Zotac Yeni ZBOX C serisi Mini PC’leri Duyurdu

Zotac, ZBOX Mini PC’ler, ZBOX Q Serisi, geçen yıla ait VR Sırt Çantası ve şimdi bütün yeni ZBOX C Serisi Mini PC’ler ile tanınıyor, Zotac devamlı olarak bilgisayar donanımındaki sınırı zorlamaya çalışıyor ve en kuvvetli boyutları, ısıyı ve gürültüyü azaltırken olası olan sistemler. Yeni ZBOX C Serisi Mini PC‘leri ürettiklerinde, akılda tuttukları şey buydu. PC kullanıcılarının gereksinim duydukları işi ufak bir biçim faktöründe yapabilmelerini sağlamak.

Neler Okuyacaksınız? →

Hyper Threading ile Zotac ZBOX C Serisi Özelliği 8. Nesil Dört Çekirdek

Görünüşe göre Zotac, ofisten oturma odasına daha değişik tarzdaki odalara sığacak şekilde iki ton tasarımıyla geçti. Şık, modern petek tasarımı, en iyi hava akışını sağlarken yeni bilgisayarınızı ayırt eder; Zotac, yeni Mini PC’leri, önceki nesil C Serisine göre yüzde 66’ya varan miktarda daha çok soğutma gücü sağlayacak şekilde tasarladı.

PC, fansız ve 25W TDP soğutma kapasitesine sahip, fanlar ya da hard disk şoför olmadan uzun solukta bu sürücünün arızalanması daha azca muhtemel. Tamamen yeni dizayn 270 dereceye kadar soluk alabilirlik özelliği, imza alan petek modelimiz vasıtası ile en çok hava alabilirlik için aleni havalandırmayla geliştirilmiş yüzeyin yüzde 90’ını barındırıyor.

C Serisi nano dizisi ‘tarihinde ilk kez Hyperthreading özelliğini sunan dört çekirdekli bir Intel Core i7 işlemci. Yeni ürün serisi, önceki nesillere göre yüzde 20’ye varan daha süratli prosedür performansı sağlıyor.

Zotac C Serisi Mini PC, 8 çekirdekli Intel Core i7 CPU’yu, 4 çekirdekli ve HT gibi ufak bir pakette evvelkinden daha çok performans için paketliyor. Gigabyte’ın BRIX serisi PC’lerine iyi mi yerleştirildiğini görmek enteresan olurdu.

Son olarak, irtibat için PC, Intel UHD 620’yi 4k 60Hz’ye ya da çift ekrana, iki tane ön USB Tip-C’ye tek bir Tip A, SD Kart yuvası ve 4 tane USB 3.0 irtibat noktası kullanırken bir DisplayPort 1.2 ile beraber bir HDMI 2.0 irtibat noktasına sahiptir. Son aşama iyi yuvarlanmış bir G / Ç için çift ethernet ile arka.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

Ne yazık ki Zotac, Zbox C Serisi mini PC’deki fiyatlandırma ve öteki yapılandırma seçeneklerinde olabildiğince sessizdi.