AdBlock Reklam Engelleme Eklentisi

Sanal dünyada gezinmeye çıktığınız da video izlediğiniz de ya da toplumsal ağlarda dolaştığınızda canınızı sıkan en büyük sorunlardan birinin başlangıcında geliyor. Tabi bu durumdan kurtulmak için internet tarayıcınıza eklenti yükleyip bu can sıkıcı durumun önüne geçebilirsiniz. Bu eklentilerin başlangıcında Adblock gelmekte. Peki AdBlock nedir?

Neler Okuyacaksınız? →

Adblock Nerelerde Çalışır?

AdBlock eklentisi toplumsal ağların başını çeken Facebook, Twitter gibi platformların yanı sıra dev video platformu Youtube ‘da ve çevrimiçi tv seyretme olanağı elde eden Hulu ‘da bulunan reklamları engellemekte.

Adblock Youtube reklam engelleme

Adblock Nasıl Çalışır?

Adblock internet tarayıcınız olan Google Chrome yüklediğiniz de kendiliğinden çalışmaktadır.
Yapmanız ihtiyaç duyulan yalnızca eklentiyi internet tarayıcınıza ilave edip reklamları engellemesini kontrol edebilirsiniz.

Adblock ne işe yarar

Adblock Eklentisinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Adblock eklentisi iyi mi çalışır
  • Sürüm: 2.6.6
  • Güncellendiği tarih: 24 Ağustos 2013
  • Boyut: 602 KB
  • Diller: Bahasa Indonesia, Deutsch, English, Français, Nederlands, Türkçe, dansk, español, hrvatski, italiano, magyar, polski, português (Brasil), português (Portugal), română, slovenský, slovenščina, suomi, svenska, čeština, Ελληνικά, Српски, български, русский, українська, עברית, తెలుగు, 中文 (简体), 中文 (繁體), 日本語, 한국어

Adblock Google Chrome Eklentisini indirmek için tıklayınız.

Adblock Facebook reklamları önleme iyi mi olur

Ayrıca AdBlock reklam önleme eklentisi ücretsizdir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.