Yeni Facebook Beğeni Emojisi Uçak Nasıl Alınır?


Kafa sallayan kuştan sonrasında yeni bir beğeni simgesi geldi bilinmiş olduğu suretiyle Facebook üstünde paylaşılan gönderilere yorumlarda duygu belirtmek için muhtelif beğeni simgeleri vardı fakat buna bir yenisi daha eklendi buda uçak. 

Yeni tayyare reaksiyonu ilk kez Facebook android uygulaması kullanıcıları tarafınca ayrım edildi. Facebook’un Android uygulamasının son olarak versiyonunu kullanan kullanıcılar, ufak bir hile ile ekstra bir kızgın simge tepkisini elde ettiler. Aşırı sağ köşede bulunan kızgın tepkisine dokunmak, uçağın reaksiyon vermesini sağlıyor. Ancak uçağı iyi mi ele kullanacağının bilincinde olmayan bu kişiler Facebook ‘da yalnızca manipüle ediliyor ve başkaları tarafınca bu yorum ile alakalı yorum hazırlamaya başlıyorlar – #addplanereact .

 

Neler Okuyacaksınız? →

Facebook Beğeni Emojisi Uçak Nasıl Alınır?

Aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları izleyerek bu emojiyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  1. Adım: Facebook’ta rastgele bir gönderinin ya da paylaşımın dibine tırnak içinde yayınlanan ” #addplanereact ” kullanarak yorum yapın.
  2. Adım: #addplanereact kullanarak yorum yaptığınız gönderiyi güncelleyin (yorum bölümünü bırakın ve yeniden alakalı paylaşıma girin)

  3. Adım: Yorumlar kısmına tıklayın, sonrasında sağ üstteki düğmeyi matbu tutun (genellikle sevdiğimiz yeri) ve son kızgın reaksiyonu tıklayın. (açılan pencerede 2 adet hiddet tepkisi olmalı, son olanı seçmelisin ya da uçağın önünde de görünebilirsin).

#Addplanereact #planereaction #planereact

Facebook’ta Uçak Emojisi Neden Var?

Aslında bu emoji yani duygu simgesi bir çalışanın kontrol etmesi için yapılma güya sonradan kaldırmayı unutmuşlar doğal olarak kaldırılacak olan bu simge hemen hemen ne vakit kaldırılacağı belli olmadığından şuan için kullanımda. Kaldırılana kadar kullanabilirsiniz..

Önerilen Yazı;  Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?