Anahtar kelimelerinize göre LinkedIn’deki Bağlantı Davetiyelerini toplu olarak gönderme

Bu makalede, Linkedin’e irtibat davetlerinin anahtar kelimelere göre topluca iyi mi gönderileceği açıklanmaktadır. Bir LinkedIn profiline irtibat çağrı göndermek oldukça kolaydır. Bununla birlikte, oldukça fazla irtibat çağrı etmeniz gerektiğinde yorucu bir süreç haline gelir. Bu nedenle, otomatik olarak oldukça sayıda LinkedIn profiline irtibat davetiyesi göndermeye yardımcı olan ücretsiz bir Chrome uzantısını ele alıyorum. En iyi bölüm, davet için kişiselleştirilmiş bir mesaj (LinkedIn kullanıcısının ismi ile) gönderebilecek olmanızdır.

Bu amaçla girdiğim uzantı “ Makine Kaynakçı yani Machine Sourcer ” olarak bilinir. Aramaya adım atmak için teknik, yazar, konum vb. Gibi anahtar kelimeler ekleyebilir ve sonrasında çağrı mesajını sonuç olarak gelen profillere gönderebilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

Bu Ücretsiz Chrome Uzantısını Kullanarak Anahtar Kelimeleri Kullanarak Toplu Olarak Bağlantıya Davet Nasıl Gönderilir?

1. Adım: Bir sekme açın ve LinkedIn hesabınıza giriş yapın.

Adım 2: Uzantıyı kurun ve sağ üst köşede bulunan ikona tıklayın. İki bölümden oluşan bir açılır pencere açar:

  • ARAMA VE BAĞLANTI: Bir davetiye göndermek ve bu profillerin bir listesini kurmak için LinkedIn profilleri aramaya başlamanıza destek olur.
  • LİSTELERİ YÖNET: Bu bölüm altında kaydedilen listelere erişebilir, bir listeyi silebilir, listeden bir profili silebilir, listeyi Excel ya da CSV dosyası olarak indirebilir, linklere mesaj gönderebilir ya da kişileri çağrı edebilir ve bir listeyi düzenleyebilirsiniz.

Hiçbir sıralama oluşturmadı. Yani, ilk parçaya erişmeniz gerekiyor.

Adım 3: Şimdi , açılır pencerede 2. ve / ya da 3. irtibat için düğmeleri açmanız gerekir . Kişiselleştirilmiş mesajı LinkedIn bağlantılarınıza göndermek için 1 irtibat düğmesi kullanılabilir. Bunun haricinde şunları yapabilirsiniz:

  • LinkedIn profillerinde arama yapmasına göre anahtar kelimeler ekleyin.
  • LinkedIn profillerini hariç tutacağı temeline göre bu anahtar kelimeleri ekleyin.
  • Aranacak profil sayısı.
  • Bu aramaya bir isim verin ki sıralama durumunda kaydedilebilir.
  • Yer vb.

Seçenekleri kullanın ve aramayı başlatın.

Adım 4: Arama tamamlandığında, “ LİSTELERİ YÖNET ” bölümünde erişebileceğiniz bütün LinkedIn profilleri için bir sıralama oluşturulur . Listenize erişin ve sonra Mesaj simgesini kullanın.

Adım 5: Şimdi mesaj kutusunu kullanabilir ve “ [firstName] “ girin . Davetiyenin her kullanıcının adıyla devam etmesi için gereklidir. Bunu girdikten sonrasında mesajınızı yazın ve “ BAĞLANTI BAŞLAT ” düğmesine basın.

Görevin geri kalanı bu uzantı tarafınca gerçekleştirilir. Birbiri ardına bütün LinkedIn profillerine kişiselleştirilmiş bir mesajla kendiliğinden bir irtibat daveti gönderir.

Sonuç:

Bu uzantıdan oldukça etkilendim. LinkedIn’e irtibat davetleri göndermeyi anahtar kelimelere göre oldukça kolaylaştırır. İyi olan, daha sonrasında kullanılabilecek olan listeyi de kaydetmesidir. Bu uzantıyı denemelisin.

Machine Sourcer Nasıl Kurulur?

Bu bağlantıyı kullanarak Machine Sourcer eklentisini internet tarayıcınıza kurabilirsiniz. Daha sonrasında yukarıya da belirtmiş olduğumuz adımları kullanarak topluca LinkedIn anahtar kelimenize göre davetiye yollayabilirsiniz.