Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır?

Makalede Neler Var

Vodafone Günlük 1 GB İnternet 1 TL Nasıl Yapılır? Ek internet paketlerinin başlangıcında gelen 1GB internet paketi ile ilgili yazımızda ayrıntılı bilgiler verdik.  Vodafone 1 TL 1 GB Kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgiye haiz olmak için size malumat vermeye çalışacağım. İnternet paketiniz bittiğinde veya internetiniz yoksa faturalı ya da faturasız hattınızdan yalnızca 1 TL ücret karşılığında 1 GB internet paketi almanız mümkün.

Vodafone 1 GB 1 TL ve Vodafone günlük internet 1 TL maksimum tercih edilen ek internet paketlerinden biridir. Geçen sene olabildiğince fazla istek alan bu internet paketi bir süreliğine kapatılmıştı. Vodafone müşterilerinden galen yoğun istek ve yakınma kararı Vodafone günlük internet 1 TL kampanyasını yeniden etken etmiştir. Ancak bu sefer 1 GB internet paketini 1 hafta geçerli olacak şekilde yalnızca 1 TL gibi düşük bir tutara satın alabilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet 2023 kampanyasına katılmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj göndererek haiz olabilirsiniz.

Faturalı hat sahipleri telefonundan 2GB1TL yazıp 7000 SMS göndererek derhal bu pakete haiz olabilirler.

Faturasız hat sahipleri ise 1tl1gb ya da 1gb1tl yazıp aynı şekilde 7000 SMS göndererek bu paketi alabilirler.

Mesaj gönderdikten sonrasında telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajı sonrası bu paketi kullanmaya başlayabilirler. Paket hattınıza tanımlandıktan sonrasında 1 hafta süresince yani 7 gün süresince geçerli olacaktır. 7 gün içinde kullanılmayan Vodafone 1 GB 1 TL paketi silinecektir.

Tekrarlanmayan Vodafone günlük internet 1 TL paketi ve Vodafone  haftalık internet 1 TL paketi ayda 4 defa satın alma hakkınız bulunmaktadır. İnternetiniz bittiğinde katiyen yenilenmez.

Kısa süreli kampanyalardan biri olan Vodafone günlük internet 1 tl 2023 kampanyası kısa süreli olacak şekilde etken olmuştur. Bu etken kampanya Vodafone internet sitesinde bulamazsınız. Forum sitelerinden paylaşılmış bir kampanyadır.

Arkadaşlar Vodafone 1 TL 1 GB İnternet Nasıl Yapılır 2023 konumuz ile ilgili vereceğim malumat bu kadar. Aklınıza takılan bütün soru ve sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bize iletebilirsiniz.

 

Vodafone 1GB Paketi Kaç Gün Geçerli?

Vodafone 1GB internet paketi 7 gün geçerlidir.

Vodafone Haftalık İnternet Paketi Ayda Kaç Defa Alınabilir?

1 ay içinde haftalık internet paketini 4 defa satın alma hakkınız vardır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?