Tango Hesap Silme Linki (Hesap Silinmiyor) Çözümü

Her ne kadar günümüzde eskisi kadar tanınmış olmasa da, halen Dünya’da milyonlarca kullanıcı Tango ile arkadaş ve toplumsal çevresi ile chat ve SMS ya da görüntülü arama yapabilmektedir. Peki siz de bu uygulamayı uzun zamandır kullanıyor fakat artık tango hesap silme linki zamanının geldiğini mi düşünüyorsunuz?

Tango Hesap Silme

Tango Hesap Silme Linki: https://help.tango.me/en/articles/2985296-how-do-i-delete-my-tango-account (Türkçe tercüme yapabilirsiniz.)

1- İlk olarak Profil sayfanızı açın.

2- Daha sonra Ayarları Aç (sağ üst kısımdaki dişli simgeye tıklayın)

3- Ekrana gelen Hesap ayarlarını girin.

4- Daha sonra Hesabı Sil düğmesine tıklayın.

5- Son olarak sebebini seçin ve onaylayın.

Tango Hesap Silme Konusunda Uyarı

Yukarıda bulunan adımları tek tek takip ettikten ve Gönder düğmesine tıkladıktan sonra, hesabınız artık 3 gün içinde bloke edilir ve 17 gün sonra ise artık tamamı ile silinir.

Dilerseniz 17 gün içerisinde yeniden sisteme giriş yaparak deactive durumunuzu active ederek hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama yeniden söylemek gerekirse; 17 gün sonra artık hiç bir şekilde sisteme giriş yapamazsınız!

Phone Number: Telefon numaranızı yazın. Telefon numaranızı yazarken Ülke Kodu, Alan Kodu ve Telefon Numarası şeklinde yazmalısınız. Örnek: +905555555555

Full Name: Bu alana adınızı ve soyadınızı yazın.

Email Address: Bu alana e-posta adresinizi yazın.

Country: Bu bölümde ülkenizi seçin.

”What’s making you leave Tango?” Bu alanda sizden Tango hesabınızı kapatmanıza dair niçin soruluyor. Buradaki seçeneklerden rastgele birini seçin.

”What did you use Tango for?” Bu alanda Tango’yu niçin kullandığınızı soruyorlar. Yani şıkkı işaretleyerek formu doldurmaya devam edin.

”What’s your Gender?” Bu bölümde sizden cinsiyetinizi belirtmeniz isteniyor.

”After this account deletion, which app are you likely to use?” Bu alanda hesabınızı kapattıktan sonra hangi uygulamayı kullanacağınızı soruyor.

Tango Oturum Kapatma

Tango uygulamasında Formun Özellikler sekmesinde, Menü Erişimi > Erişilebilir Menü Öğeleri’ni seçin. Değer sütununa tıklayın. Erişilebilir Menü Öğeleri iletişim kutusunda Oturum Kapatmayı dönem dışı bırakmak (onay işaretini kaldırmak) için tıklayın. İletişim kutusunu kapamak için Tamam’ı tıklayın.