Yazılım Yüklemeden Telefonun Konumunu İzle

Bugün sizin için iyi haberlerimiz var – rastgele bir yazılım yüklemeden telefonun konumunu seyredip takip edebilirsiniz! Ve bu yazıda, size bunun iyi mi yapılacağını göstereceğiz. Okumaya devam et!

Gizlilik her vakit mühim olacaktır. Genellikle, insanoğlu İnternet’teki muayyen etkinliklerde gizli saklı kalmak talep eder ve şahsi bilgiler hepimiz tarafınca kullanılmamalıdır. Ancak, birtakım durumlarda İnternet’e bağlıyken bölgenizdeki kişilerin yapmış olduğu her şeyi bilmeniz gerekir. Bu işverenler, endişeli anne babalar ve birtakım evlilikler için geçerlidir.

Her şeyi denetim ediyor olsanız bile, başkalarının online ortamda yapmış olduğu her şeyin aktivite günlüğünü güvenliğini sağlamak mutlaka basit değildir. Belirli etkinlikleri seyretmek için geliştirilmiş programlar ve hususi yazılımlar, oldukça uzun zamandan beri ticari olarak kullanılmaktadır. En mühim şeylerden biri konumdur – nerede olduklarını bilmek için birisinin yerini takip edebilirsiniz. Hırsızın nerede bulunduğunu görebileceğinizden telefonunuz çalınırsa bile faydalıdır! Ancak seçilen telefona tatbik yüklemeden birini seyretmek o denli basit değildir. Ve bunu kullanıcıya bildirmeden gizliliklerini ihlal eder.

Neler Okuyacaksınız? →

Yazılım Yüklemeden Telefonun Konumunu izle

Akıllı telefonun konumunu seyretmek için malum alternatiflerin bir oldukça iOS kullanıcıları tarafınca kullanılabilir, bu yüzden ilk ilkin buna odaklanacağız. iCloud, basit bir halde görülebilir zira faal bir halde kullanmak için harici bir yazılıma ya da programa gereksinim duymazsınız, fakat tek seçeneğiniz bu değil. FindMyPhone yazılımını ya da mSpy programını da kullanabilirsiniz.

MSpy alternatifini seçerseniz şu adımları izleyin:

Uygulanacak olan adımlara başlamadan belirtmek istiyorum ki bu teknikte program yüklenmeden telefonun konumunu seyretmek istediğiniz cihazın iCloud detayları lüzumlu bu bilgiler yok ise bu adımı atlayabilirsiniz.

  1. mSpy sayfasına girin ve bir hesap oluşturun.

2. Hedef aleti seçin. Bu cihazda kullanılan iCloud kimliğini ve şifreyi girin.

3. Site, cihazın konumunu izlemeye başlayacaktır. Görmek istiyorsanız, gösterge tablosunda Konum sekmesine tıklayın.

FindMyPhone alternatifini kullanmak istiyorsanız, bunun yerine aşağıdaki adımları izleyin:

1.) Uygulamayı App Store’dan indirin.

2.) Kurulumdan sonra, Ayarlar’a gidin. Başlangıç ​​yöntemi olarak iCloud’u seçin. Apple ID’nizi girmeniz ve bu adımdan sonrasında FindMyPhone’u açmanız gerekir.

3.) Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı yükler ve cihazın hesap ayrıntılarını girerseniz FindMyPhone’a diğer bir cihazdan girebilirsiniz.

FindMyPhone, iOS cihazınızı hırsızlık halinde bile güvenilir ve emniyetli tutmak için geliştirilmiş bir izleyicidir. Ancak, kurulumdan ilkin daima sahiplerin onayını istemeniz gerekir.

Cihazlarınızdan birinin konumunu bilmek için iCloud’u kullanmak istiyorsanız, şunu yapın:

1. iCloud internet sitesine girin. Apple kimliğinizi kullanarak giriş yapın.

2. Kontrol paneline gidin ve Telefonumu Bul simgesine dokunun.

3. Harita göründükten sonrasında Cihazlarım öğesine tıklayın. Bulmak istediğiniz aleti seçin.

4. Artık cihazın konumunu izleyebilir ve akıllı telefonda ses çalabilir, monitörü engelleyebilir ve bütün verileri silebilirsiniz.

iCloud yönteminin sadece Apple Kimliğinizi kullanan bütün cihazlarla çalışacağını unutmayın.

Bir Android’iniz varsa, mSpy’ı da kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, bu durumda uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekir, zira şu anda Android için bir program yüklemeyi gerektirmeyen bir teknik yoktur. Yine de oldukça kolay:

1.) mSpy sayfasına girin ve bir hesap oluşturun.

2.) Android için mSpy programını hedef cihaza yükleyin. Uygulamayı burada bulabilirsiniz: https://howtotrackacellphone.net/  Bundan sonrasında tatbik simgesini gizleyin.

3.) Hesabınıza erişin ya da mSpy programını cihazınıza yükleyin. Diğer cihazın konumunu belirtilen seçeneklerden rastgele birinden görebilirsiniz.

Artık program yüklemeden telefonun konumunu seyretme konusu ile ilgili hangi alternatiflerin bulunduğunu bildiğine göre, senin için en iyisini seçebilirsin. Bu yöntemlerden rastgele birini esasen biliyor muydunuz? Yazılım yüklemeden birinin konumunu seyretmek için kullanılabilecek diğer yöntemler biliyor musunuz? Devam edin ve yorumlarda bizlere anlatın! Görüşleriniz her vakit takdir edilmektedir.