik kullanıcılar bu emülatörü kullanarak bilgisayarlarında Xbox oyunları oynayabilir. Ayrıca, PC’nizde Xbox için mevcut olan rastgele bir oyunu oynayabilirsiniz.

Xbox One DXBX Emulator İndir

Xenia Emulator

Xenia emülatörü, PC’nizde 50’den fazla Xbox oyunu çalıştırabilir. Bu emülatörün geliştiricileri, emülatörün standardını çoğaltmak için derli toplu olarak güncelleştirmeler yayımlar. Kullanıcı dostu bir Xbox emülatörü arıyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz tek şey bu!

Xbox One Xenia Emulator İndir

EX360E Emulator

EX360E Emulator, PC’niz de Xbox oyunlarını çalıştırmak için temel işlevini bereketli bir halde gerçekleştiren minimum emülatör türüdür! Bu emülatör bile, oyunu PC ahenkli dosyalara dönüştürür; bu da çalışmasını kolaylaştırır ve rötar gerektirmeyen bir kullanıcı tecrübesi sağlar. Minimum bir emülatör olduğundan, kullanıcı arayüzünü ötekiler gibi sezgisel olarak bulamazsınız.

Xbox One EX360E Emulator İndir

Sonuç:

Bunlar sizin için bulabileceğimiz en iyi Xbox emülatörlerindendi! Onları deneyebilir ve hangi bilgisayarda Xbox oyunlarını oynamak istediğinize karar verebilirsiniz. Bahsi geçen Xbox emulator önerilerinden her biri kendine has bir işleve haizdir ve kullanması ücretsizdir!

Böyle bir Xbox Emülatörünün Windows 2019 için (yukarıda listelenmemiş) olup olmadığını biliyorsanız, lütfen yorumlar bölümünde bizlere bildirin.

Windows PC için en iyi 5 iOS Emülatör ile alakalı malumat almak için bu makalemizi okuyabilirsiniz.