Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Yerine Gelen Uygulama hangileri? Günümüzde Instagram için sunulan birden fazla üçüncü parti tatbik vardır. Postegro da bunlardan bir tanesidir. Bahsetmeden ilkin platformun bu tarz şeyleri desteklemediğini bilmeniz gerekir. Dolayısıyla güvenlikleri ve verdikleri hizmetler sual işareti bırakır. Ayrıca bir oldukça hesabınıza erişim talebi de gerektirir.

İçindekiler

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro, bilinmiş olduğu suretiyle Instagram’da takip edilmeyen gizli saklı hesapların görülmesi için tercih edilir. Böylece tıpkı aleni gibi paylaşımları görülebilir. Ancak bu bir vakit sonrasında kaldırılmış, yerine Lili App getirilmiştir. Ne var ki kısa süre sonrasında bu da kaldırılmıştır. Eğer bunun yerine nelerin bulunduğunu düşünüyorsanız, Android için şunlar da yer almaktadır;

 1. Ghostly
 2. Followers+
 3. InsLog Reports
 4. BlindStory
 5. Find My Stalker
 6. Anonymous Story Viewer

Bunların her biri değişik amaçlara yönelik olarak sunulmaktadır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Benzeri iOS Uygulamaları

Postegro aynısı iOS tatbik var mı? Bilindiği gibi Android için sunulan programlar iOS için geçerli değildir. İşletim sistemi değişik olduğundan buna makul olması gerekir.

Bu işletim sistemine sahipseniz ve Postegro aynısı neler bulunduğunu düşünüyorsanız aralarında şunlar vardır;

 1. Social Ghost
 2. iStory
 3. Profile+
 4. Analyz for Instagram
 5. InstaBusted

Bunların her biri hususiyet bakımından farklılık gösterir. Dolayısıyla her birini hususi şekilde inceleyip neler sunduğunu görmeniz öneri edilir. Ancak emniyet bakımından dikkat etmeniz gerektiği de unutulmamalıdır.