Windows için 4 En İyi Ücretsiz PDF Düzenleme Yazılımı

resim57048412
resim57048412

Windows için en iyi 4 bedava PDF editör yazılımı listesi, makalemizde kullanabileceğiniz ücretsiz PDF düzenleme yazılımı ile ilgili malumat bulunmaktadır.

Hepimiz PDF olarak adlandırılan bu olabildiğince katı türde yazdırılabilir dosya biçimleriyle uğraşmak zorunda kaldık. İçindeki içerik için durağan(durgun) bir format tuttuğu malum bir taşınabilir veri dosyası anlamına gelir. Ancak birtakım durumlarda bu şekilde bir belgenin olabildiğince mühim bir yönünü düzenlemeye gereksinim duyabilirsiniz ve bu da PDF Düzenleme yazılımının kullanması kolay hale geldiği yerdir.

Piyasada niçin bu kadar pahalı olduklarından şüpheleniyorsanız ve işleri yapmak için program araçlarına harcamak istemiyorsanız, Windows sisteminiz için en iyi 4 bedava PDF editör yazılımı listesi.

Neler Okuyacaksınız? →

4 Windows Ücretsiz PDF Düzenleme Yazılımı

Dosyalarınızı kısa müddette düzenlemenize destek olacak en iyi PDF Düzenleme Yazılımı’nın listesi. Hepsine bir göz atın ve kendiniz için en iyisini seçin.

PDF-XChange düzenleyicisi

Windows için bedava PDF düzenleyici yazılımı listemizin başını PDF-XChange düzenleyicisi çekiyor.

Bu, PDF dosyanızdaki metin içeriğini düzenlemede yardım eden bir pdf editör bedava yazılımıdır. Bu font stili bilgisayarınızda mahalli olarak desteklenmese bile, belgede mevcut fontu değiştirmenize destek olur. Bu çok havalı!

Bu yazılımdan hoşlandığım bir öteki tatlı hususiyet de bir OCR (Optik Karakter Tanıma) okuyucu ile beraber gelmesi. Böylece okunaklı metni el ile yazılmış, taranmış bir kopyadan tanır. Yazılı olarak yazılmış bir matbu kopyayı hiç bir vakit matbu bir formata dönüştürebilirsiniz!

Elbette, bu yazılımın premium bir versiyonu de var. Keşfetmeyi umursamadığım birtakım özellikler var. Zaten kendimizi özgür şeyler ile sınırlandırıyoruz. Ve bu bedava sürüm, günlük görevlerimizin çoğunu problemsiz bir halde yapıyor; bu nedenle, premium kullanıcılara kıyasla birçok şeyden yoksun kalmayacağımıza eminim.

Bu sürümde premium araçları kullanırsanız, daha önceden kötü bir uyarı verdikten sonra PDF’leriniz filigran olacaktır, fakat filigranı kaldırabilirsiniz. Ama gene de ne olursa olsun mükemmel bir yazılım.

PDF-XChange editörünü buradan indirin

PDFsam Basic

Şimdi, size bu pdf editör yazılımının hayat boyu tamamiyle bedava olmadığını söylemeliyim. Burada bulacağınız özelliklerden bazıları ancak tecrübe etme süresi süresince erişilebilir olacak. Bu süre geçtikten sonra, beklendiği gibi ustalaşmış özellikler kilitlenir. Ama vakit sınırı göz önüne alındığında olabildiğince iyi çalışıyor ve kullanması çok kolay.

‘ Sam ‘ ismi Split ve Merge için kısa. Deneme süresi dolmadan önce, belge imzalama alternatifleriyle beraber tam OCR tarama desteğine haiz olacaksınız. Deneme döneminden sonra, görüntüleri çıkarmak ve büyük belgeleri kesmek gibi yararlı şeyler yapmanıza müsaade eden pak ve fonksiyonel bir tatbik arabirimine haiz olacaksınız.

