Film İzleme – En İyi ve Hızlı İnternetten Film İzleme Sitesi (Mayıs 2023)

Film seyretmek bu korona virüs günlerinde en büyük hobilerimiz haline geldi. Bilindiği suretiyle Pandemi nedeni ile hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulanmakta hafta içi ise birtakım engellemeler olmaktadır. Hal bu şekilde olunca sinemaya gidemeyen film severler film izleme diye Google’dan aratıyorlar.

Film İzleme Siteleri Önerisi 2023
1- YOUTUBE (Çoğu filmleri 1080p HD olarak bedava izleyebilirsiniz.)
2- KANOPY
3- VIMEO
4- VUDU
5- IMDB TV
6- HULU
7- THE ROKU CHANNEL
8- RETROVISION
9- POPCORNFLIX
10- OPEN CULTURE
11- CLASSIC CINEMA ONLINE
Bonus: JustWatch (Tüm platformlar, filmler ve diziler mevcut)

En süratli film seyretme sitesi son zamanlar tanınmış olmaya başladı. Çünkü beyaz perdede bilet fiyatlarının artması ile kullanıcılar çevrimiçi olarak web film izlemeye başladılar. Bu arada bir sinema bilet fiyatına web üstünden film gösteren sitelerde arttıkça sinema ve film severler internette geçiş yaptılar.

Blu Tv, Netflix, Puhu Tv, BeinConnect, Prime video gibi çevrimiçi film siteleri fiyat olarak hem daha uyguna geliyor hemde abone olarak istediğiniz filmi 720P olarak izleyebiliyorsunuz.

Tabi bunlarda sonuç olarak muayyen bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bazı kullanıcılar ise tamamı ile bedava olarak ve güvenilir bir halde full hd film seyretmek istiyorlar. İşte bu aşamada sizlere bedava film sitelerini en ayrıntılı şekilde araştırdık. Ayrıca en yeni film indirme siteleri makalemize de aşağıdaki urlden bakabilirsiniz.

Film indirme siteleri için Tıklayın…

HD film sitesi önerileri ile filmleri 720p HD ve bedava olarak seyredip film sitelerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Gelin bütün bilgileri ile hepsine bakalım.

En İyi Online Film İzleme Siteleri

 

İnternetten full HD film seyretmek ya da dizi seyretmek istiyorsanız hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Netflix gibi platformda ücretli olarak film seyrediyorsunuz işte bunun bedava olanını 720p HD olacak şekilde izleyebileceğiniz siteler mevcuttur.

Bu bölümde devreye girerek full HD film kalitesi tadında film siteleri ile istediğiniz şekilde film türlerini bedava bir halde izleyebilirsiniz. Ancak isterseniz film indirme programları ile de filmleri indirebilirsiniz. Gelin sizler için derlediğimiz film sitelerine bakalım.

1- YOUTUBE (1.sırada olmasının nedeni bir oldukça filmleri 1080p HD olarak bedava izleyebilirsiniz.)

2- KANOPY

3- VIMEO

4- VUDU

5- IMDB TV

6- HULU

7- THE ROKU CHANNEL

8- RETROVISION

9- POPCORNFLIX

10- OPEN CULTURE

11- CLASSIC CINEMA ONLINE

720p bedava web üzerinden filmleri full HD olarak izleyebilirsiniz. Bu sitelerin üstünlükleri ise hem bedava hem de reklamsız olarak filmlerinizi izleyebilirsiniz. Bu arada HD ve 720p HD olacak şekilde film tavsiye sıralaması kısmında sizler için derledik.

En İyi Film Önerileri

HD film izlemeyi sevenler için oldukça hususi ve koleksiyon şeklinde olacak şekilde film önerileri hazırladık. Tam bir şaheser olan HD filmleri 720p olacak şeklinde izleyebilirsiniz.

Film seyretmek yalnızca film seyretmek değildir aslında onlardan çıkarılacak derslerde oldukça önemlidir, Şeytanın avukatı filminde asla kimseye fazla güvenmemenin kendi işinizi kendiniz yapmanın hayati önemini vurgularken, Esaretin bedelinde sabırın ve azmin önemine vurgu yapılmaktadır. İşte film önerileri kısmını araştırarak en iyi film önerileri listesi olacak şekilde hepsini derledik.

1- Esaretin Bedeli

2- Başlangıç

3- Piyanist

4- Yeşil Yol

5- Kara Şövalye

6- Baba

7- Hayat Güzeldir

8- Forrest Gump

9- Avengers Sonsuzluk Savaşı

10-Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

11- Parazit

12- Er Ryan’ı Kurtarmak

13- Can Dostum

14- Joker

15- Dövüş Klubü

16- Cesur Yürek

17- Titanik

18- Avatar

19- 12 Years a Slave

20- V For Vendetta

Bu film önerileri listesini web üstünden bedava şekilde seyredip indirebilirsiniz. Ayrıca önerdiğimiz Charlie Chaplin filmleri ve joker filmleri Türkçe HD 720p olarak izleyebilirsiniz.

Diğer taraftan önerdiğimiz efsaneler içinde olan Kemal Sunal filmleri türkçe HD olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Yeşilçam filmleri 720p olarak Youtube üstünden de izleyebilirsiniz.