Xiaomi Mi Band 7 Pro Yakında Piyasaya Sürülecek!

resim20592926
resim20592926

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Xiaomi, muhtelif kategorilerde yeni çıkan ürünlerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bilindiği suretiyle şirket, bir süredir akıllı bileklik sektöründe de kullanıcılarına hizmet veriyor. Ortaya çıkan son bilgiler, firmanın yeni bir akıllı bilezik modeli üstünde çalıştığını gösteriyordu. Bunun üstüne Xiaomi tarafınca paylaşılan yeni bir video, Mi Band 7 Pro modelinin yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı!

Xiaomi tarafınca paylaşılan tanıtım videosu, akıllı bilezik kullanıcılarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Yakın zamanda Mi Band 7 modelini satışa sunan şirket, bu modelin Pro sürümü ile kullanıcılarına muhtelif ekstra özellikler sunmayı hedefliyor.

Xiaomi, Mi Band 7 Pro Modelini Yakında Tanıtacak!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, sene içinde muhtelif teknolojik mamüller geliştiriyor. Şirket, geliştirdiği bu teknolojik ürünleri muayyen zaman yapmış olduğu etkinliklerle tanıtıyor. Bu doğrultuda Xiaomi, 4 Temmuz’da Xiaomi 12 serisinin yeni modellerini tanıtacak. Ortaya çıkan bilgiler, firmanın bu etkinlikte yalnızca Xiaomi 12 serisinin yeni üyelerini tanıtmayacağını gösteriyor. Xiaomi, yeni telefon modelleri haricinde Mi Band 7 Pro modelini de tanıtacak.

Şirket, tanınmış toplumsal medya platformu olan Weibo üstünden bir tanıtım videosu paylaştı. Paylaşılan kısa videoda Mi Band 7 Pro yer alıyor. Video incelendiğinde Xiaomi’nin Mi Band 7 Pro modelinde kullanıcılarına Mi Band 7’ye göre daha büyük bir monitör sunmuş olacağı gözüküyor.

Bunun yanı sıra şirket, tasarımda kullanılan gereç başta olmak suretiyle birkaç ufak değişim yapmayı tercih etti. Ayrıca edinilen bilgilere göre Xiaomi, bu modelin siyah ve beyaz renk seçeneklerini piyasaya sürecek.

Xiaomi, paylaşılan videoda yeni bilezik modelinin özelliklerini paylaşmadı. Ancak araştırmacılar, uzun süredir Mi Band 7 Pro üstünde inceleme yapıyorlar. Bunun kararında erişilen bilgiler, bilekliğin üst seviye bir performans göstereceğini ortaya koyuyorlar.

Şirket, bilhassa Mi Band 7’nin performansının üstüne çıkmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun, Mi Band 7’de bulunmayan ekstra özelliklere haiz olması bekleniyor. Tabii ki bu bilgiler, şimdilik iddialardan ibaret. Çünkü şirket, hemen hemen yeni bilekliğin özelliklerini açıklamadı. Xiaomi, Mi Band 7 Pro ile alakalı bilgileri 4 Temmuz’da yapacağı etkinlikte duyuracak.

Sizler Xiaomi Mi Band 7 Pro ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Sizce Xiaomi, yeni akıllı bilezik modeliyle kullanıcılarını memnun edebilecek mi? Sizler de Xiaomi’nin 4 Temmuz’da tanıtacağı Mi Band 7 Pro hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.