YouTube Videolarını Instagram’a Yükleme

resim72542571
resim72542571

YouTube videolarını sanal dünyanın toplumsal ağlarından olan Vine ile Instagram’a yükleme işleminin iyi mi bulunduğunu merak edenler için YouTube videolarını oldukça basit bir halde Instagram ve Vine’a iyi mi yükleyebileceğinizi rehberimizde anlatıyoruz. Ayrıca Youtube videolarını bu teknik ile PC’ye de indirebilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

YouTube Videolarını Instagram’a Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır

Eski PayPal çalışanı tarafınca 2005 senesinde kurulan YouTube günümüzde dünyanın en büyük video paylaşım platformu haline geldi. İnternet kullanıcılarının muhtelif videolar yüklediği YouTube içeriklerini PC ya da akıllı cihazlara indirmek bazı durumlarda işkence haline dönüşebiliyor. Biz de bu haberimizde YouTube’da bulunan videoları PC’ye oldukça basit bir halde indirmenin yanısıra YouTube Videolarını Instagram’a iyi mi yükleyeceğinizi ya da twitter’a iyi mi yükleyeceğinizi anlatacağız.

Tube2gram sitesi vasıtası ile YouTube’daki videoların linklerini kopyalayarak talep eder Instagram için videonun 15 saniyelik beğendiniz bölümünü kesebilir, talep eder Vine için gene beğendiniz bölümün 6 saniyelik bölümünü kırpabilir ya da videonun tamamını bilgisayara indirebilirsiniz.

Tube2gram Nedir?

Öncelikle beğendiğiniz ya da paylaşmak istediğiniz YouTube’daki videonun linkini kopyalayın. Daha sonra bu prosedür yapacağımız site olan Tube2gram.com sitesine girin ilk önce video nerede paylaşılacak ise onu belirlememiz gerekiyor Vine,İnstagram ya da bilgisayarınıza indirebileceğiniz 3 seçenek gösterilmekte burada opsiyonu belirleyip sonra sayfada bulunan kopyaladığımız youtube adresini yapıştıracağımız kutucuğa linki yapıştırın. Instagram ya da Vine’a tıkladığınız takdirde videoyu kesmek için sayfada bir vasıta sizi karşılayacak. Dilediğiniz aralıkları formata makul bir halde kesebilirsiniz. Daha sonra “Start Download” düğmesine basarak videoyu indirip YouTube Videolarını Vine ile Instagram’a Yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

YouTube videolarını bilgisayara indirmek için ise “Custom Video” seçeneğine tıklayın ve daha sonra “Start Download” opsiyonu ile indirin.