Numara Komşusu Nasıl Bulunur? [Numara Komşusu Nedir?]

Sosyal medyada gün geçmiyor ki bir şey moda olmasın. Şimdi ki akım ise numara komşusu oldu. Bilindiği suretiyle toplumsal medyada her an bir trend topic listesine girebiliyor. Buda onlardan biri oldu. Yani Numara Komşu ile mesajlaşmalarını paylaşması trend haline geldi. Peki, numara komşusu nedir, numara komşusu iyi mi bulunur? Detaylarına bakalım.

Numara Komşusu Nedir?

Numara komşu ya da komşusu akımı için alakalı numara; kişinin kendi cep telefonu numarasının son hanesindeki rakamın bir üzerinin veya bir altının değiştirilerek bu yeni numaraya mesaj atılması ile ortaya çıkıyor.

Bu arada kendi numaranı öğrenme için ise buradan https://emirkose.com/kendi-numarani-ogrenme.html bakabilirsiniz.

Sosyal medya fenomeninin bulmuş olduğu yöntemle numara komşusuna mesaj atması ve hitabı trend oldu.

Çok müddette birçok şahıs numara komşularıyla konuşmaya başladı.

Diğer taraftan ise numaralarını bu yolla değiştirerek numara komşularına mesaj atan kullanıcılar dahası bu mesaj görüntülerini toplumsal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

Akım gittikçe büyüyor. Bu arada ise bir oldukça bilmeyen kimsede numara komşusu iyi mi bulunur, diye araştırıyor bakalım.

Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Numara komşusunda bilinmiş olduğu suretiyle kimse kimseyi tanımıyor. Buda gülünç şeyler ortaya çıkarıyor.

Tabi gene de dikkatli olmakta yarar var. Sonuçta kimse kimseyi tanımıyor. Tabi birtakım kullanıcılar ise meşhur ve fenomen kişiler ile komşu bulunduğunu söylüyor ve mesajları toplumsal medyada paylaşıyor.

Numara Komşusu Normal Mi?

Kişiler cep telefonlarının son hanesindeki rakamın bir üzerine veya bir dibine muadil gelen ve sahibi bilmedikleri numaralara mesaj göndermesine dayanan numara komşusu akımı devam ediyor. Genel olarak bakıldığında ise düzgüsel gibi durmuyor.

Telefon ve WhatsApp Gizlilik Ayarları

Bilindiği suretiyle Whatsapp uygulamasında resimlerinizin başka kişiler tarafınca görülmesini istemiyorsanız tatbik içerisinde Ayarlar/Hesap/Gizlilik şeklinde kapatabilirsiniz.