İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Dosyaları indirmeden, bulut hesabınıza yükleyin! “önce indirme, sonrasında yükleme” derdinden kurtulmak istiyor musunuz? İnternet’te dolaşırken sizin için mühim olacak ya da hoşunuza giden bir dosya,video ya da veri buldunuz.

Neler Okuyacaksınız? →

İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Dosyayı Dropbox, Skydrive, Box ya da Google Drive gibi bulut hesabınıza yüklemek istiyorsunuz, bu prosedürü yapmak için ilk önce alakalı veriyi kendi bilgisayarınıza ya da cihazınıza indirip, sonrasında kullandığınız bulut hesabını açıp, oraya yüklemeniz gerekiyor.

İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Dosyanın boyutu bazı durumlarda 5 MB ya da 5 GB olabiliyor doğal olarak dosya boyutu fazla olunca bazı durumlarda bağlantınız yavaş olabiliyor yüklemek saatler alabilir bazı durumlarda – ağ bağlantısı servisi sağlayıcınız tarafınca – ya da bu sıkıcı işi yapmak istemiyorsanız Save Web Files isimli hizmet bu indir / yükle derdinden sizi kurtarıyor.

 Peki Nasıl Çalışır Save Web Files?

Save Web Files Nedir?

Öncelikle indirmek istediğiniz verinin web adresini ” FILE URL ” bölümüne yazıp, yükleme yapacağımız bulut hesabını seçiyoruz.

Seçim prosedürünü yaptıktan sonrasında bulut hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir bu bölümden giriş yaparak sistemin yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Bu sistemi bilhassa indirme prosedürünü yapamayacağınız durumlarda ve bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan internete girdiğinizde, özetle alakalı veriyi indirmek istemediğinizde bu sistem size olabildiğince fazla vakit kazandıracaktır.

Save Web Files hizmetine ulaşmak için tıklayın.