İndirim Uygulamaları (Takip Eden Uygulama) 2023 [Android ve iOS]

Kullanıcılar için indirime giren programları bulma oldukça avantajlı ve indirimleri haber veren uygulama Android ve iOS olmak suretiyle sizlere 5 değişik yöntemden bahsedeceğiz.

İndirimi Haber Veren Uygulama (iOS ve Android)

Herkesin merak ettiği indirimi haber veren uygulamaları sizlere ayrıntılı olarak göstermeye çalıştık. Hadi bakalım.

1. AppSales

İndirim programları AppSales, Androidler için indirimli ya da bedava uygulamaları takip edebilmek amaçlı kullanılan son olarak programdır.

Burada listelenen tüm uygulamaların yöneticiliği bir dizi tarafınca yapılmaktadır. Bütün programlar muhtelif kategorilerde iyi organize edilmiş ve basit bulunmaları için makul bölmelere yerleştirilmiştir.

Aynı zamanda tatbik tutarları hakkında bir geçmişleri vardır ve bu ürün daha ilkin alınmış olsaydı, şu andaki karınız nedir? Gibi hususları yayınlayan bir grafik yazılımı da vardır.

Bu uygulamada fiyat takip edeni Watchlist düzenlemesinde gösterilir. Watchlist’e programlar için en oldukça tercih edilen ödemenizi ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın fiyatı düştüğünde ya da bedava olduğunda size sinyal gönderir. Ayrıca (Watchlist Charts ) ‘’İzleme Kartlarından‘’diğer takipçilerin en oldukça tercih edilen uygulamalarını da izleyebilirsiniz.

(Settings ) ‘’Ayarlar’’dan (Minimum Discount ) ‘’Minimum İndirim ‘’ ya da (Minimum Downloads) ‘’Minimum İndirme’’yi seçebilirsiniz.

Sadece filtrenizde olanların detayları görülecektir. Uygulama ilaveten her gün satışa çıkan yeni programları da haber verecektir.

2. AppShopper

Appshopper İos kullanıcıları için indirimleri saptamada hedefe giden bir yazılımdır. Website’de satışta olan değişik uygulamaların sıralaması vardır.

Saat başı bu tatbik listeleri güncellenir. Uygulama yalnızca fiyat düşüşünü göstermekle kalmayıp AppStore’a yeni gelen ürünleri ve güncellemeleri de gösterir.

Ayrıca takip edebilmek istediğiniz uygulamaların (WishList) ‘’Dilek Listesini’’ de alabilirsiniz. Eğer yazılımcı iseniz kendi yeni uygulamalarınızı da burada sunabilirsiniz.

Bunun için bir hesap açmanız gerekir. Ayrıca Appshopper websitesinde (Topcharts)’’ En Çok Takip Edilen Listeler’’den en en oldukça tercih edilen programları da bulabilirsiniz.

3. Humble Bundle Mobil

Humble Bundle daha oldukça PC oyunlarında ve dijital kitaplarda bilinir. Özellikle Android cihazlara hususi (Mobile Bundle) ‘’Mobil Demet’’ler olarak görülür.

Humble Bundle ‘ı asla bilmeyenler için izahat meydana getirecek olursak istediğiniz oyunlar için ödeme (minimum 1dolar) yapmış olduğunuz bir sistemdir.

Humble Bundle websitesine göre yazılımcılar için ya da kullanıcılar için ayırım yapabilme özgürlüğünüz vardır. Oyunlar ‘’Macera Paketİ’’ ‘’Strateji Paketi ‘’ ve daha birçok adlar altında sunulmaktadır.

4. Appzapp ‘ın IFTTT İle Birleşmesi

Eğer sıralama başı bir Google oyunu uygulaması bedava olursa AppZapp , Android telefonunuza mesaj yollar. Bu açıkçası indirime giren programları bulma konusu ile alakalı en etkin olan sistemlerden biridir.

AppZapp, AppSales ve Appshopper uygulamalarına benzer. Hepsinin hem Andoid hem de ios platformu için programları vardır.

İlginç olan bir de IFTTT uygulamacıklar’ı vardır ve size kendiliğinden rastgele bir uygulamanın satışa çıktığını veya bedava bulunduğunu haber verir. (PlayStore) ‘’Oyun Dükkanı’’ ve (App Store) ‘’Uygulama Dükkan’’ında IFTTT’de kullanılabilen birçok AppZapp uygulamacıkları vardır.

Eğer telefonunuza sinyal yollanmasını istiyorsanız IFTTT programını telefonunuza yüklemeniz gerekir. Ya da e-posta ile bilgilendirilmeyi de seçebilirsiniz. Düzenli olarak tatbik güncellemesi ve satışa yeni mamüller Twitter’dan da takip edilebilir.

Sonuç

Yazılım geliştiricileri, genellikle kendi ürünlerinin satışını desteklemek için tenzilat sağlarlar. Hatta bazı durumlarda günde bir ya da iki kez programları bedava hale getirirler. Bu mühim bir stratejidir. Dürüst olmak gerek görülürse kullanıcılar için reel fırsatlardır.

Son zaman Play Store yeni bir güncelleme ile yeni bir bölüm görüntülüyor.( Free Apps of the Week ) ‘’Haftanın Ücretsiz Uygulamaları’’ Apple’ın Apple Store’una benzer şekilde kullanıcılarının seçtikleri programları bedava indirmelerine izin veriyor.