PDF dosyasının her yönünü değiştirebilmek için hiç bir imkân yoktur. Adında da belirtildiği gibi, temel özelliklere daha çok odaklanmaktadır. Ücretsiz sürümde hangi seçeneklerin mevcut bulunduğunu ve pdf tanzim etmek için kullanıcı arayüzü menüsünden hangi seçeneklerin ödenmesi icap ettiğini göreceksiniz.

Hala bedava PDF düzenleme yazılımı PDFsam Basic’i denetim etmenizi teşvik edecek bir sorunum yok. Bu aracın sadeliği ve minimalist hissi tam da aradığın şey olabilir!

PDFsam Basic’i buradan indirin

PDFescape

Şimdi bu PDF Düzenleme yazılımını kullanmayı çok sevdim, fakat bedava versiyon ancak online olarak kullanılabilir. O yüzden bunu aklında tut. Yalnızca ücretli tatbik sisteminize yüklenebilir. Bu online uygulama, yüklediğiniz PDF dosyasında yeni metin kutuları oluşturmanıza izin verir, fakat üstünde bulunan mevcut metni düzenleyemezsiniz, ne yazık ki.

Ayrıca, mahalli bilgisayarınızın depolama alanından PDF dosyasına birtakım yeni sahneler eklemenizi sağlar. Bazı dikdörtgen kutuları belgenize eklemek için sürükleyebilirsiniz, tıpkı metin alanları ekleyebildiğiniz gibi. Ayrıca, opak olarak yapabileceğiniz dikdörtgen gibi birtakım temel geometrik şekiller çizmenize de izin verir. Orijinal belgedeki rastgele bir bilgiyi kaldırmak ya da gizlemek için bedava olarak pdf tanzim etmek için kullanılabilirler. Oldukça kullanışlı, huh!

Ücretsiz PDF tanzim etme yazılımı PDFescapne ile ufak bir PDF dosyasında çalışmak için kullandım ve ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar iyi çalıştı.

Dediğim gibi, bu bir online araçtır, bu yüzden bir PDF kaynağında çalıştığınız süre süresince bir internet kaynağına yakın olmanız ve tarayıcınızı ateşlemeniz gerekir. Bu çoğumuz için bir problem olmayacak, sanırım.

PDFescape’i buradan indirin

Sejda PDF editörü

Bu, çalışmanızı huzur içerisinde yapmanızı elde eden en iyi PDF tanzim etme yazılımlarından biridir. Bununla demek istediğim, sinir bozucu filigranlar ile ilgili endişelenmeden metin ekleyebilir ve değişimler yapabilirsiniz. Bu öteki bir online araçtır, bu yüzden bunun için de etken bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Bu bedava PDF Düzenleme yazılımıyla, hususi metninizi ekleyebilir ya da üstünde mevcut olanı düzenleyebilirsiniz. Köprülerinizi eklemenizi ve öteki internet sitelerinden de PDF belgeleri eklemenizi sağlar. Materyalinize sayfa ekleyebilir ya da çıkarabilir ve görüntüleri de ekleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza rastgele bir yazılımı indirmeden kullanabileceğiniz olabildiğince iyi bir araçtır.

Bulduğum ufak bir sıkıntı, bu internet sitesinde tanzim etmek için saatte ancak 3 PDF yükleyebiliyor olmanızdı. Dolayısıyla, bir keresinde tanzim etmek istediğiniz bir demetiniz var ise bunu aklınızda bulundurun. Tüm bu özellikleri bedava olarak alabilmek için ödeyeceğiniz fiyattır sanırım!

Ancak, bu sizin için tamamsa ve tanzim etmek için saatte ancak üçten azca belge varsa, internet sitesine bakın, mutlaka seveceksiniz.

Sejda PDF editörünü buradan indirin

Sizlerinde öneri etmiş olduğu Windows için PDF düzenleme yazılımı var ise yorum bölümünde bize bildirebilirsiniz.