Yeni Galaxy Unpacked Resmi Olarak Duyuruldu

resim98995803
resim98995803

Samsung bir süredir beklenen yeni Galaxy Unpacked etkinliğini resmi olarak duyurdu. Şirketin telefon, akıllı saat ve kulaklık tanıtacağı tahmin edilen aktivite için tarih belli oldu. Samsung Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla etkinliği 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek.

Şirket etkinliğin resmi duyurusunu gerçekleştirmeden ilkin toplumsal medya kanalları üstünden bir bulmaca paylaştı. Etkinliğin tarihini ortaya çıkartan bulmacanın sonra Samsung resmi duyuruyu da kullanıcılara sundu.

Yeni Galaxy Unpacked etkinliğinin afişinde bir tane katlanabilir telefon yer alıyor. Bu telefonun yeni Samsung Galaxy Z Flip 4 modeli olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca telefonun bulunmuş olduğu biçim etkinliğin gerçekleşeceği tarih olan 10 Ağustos’un bugünden “daha büyük” bulunduğunu sembolize ediyor.

Bunun dışında aktivite duyurusu için meydana getirilen paylaşımda tarih bilgileri bulunuyor. Yeni Galaxy Unpacked etkinliği 10 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile 16:00’da gerçekleşecek. Galaxy Unpacked etkinliğinin hem Samsung.com adresinden hem de YouTube üstünden canlı yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Yeni Galaxy Unpacked Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Geçtiğimiz günlerde gündemi meşgul eden bir sızıntı etkinliğin tarihini karşımıza çıkarmıştı. Evan Blass tarafınca meydana getirilen paylaşım ile etkinliğin posteri gündeme gelmişti. Daha sonra Samsung bu görselin telif hakkı sebebiyle silinmesini sağladı.

Ancak yeni gelişmeler Samsung’un etkinliği 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceğini doğruladı. Cihazlar ile ilgili pek malumat verilmese de hem isim hem de poster vasıtası ile birkaç tahmin yürütmek mümkün.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tanıtım afişinde bir tane Galaxy Z Flip modeli yer alıyor. Bu nedenle etkinlikte minimum bir tane katlanabilir telefon olacağını tahmin etmek yanlış olmayacaktır. Ayrıca Galaxy Unpacked etkinliğinin sloganı “Hayatı İkiye Katla” olarak belirtiliyor. Bu nedenle yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin bu etkinlikte karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor.

Buna ayrıca yeni Galaxy Watch 5 serisinin de aktivite kapsamında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Unpacked etkinliğinde yer alacak son cihazın ise Galaxy Buds 2 Pro modeli olması laf konusu. Bu cihazlar dışında bir ürünün şu ana kadar sızdırılmadığını belirtelim.

Samsung son zamanlarda birçok sızıntıyla gündeme geldi. Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Buds 2 Pro modellerinin görselleri ortaya çıkmıştı. Daha sonra ise firmanın yeni telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modelleri kendini gösterdi. Tüm bu sızıntıların sonra mamüllerin son halini görmek için 10 Ağustos tarihini beklememiz gerekiyor.