Swarm Ve Foursquare Hesabı Nasıl Silinir?

resim27845993
resim27845993

Kendinizce bir hata yaptınız Foursquare ya da Swarm hesabı açtınız. Sonrasında anlam veremediğiniz bir halde devamlı Foursquare ya da Swarm uygulamasından gittiğiniz bir zeminin ya bildirimini yaptınız ya da Foursquare ya da Swarm isimli yer bildirim toplumsal platformda hesabı olan arkadaşlarınızdan devamlı yer bildirimi almaktasınız bu canınızı sıktı diyelim hesabı sileceksiniz fakat nasıl? Öncelikle Foursquare ve yeni adıyla Swarm hesabını silmek oldukça kolay.

Neler Okuyacaksınız? →

Swarm Hesabını Veya Foursquare Hesabını Silme

Check-in yapma, paylaşma ve mekan önerisi gibi çoğu işe yarayan Foursquare ve Swarm hesaplarımızı iyi mi silebiliriz?

Öncelikle Foursquare ya da Swarm hesabınızı silmek için mobil cihazınızda yani telefonunuzda bulunan Foursquare ya da Swarm uygulamasının üstünden hiçbir halde hesabınızı şuan için silmek olası değil. Foursquare ya da Swarm hesabını silmek için uygulamanın ana sitesi olan internet siteye giriş yapmak gerekiyor. Foursquare ya da Swarm uygulamasının ana sitesi “https://tr.foursquare.com“.

Tabi giriş yapınca internet site panelinden Foursquare ya da Swarm hesabınızı silme prosedürü yapabilirsiniz fakat uğraşmak istemiyor iseniz bu bağlantıyı açarak hesap silme sayfasına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlantının güvenilir olmadığını düşünebilirsiniz bu sebepten bilhassa bağlantının https li olanını belirttik ki aklınızda sual işareti ya da lüzumsuz sorular oluşmasın.. Belirtmiş olduğumuz rastgele bir bağlantıdan giriş yaptıktan sonra Foursquare ya da Swarm hesabınızı silmek istiyor iseniz panelde bulunan “Delete Account” ya da “Hesabı Sil” seçenğinin olduğu tuşa basarak hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm ya da Foursquare Hesabını Nasıl Sileriz

Daha ayrıntılı bahsetmek icap eder ise Foursquare ya da Swarm‘ın internet sitesinden (yukarıda belirttik), alakalı sayfanın derhal sağ üstteki menüsünden Ayarlar’a kısmına geçiş yapmış olup sonra Gizlilik Ayarları’na gelmeniz gerekiyor. Belirtmiş olduğumuz adımları uyguladıktan sonra Gizlilik Ayarları sayfasının en altında Foursquare ya da Swarm “Hesap Silme” opsiyonu karşınıza çıkacaktır. Burada ki opsiyonu onaylarak Foursquare ya da Swarm hesabınızı tamamiyle silebilirsiniz.