Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama


Makalede Neler Var

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama 2023; Türk Telekom kullanıcıları kalan haklarını kolaylıkla birkaç adımda öğrenebilirler. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri paketlerinden ne kadar internet, dakika ve SMS kaldığını öğrenmek istemektedirler. Özellikle paket aşımı yapmak isteyen birçok abone paketlerinden haklarının yenilenmesi gününe kadar ne kadar kalan kullanım kaldığını merak etmektedir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) birçok yolu bulunmaktadır. Türk Telekom kalan kullanması öğrenmek için arama yapabilir mesaj gönderebilir veya Türk Telekom çevrimiçi işlemler menüsünden aktüel olarak öğrenebilirsiniz.

Eğer sizde kalan kullanımlarını öğrenerek hem paketinizi denetim dibine almak hem de yüksek satmaca ödemek istemiyorsanız aşağıda vereceğim şekilleri kullanarak kalan bakiye ve kullanım öğrenebilirsiniz. İnternet paketiniz bittiyse ve parasız olarak parasız web almak istiyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Nasıl Sorgulanır

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulamak için 9333 arayabilir veya telefondan 123# tuşlayarak derhal öğrenebilirsiniz. Ayrıca Telefonunuzda Türk Telekom çevrimiçi işlemler uygulaması var ise uygulamadan kalan kullanım ve paket detaylarını görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama SMS

Türk Telekom kalan kullanması öğrenmek için SMS göndererek anında görebilirsiniz. Türk Telekom hattı kullanan faturalı ve Faturasız hat sahipleri cep telefonundan KALAN yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz kalan internet, dakika ve SMS haklarınız ayrıntılı olarak telefonunuza gelecektir.

​​​​Fatura devri içerisinde kalan dakika, SMS ve web kullanım hakkınızı istediğiniz vakit KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek parasız öğrenebilirsiniz. Gelen bilgilendirme SMS içerisinde son 2 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Bakiye Sorgulama Yöntemleri

Türk Telekom kalan bakiyeyi öğrenmek için aşağıdaki buluna şekilleri kullanabilişlersiniz. Ücretsiz olarak kalan kullanım sorgulama SMS, Arama ve tuşlama tekniği ile öğrenmeniz mümkün.

9333 ile bakiye sorgulamak için

Türk Telekom 9333 talep eder arayabilir dilerseniz SMS göndererek kalan kullanım, TL veya bakiyenizi öğrenebilirsiniz. 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

*123# ile bakiye sorgulamak

Hem basit hem de basit yöntemlerden biride telefonunuzdan tuşlama yaparak anında bakiye ve kalan kullanım sorgulaması yapabilirsiniz.

*123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanımları Nasıl Öğrenebilirim

Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız parasız kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

Kalan bakiye sorgulama bilgisi servisleri ücretsizdir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Detayı Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve Türk Telekom kalan bakiye öğrenmek için çevrimiçi işlemler menüsünden anlık olarak paketinizin yenilenme tarihine kadar ne kadar kullanımınız kaldığını öğrenebilirsiniz. Google Play ve App Store tatbik mağazasından indireceğiniz çevrimiçi işlemler uygulaması telefonunuza indirmeniz yeterlidir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Haklarını Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım haklarını öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilir, KALAN yazıp 5555’e SMS gönderebilir, telefonunuzdan *123# tuşlayabilir veya 9333 servisini kullanarak kalan haklarını sorgulayabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Açma ve Kapatma

Türk Telekom kullanım kullanım bilgilerini bütün abonelerine kendiliğinden SMS bildirimi ile göndermektedir. Tüm abonelere bu bildirimler gelmektedir. Eğer servisi iptal etmek veya Türk Telekom kalan kullanım bildirimi kapatma istiyorsanız 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak, Türk Telekom Ofis ve Mağazalarına müracaat ederek ya da THKIPTAL boşluk hizmet numarası yazıp 6606’ya* SMS göndererek bildirimleri derhal kapatabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama şekilleri ile ilgili malumat vermeye çalıştım.

 

Türk Telekom Kalan Kullanımları SMS ile Nasıl Öğreniriz?

KALAN yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir?

9333 arayarak kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Önerilen Yazı;  Ücretsiz Sil Süpür Uygulaması İndir