Otomatik Olarak instagram Beğeni

Bu eğitici yazıda, belirtilen etiket etiketini kullanarak instagram mesajlarını otomatik olarak nasıl beğeneceğinizi anlatacağım. Gramp Up adında bir Chrome uzantısı var. Bu eklentiyi kullanarak, instagram kanallarını kendiliğinden beğenebilirsiniz. Uzantı, feed’inizin fotoğrafları, takipçileri, hashtag hayranları, hashtag, konum ve kullanıcı medyası gibi kullanıcı fanları gibi oldukça sayıda özelliğe sahiptir. Daha fazla bekletilmeden otomatik olarak instagram beğeni için devam edelim 🙂

Neler Okuyacaksınız? →

Otomatik Olarak instagram Beğeni

Uzantı, beğenileri otomatikleştirmek için kodlama gerektirmez. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey beğenmek için kategori seçmek. Ardından, lüzumlu detayları girin; örneğin, kullanıcı adı, mesaj sayısı, beğenme sayısı, vb . Bundan sonra, ayarladığınız tercihe göre fotoğrafları kendiliğinden beğenir. Uzatma, her biri içinde 5 saniye süresince uzanır. Görevi içinde durdurabilir ve günlükleri de silebilirsiniz.

Fikir, Instagram fotoğraflarını muhtelif şekillerde beğenebileceğiniz gibi harika. Herhangi bir konum için, kullanıcının takipçilerinin fotoğrafları gibi, hashtag’ler, hashtag verilen kullanıcılar gibi, kullanıcının fotoğraflarını beğenen fotoğraflar gibi, beğenilerinizi beğenilerinize ekleyebilirsiniz . Bu, öteki kullanıcılardan daha oldukça etkileşim almanın harika bir yoludur. Daha fazla takipçi edinmeye destek olur. Ayrıca, en son gönderilerdeki etkileşimi de kontrol edebilirsiniz.

Belirtilen Hashtag’a Sahip Instagram Gönderilerini Otomatik Olarak Beğen

Öncelikle, Gram Up isminde bir Chrome uzantısı yüklemelisiniz. Yüklendikten sonra, uzantı sizi InstaWeb isimli sayfaya götürür. Sayfa, Instagram kullanıcı adınızı gizyazı ile beraber girmenizi ister. Kimlik bilgileriniz tarayıcınızın içerisine güvenle kaydedilir.

Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda, Instagram hesabınızın ayrıntılarını yayınlayan gösterge tablosunu göreceksiniz. Solda, aşağıdaki gibi birkaç seçenek var:

 • Like
 • Comment
 • Follow
 • Unfollow
 • Download

Harekete geçmek için Beğen üzerine tıklayabilirsiniz. Bu muayyen kategori aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • User Media
 • Your Feed
 • Location
 • Followers
 • Hashtag Fans
 • Like Hashtag
 • User Fans

Bu özellikleri kullanarak fotoğrafları farklı şekillerde beğenebilirsiniz. Örneğin, fotoğrafları karma etiketlere göre beğenebilirsiniz. Bu özelliğe erişmek için Beğen -> Beğen Hashtag. Burada metni girebilir ve yayınlanan resim sayısını seçebilirsiniz. 1’den sonsuza kadar resim sayısını seçebilirsiniz.

infinity likes yaklaşık 24 saat boyunca kullanmadığınızdan emin olun, aksi takdirde rapor edilebilir. 6 saatin altında
infinity likes kullanılması önerilir. Devam etmek için Çalıştır başlıklı düğmeyi tıklayın . Bundan sonra, bu uzatma işini yapar. İsteğinize göre Instagram mesajlarını kendiliğinden beğenir.

Ayrıca kullanıcı takipçilerinin fotoğrafını da beğenebilirsiniz. Beğen -> Takipçiler’e gidin. Daha sonra kullanıcı adınızı yazarak kullanıcı izleyicilerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, 1’den sonsuza kadar seyirci sayısını seçin. Beğenmek istediğiniz resim sayısını seçebilirsiniz. Sonra Çalıştır üstüne tıklayabilirsiniz. “Günlükler” bölümünün, kullanıcı takipçilerinin fotoğraflarının iyi ulaşmış olduğu kararı gösterdiğini ayrım edeceksiniz. Sonuçlardaki linke tıklasanız bile, şimdi sevdiğiniz fotoğrafa erişeceksiniz. Ayrıca aradaki rolü de durdurabilirsiniz.

Sadece kullanıcı takipçilerinin fotoğraflarını değil bunun yanı sıra kullanıcı takipçilerini de beğenir. Kullanıcılara erişmek için Beğen -> Kullanıcı Fanları’na gidin. Ardından bir kullanıcı ismi girin. Ayrıca her kullanıcı için toplam resim sayısını ve resim sayısını seçin. Ondan sonra, belirtilen kullanıcının görüntüsünü beğenenlerin Instagram fotoğrafları kendiliğinden gösterilir.

Fotoğrafı kendi yayınınızdan da indirebilirsiniz. Bu, Instagram feed’inizde yayınlanan her fotoğrafın bu fotoğraftaki gibi kendiliğinden uzantı almış olduğu anlamına gelir. Git “Beğen” -> “Besle”. Ardından feed’inizde görmek istediğiniz resim sayısını seçin. 2 resim seçip Çalıştır’ı tıklarsanız, Instagram beslemenizden sadece en iyi iki resim görüntülenir.

Diğer bir hususiyet de bölgeleri beğenebilmenizdir. Buraya muayyen bir konum girebilirsiniz. Ayrıca beğenmek istediğiniz resim sayısını seçin. Ardından bu uzantı, bu konumdaki bütün görüntüleri arar ve beğenileri otomatik hale getirir.

Ayrıca, verilen etiketin fotoğraflarını beğenenleri beğenebilirsin. Örneğin, #poem girerseniz, #poem’i beğenen, bu uzantı kullanıcının fotoğraflarını beğenir.

Kısaca

Instagram hesabınızdaki beğenileri otomatikleştirmenin kolay bir yoludur. Uzantı, herhangi fotoğrafları beğenmek için oldukça faydalıdır. Gönderi ve beğenilerin sayısı için tercih belirleyebilirsiniz. Ve uzatma anlık olarak kendiliğinden çalışır. Ancak evet, 6 saatten fazla kullanamadığınız için Sonsuzluk beğenilerine bakmak zorundasınız. Bunun yanı sıra, Instagram uzantısını kendiliğinden beğenmenin kusursuz bir yolu olarak bu uzantıyı harbiden seviyorum.

Gram Up’ı Nasıl Kurabilirim?

Gram Up’ı dene bağlantısını kullanarak internet tarayıcınıza eklentiyi kurabilirsiniz. Sadece oluşturulan sayfada eklentiyi kur demeniz kafi olacaktır.

Uygulamayı kullanmak istemiyorsanız sizlere tavsiye olarak bedava instagram beğeni yapmanızı sağlayacak siteleri misal vermek isterdim. Ama hemen hemen asla bir siteye güveniyor değilim fakat gene de deneyin kendi emniyet yöntemleriniz ile farklı siteler bulabilirsiniz.

Diğer instagram içerikli makalelerimize bu bağlantıdan erişebilirsiniz.