iOS için En İyi 5 Canva Alternatifleri

Canva, kuşkusuz piyasadaki en iyi DIY grafik dizayn araçlarından biridir. Photoshop ya da GIMP’den değişik olarak kullanması basit ve tasarımlarınızda size destek olacak varlıklı özellikler sunar. Ama kusursuz değil.

interbilgi platformu olarak, internet sitemiz ve toplumsal medya için görseller kurmak için olabildiğince sık kullanıyoruz. Neredeyse bütün görevler yerine getirilmesine rağmen, birtakım durumlarda muayyen bir fonksiyon için öteki bir araca güvenmek zorundayız.

Neler Okuyacaksınız? →

iOS için En İyi 5 Canva Alternatifleri

Düzenli bir Canva kullanıcısıysanız, aynı noktada bir noktada da aynı problemle karşılaştığınızdan eminim. Bu nedenle, grafik dizayn oyununuzu geliştirmek için göz atmanız ihtiyaç duyulan iOS için en iyi 5 Canva alternatifini seçtim.

Adobe Spark Post

Canva IMO’ya en iyi alternatif Adobe Spark Post. Spark Post, Adobe’nin Spark Suite uygulamasının video, internet ve görsel araçlarıyla beraber bir parçasıdır. Kısa müddette etkileyici yazılar oluşturmanıza müsaade eden birtakım enteresan otomasyon özellikleri sağlayan, kullanması basit bir görüntüleme aracıdır.

Adobe Spark Post Nasıl Kullanılır?

Canva’ya benzer şekilde, Spark Post başlamanıza destek olacak muhtelif şablonlar ve temalar sunar. Metni basitçe tekrar boyutlandırabilir, yayınınıza harika animasyon efektleri ekleyebilir ve muhtelif marka varlıklarınızı kullanabilirsiniz.

Ancak en iyi bölüm otomasyon özellikleridir. Uygulama, mesajınızı herhangi bir toplumsal platformda kusursuz bir halde sığacak şekilde kendiliğinden tekrar boyutlandırabilir ve renk paletini tek bir dokunuşla değiştirebilir. Büyüleyici metin ve efsun mizanpajı özelliklerini bile gayret masraftan etkileyici sahneler kurmak için kullanabilirsiniz.

Adobe Spark Post indir

Over Edit

Sıradaki Over Edit, denemeniz ihtiyaç duyulan öteki bir harika Canva alternatifi. Sosyal paylaşımlar, posterler, reklamlar ve daha fazlası için muhtelif şablonlar ve makale tipleri dahil olmak suretiyle muhtelif faydalı özellikler sunar.

Over Edit Nasıl Kullanılır?

Aynı zamanda kullanması kolaydır, böylelikle kısa müddette bir şablon seçebilir, grafik ya da metin ekleyebilir, hedef platformdaki gönderinin boyutunu değiştirebilir ve direkt olarak uygulamanın içerisinden gönderebilirsiniz. Bu uygulama, bütün tanınmış eğilimlerden haberdar olmanızı elde eden ve yayınlarınızı buna göre geliştirmenize destek olabilecek hoş bir Discover akışına sahiptir.

Onu ayıran şey, beraber çalışmak için harika olan takım işlevidir. Ekibinizle içerik oluşturabilir, fikirlerini paylaşabilir ve süren projeler düzenleyebilirsiniz. Düzenleme ile gönderileri de planlayabilirsiniz. Ancak, bu özellikler ücretli aboneliğe geçmenizi gerektirir.

Over Edit indir

Unfold

Adobe Spark Post ve Over Edit hem çok yönlü hem de muhtelif kullanım senaryoları için çözümler sunarken, Unfold‘un daha özel bir yararı var. Instagram için birtakım muazzam portre hikayeleri yaratmanıza destek olabilir.

Unfold Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın bedava versiyonu dikkat cazibeli hikayeler kurmak için 25 şablon, beş makale tipi ve birtakım gelişmiş metin araçları içerir. Ve sizin açınızdan bile fazla gayret sarf etmiyor.

Sadece bir şablon seçin, resminizi ekleyin, metin ilave edin ve bitirdiniz. Aç / Çıkar hakkında bir öteki hoş şey bir hesap oluşturmanız gerekmediğidir; bu, uygulamayı indirirken derhal çalışmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Unfold indir

A Design Kit

Yalnızca muayyen bir instagram aracı yüklemekle ilgilenmiyorsanız, A Design Kit‘e bakın – resimlerinize muhtelif değişik tasarımlar ve makale tipleri eklemenizi elde eden harika bir düzenleme aracı.

A Design Kit Nasıl Kullanılır?

Bu tatbik bunun yanı sıra tasarımlarınızı renklendirmek için kullanabileceğiniz çoğu değişik arkaplan ve doku içeriyor. Gönderilerinizi güzelleştirmek ve daha canlı hale getirmek için değişik çıkartmalara bile erişebilirsiniz.

Uygulamanın özelliği, istediğiniz gibi çizebileceğiniz fırça koleksiyonudur. Bu listedeki öteki düzenleme uygulamalarına benzer şekilde, tatbik ilaveten yayınınızın boyutunu muhtelif platformlarda ihtiyaç duyduğunuz boyutlara göre ayarlamanıza imkân tanır.

A Design Kit indir

Typorama

Sonuncusu fakat minimum olmayanı, Typorama – muayyen yazılara yoğunlaşan bir öteki harika alternatif. Harika geçmişlere ve makale tiplerine haiz etkileyici metin tabanlı yazılar kurmak için kusursuz bir uygulama.

Typorama Nasıl Kullanılır?

Ve en iyi kısmı? Tasarım bilgisi gerektirmez. Uygulama kendiliğinden yalnızca birkaç tıklamayla değişik makale tipleri ve makale tipleri ile komplike metin düzenleri oluşturur.

Uygulama ile iPhone’unuz için bütün tanınmış toplumsal medya platformları, esin verici posterler ve duvar kağıtları için yazılar oluşturabilirsiniz. Her gönderi herhangi oluşturulduğundan, uygulamayı her kullandığınızda benzersiz bir şey olmasından emin olabilirsiniz.

Typorama indir

İşte bu, iOS için en iyi Canva alternatifleri listemizi tamamlıyor. Bu uygulamaların her biri benzersiz bir destek uygulamaya haizdir ve Canva ile elde edemeyeceğiniz muhtelif özellikler sunar.

Tek bir uygulamayı tercih etmezseniz, mevcut bütün özelliklerden en uygun şekilde istifade etmek için kimilerini beraber denemenizi öneririz.

Bu programlar iOS kullanıcıları için mükemmeldir. Ancak Android üstünde çalışıyorsanız, bir sonraki makalede Android için en iyi 5 afiş yapımcısı tatbik listemizi okumak isteyeceksiniz.