Adım Para Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Adım para uygulaması son zaman web kullanıcılarına maksimum merak etmiş olduğu uygulamaların başlangıcında geliyor.

Özellikle para kazanılabilir mi, reel mi diye kullanıcılar detaylarını araştırıyor. Peki, Adım para uygulaması nedir, iyi mi kullanılır? Adım para uygulaması güvenilir mi? bütün detaylarına bakalım.

Adım Para Uygulaması Nedir?

Adım para uygulaması yayan para kazanma ile ödül kazandıran uygulamadır. İnternet kullanıcılarına çevrimiçi olarak para kazanma şansı sağlamaktadır.

Bu arada adım para uygulaması ile oldukça daha ayrıntılı bilgiye buradan https://emirkose.com/adim-para-uygulamasi-guvenilir-mi.html ulaşabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Adım Para uygulamasında dostlarınızı çağrı ederek, uygulamadaki cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz. Bu arada beraber yürüyüp beraber kazanabilirsiniz.

Kullanıcıların daveti ile uygulamayı indiren ve adımını atan arkadaşın ile beraber para kazanabilirsiniz. Dahası 1000 adımlık Adım Para kazanın.

Kullanımı:

  • İlk ilkin adım para programını indirin.
  • Daha sonra uygulamayı kurun.
  • Son olarak adımların derhal adımsayar ile sayılmaya başlansın ve para kazanın.

Bu arada Google hesabı Facebook ve Cep Telefonu ile üye olabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Güvenilir Mi?

Adım Para uygulaması ile adım atarak kazandığımız para kazanabilirsiniz. Ayrıca ödüllerde alabilirsiniz. Kısacası Adım Para Uygulaması Gerçek Mi? sorusuna vereceğimiz yanıt evet olacaktır.

Adım atarak para ve ödül kazanımlarınızı güvenilir bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

1 Adım para kaç adım?

AdımPara kazanmak için, 10.000 adım dönüştürmen gerekmektedir.

Adım para uygulaması reel mi?

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bu programla attığınız adımlar sayılmaktadır.  Her on bin adımda 1 dolar kazanıyorsunuz.

On bin adım ise aşağı yukarı 8 km yapıyor. Bu arada kazanılan para ise web masraflarında kullanıldığı gibi sanal döviz bürolarında reel paraya da çevrilebiliyor.

Adım Atarak Para Kazanılır Mı?

Adım atara veya yürüyüş yaparak da para kazanabilirsiniz. Özellikle Adım para uygulaması ile para kazanabilirsiniz.

35 kilometre kaç adım?

4000 adım atıldığında takribi olarak 3 – 3,5 km aralığındaki bir mesafe yürünmüş olur. Yani 4000 adım takribi hesap ile 3,5 km eder.

15 bin adım kaç kilometre yapar?

Günde 3 saatten fazla meydana getirilen yürüyüşler ve takribi olarak 15 bin adım atan posta taşıyıcılarının vücut kitle indeksleri, bel çevreleri ve metabolik durumları kararında düzgüsel değerler elde edilmiştir.

1 saat yürüyüş kaç km?

Yürüyüş sırasında aşağı yukarı olarak saatte 4.5 kilometre, tempolu bir koşu programında ise takribi 1 saatte 8 kilometre hız sağlanır.

70 kilo ağırlığında bir birey 1 saat koşu ile 580, 90 kilo bir birey ise 720 kalori harcar. Bu miktarlar 1 saatlik yürüyüşle harcanan kalorinin aşağı yukarı 3 katıdır.