Youtube’dan Müzik İndirme Programı

Youtube’dan Müzik İndirme Programı – Kişiler, Youtube uygulaması üstünden sevmiş olarak dinledikleri müzikleri, telefonlarına ya da bilgisayarlarına indirerek internetsiz bir halde dinlemek isteyebilmekte ya da muhtelif nedenlerle bir video ya da müziği indirmesi gerektiği durumlarda Youtube’un bu şekilde bir özelliği bulunmadığı için değişik yollar düşünmektedir.

İçindekiler

Youtube’dan Müzik İndirme Programı

Youtube üstünden müzik indirebilmek isteyen kişiler için günümüzde bu hizmeti sunan birçok Youtube’dan müzik indirme programı bulunmaktadır.  Bu uygulamaları kullanarak kişiler, indirmek istedikleri müzik videosunun linki vasıtası ile oldukça kolay birkaç prosedür ile beraber bu müzik videolarını talep eder gene video şeklinde, isterse Mp3 ya da Mp4 formatına dönüştürülmüş bir halde cihazlarına indirebilmektedir.

Mp3 indirme programı olarak kişilerin Youtube’dan dilediği müziği basitçe indirebildiği en tanınmış ve kaliteli uygulamalardan bazıları şunlardır;

  • ByClick Downloader
  • EaseUS Video Downloader
  • Videoder
  • NewPipe
  • Youtube Downloader for Android
  • TubeMate
  • KeepVid
  • Snaptube
Youtube’dan Müzik İndirme Programı

Programsız Müzik İndirme

Youtube’dan ya da öteki muhtelif video platformlarından dinledikleri müzikleri telefonlarına ya da bilgisayarlarına yüklemek isteyen kişiler, bunun için muhtelif uygulamalar kullanabilmektedir. Ancak bu programların yanı sıra programsız müzik indirme şekilleri de mevcuttur.

Özellikle bu hizmeti sunan muhtelif siteler üstünden kişiler, Youtube üstünden dinledikleri ve indirmek istedikleri müzik videosunun linkini kopyalayıp, bu sitelerde bulunan alakalı kısma yapıştırarak bu müzikleri bilgisayarına ya da telefonuna indirebilmektedir.

Linkin alakalı alana yapıştırılmasının sonrasında siteler tarafınca dönüştürülen videolar, muhtelif formlarda tercih edilerek indirilebilmektedir. Bu sayede programsız bir halde tarayıcı üstünden de bu prosedür basitçe gerçekleştirilebilmektedir.