Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın

Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın. İnsanın teknoloji ile olan yakın ilişkisinin günden güne arttığı bugünlerde, neredeyse uyku haricinde günün her saattin de devamlı şekilde veri üretimi yapması artık oldukça düzgüsel karşılanmaktadır. Bu kadar yoğun şekilde alakalı olduğumuz bu alanda bazen istenmeyen şeylerler karşılaşmamız kuşkusuz ki başımıza gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de tahmin edileceği suretiyle hata kararı ya da teknolojik cihazlarımızın donanımsal sorunları ile gerçekleştirilen verilerin silinmesi meselesidir.

Belge depolama ve işleme kabiliyetine haiz bütün teknolojik cihazlarda bu tür durumlarda sık sık karşılaşılmaktadır. Fotoğraf, yazılı ve görsel belge, video ya da müziklerimiz bunlardan yalnızca bir kısmı. Böyle bir durumla karşılaştığımızda ise meydana getirilen şey derhal veri kurtarma programı araştırmasına girişmek oluyor. Bu biçim uygulamalardan beklediğimiz şey en doğal olarak olarak silinen bütün verileri geri getirmek olsa da pek bir oldukça istediğimiz kararı ne yazık ki vermemekte. Biri hariç!

Neler Okuyacaksınız? →

Silinen Belgelerinizi Kayıpsız Kurtarın

EaseUS Data Recovery Wizard silinen dosya ve belgeleri kurtarma programı kendi alanında en etkin çözümlerden birisidir. Çok basit  3 adımda silinen bütün belgelerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Program hakkında olarak iki değişik sürümünü indirebilirsiniz. Biri ustalaşmış şekilde sunulan ve ücretli olan sürümü, öteki bedava olan sürümü. İki programın da hem Windows hem de Mac ahenkli modülleri bulunmaktadır.

EaseUS Data Recovery Wizard ile Silinen Belgelerimi Nasıl Geri Getirebilirim?

Yapmanız ihtiyaç duyulan şeyi üç adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle programı sitesinden indirerek kurulum prosedürünü yapmış olmanız gerekiyor.

EaseUS Data Recovery Wizard Kurulum
  • Silinen belge ya da dosyalarınızın (resim, video, müzik vs.) olduğu aleti bilgisayarınıza bağlayın. Ya da silinen verileriniz sisteminizde ise programı çalıştırmanız kafi olacaktır.
  • Kurulum paketinden Türkçe dil seçeneğini seçebilirsiniz. (Pek oldukça dil paketini desteklemektedir)
  • Standart lisans ve uygulama müstahsil şirket sözleşmesini kabul etmeniz ile kurulum prosedürü sonuçlanmış olacaktır.
  • Şimdi yapmanız ihtiyaç duyulan silinen dosya ve belgelerinizin hangi sürücüde ya da veri depolama aygıtında bulunduğunu seçmenizdir. Bunu da seçtikten sonrasında Tara opsiyonu ile geri getirmek istediğiniz silinen belgelerinizin kurtarma prosedürünü başlatmış olacaksınız.
  • Dilerseniz tarama işleminin oldukça daha süratli bir halde olmasını istiyorsanız programın size sunmuş olduğu filtre seçeneğini kullanabilirsiniz. Örneğin görsel dosyalarının geri getirme prosedürünü yapmak istiyorsanız grafik kutucuğunu işaretlemeniz kafi olacaktır. Aynı şekilde müzik, video, e-posta kutucuklara tik koymanız işinizi kolaylaştıracaktır.
EaseUS Data Recovery Wizard Çalıştırma

Programın tam sürümünü buradan indirebilir ve cihazlarınız derin bir halde tarayabilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekiyor ki bu biçim veri kurtarma yazılımların yüzde yüz başarılı bir halde işlemleri sonuçlandırması pek olası olmamaktadır. EaseUS Data Recovery Wizard dünyada maksimum indirilen belge kurtarma programları arasındadır.

EaseUS Data Recovery Wizard Program Özellikleri

  • Program boyutu 32 Mb
  • Windows yardımcı sürümü: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/Windows Server /2019/2016/2012/2008/2003
  • Desteklenen Cihazlar: PC-Laptop, Hard Drive, External Disk, SSD, USB Drive, Micro Card, Camcorder, Digital Camera, Music Player,Video Player,RAID, CF/SD Card, Pen Drive,Other Storage Devices

EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasını kullanıp silinen belgelerinizi kayıpsız kurtarın. Programı kullandı iseniz yaşamış olduğunuz deneyimleri bize yorum bölümünde bildirebilirsiniz.