Nulls Brawl Nasıl İndirilir?

Nulls Brawl Nasıl İndirilir? – Nulls Brawl, günümüzde maksimum oynanan mobil oyunlardan bir tanesidir. 2017 yılında SuperCell tarafınca geliştirilmiştir. Oyunun temel mantığı, açılan karakter ile kupalar kazanmak ve karakteri geliştirmek üzerinedir. Böylece olabildiğince eğleneli bir yapısı vardır.

İçindekiler

Nulls Brawl Nasıl İndirilir?

Günümüzde dünya genelinde milyonlarca şahıs bu oyunu oynamaktadır. Bu bakımdan gün geçtikçe yeni oyuncuların da ilgisini çeker. Ancak oyunu derhal hemen duyan bir kişi, neyi iyi mi yapacağını bilmeyebilir. Özellikle indirme şekilleri büyük bir sual işareti vardır.

Oyunun APK dosyası bulunmaktadır. Kullanıcıların yalnızca bunu bularak indirmesi yeterlidir. Ardından kurularak derhal oynanmaya başlanabilir.

Nulls Brawl Nasıl İndirilir

Nulls Brawl Nasıl Kurulur?

Nulls Brawl APK uzantılı bir oyundur. Bu nedenle kuruluşu App Store ya da Google Play Store’a göre farklıdır. Eğer ne yapmanız icap ettiğini merak ediyorsanız aşağıdaki işlemleri takip etmeniz yeterlidir;

  1. Oyunun APK dosyasını indirin.
  2. Telefonun ayarlar kısmına gelin.
  3. Güvenlik kısmına girin.
  4. Bilinmeyen kaynakları etken hale getirin.
  5. Uygulama exesine dokunun ve çalıştırın.

Ardından yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey şey beklemektir. Kısa süre içinde oyun yüklenecektir. Böylece telefondan derhal oynanmaya başlanabilir. Ayrıca isterseniz emülatör de vardır. Şayet bilgisayar vasıtasıyla oynamak istiyorsanız bunu indirmeniz yeterlidir.

Ardından mobil versiyonu bilgisayarda sıçan ve klavye ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece Nulls Brawl oyununda karakterinizi daha iyi bir halde yönetebilir, daha da fazla eğlenebilirsiniz.