iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

Herkes anılarını sonsuza dek saklamak için resimleri tıklar. Ancak, hususi resimlerinizi güvende tutmak, Fotoğraflar albümünüzde güvende olamayacaklarından kaygı vericidir. iPhone’unuzu Fotoğraflar uygulamanızda ki rastgele bir resme bakacak şekilde bir başkasına devrettiğiniz de, iki seçeneğiniz vardır: ya hususi resimlerinizi silmek ya da emniyet açığının kendilerine bakma biçimindeki yolunu çekmesine izin vermek. Pratik olalım, bu seçeneklerin ikisi de bizim açımızdan çalışmıyor. Bu nedenle, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için bir tatbik edinmeniz gerekiyor.

Bu yazıda, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için en iyi 8 programlardan kimilerini tartıştık.

Neler Okuyacaksınız? →

iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

iPhone’da fotoğraflar iyi mi gizlenir gibi bir soru var ise aklınızda doğru yerdesiniz. Fotoğrafları iPhone’da güvende tutmak için, güvenliğiniz için yapabileceğiniz bir uygulamanız olması gerekir. Ayrıca, Fotoğraflar albümündeki kilitlenmemiş resimlerle alakalı riskler de yüksektir. Resimlerin iPhone’da iyi mi gizleneceği hakkında olarak, aşağıdaki en iyi programları listeledik.

iPhone’daki Fotoğrafları Gizlemek için En iyi 8 Uygulama

1. Keep Photos Secret

Keep Photos Secret, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için en iyi programlardan biridir, iOS 8 ve üstü için kullanılabilir. Bu, cihazınızın fotoğraflarını gizyazı korumalı bir kilitte saklamak için kullanılabilir. Fotoğraflarınızı programa aktardığınızda, Fotoğraflar kitaplığınızdan silinir ve iz bırakmamak için daha güvenilir bir seçenek haline gelir. Fotoğraflarınızı kategorilere ayırmak için değişik albümlerin dibine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, iTunes ile bilgisayarınız ile basitçe senkronize edilebilir ve Keep Photos Secret uygulamasından fotoğraflar kullanılabilir. Kodu ya da PIN kodunu unutmanız halinde size bir gizyazı kurtarma opsiyonu sunulur. Bir bulut depolama kapasitesi kullanmaz, böylelikle rastgele bir siber saldırıya karşı güvenilir hale getirir. Uygulama, direkt olarak cihazınızda kilitli olan ve sizin tarafınızdan erişilmek suretiyle iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için kullanılabilir.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Keep Photos Secret programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

2. Gizli Fotoğraf Kasası – KeepSafe

Gizli Fotoğraf Kasası – Keepsafe, iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için maksimum indirilen uygulama. Popüler bir tatbik olarak, iPhone’unuza fotoğraflarınızı uygulamanın içerisinde kilitleyerek yerleştirmek için sunmuş olduğu oldukça şey var. Bir PIN koruması, parmak izi dokunmatik kimliği, parola ya da bir model olarak kilidi açmak için girişi kullanır. Uygulaması ile bir genel telefon kütüphanesinde olmasını vazgeçtiğiniz bütün şahsi fotoğrafları güvenliğini sağlamak için olsun. Bu tatbik tarafınca sağlanan askeri derslik şifreleme ile, fotoğraflarınızın buraya aktarılması güvenlidir. Ayrıca, öteki cihazlardan erişmek istemeniz halinde size bir bulut depolama yedeği verir. Ayrıca, içerisine kaydedilen sahneler ve videolar, muhtelif temalarla özelleştirilebilen değişik albümlere kaydedilir.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Gizli Fotoğraf Kasası – KeepSafe programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

3. Private Photo Vault- Pic Safe

Private Photo Vault- Pic Safe iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için sıklıkla kullanılan bir öteki isimdir. Uygulama, medya dosyalarınızı uygulamada güvenilir tutmak için parola, PIN, Desen kilidi kullanır. Kayıtlı e-postanızın bulunmuş olduğu raporlarda bulunan fotoğrafların fotoğraflarını çeker. Ayrıca, telefonunuzda uygulamayı açmanızı istemeniz halinde düzmece tatbik verilerini göstermek için kullanılabilecek bir gizyazı çözme şifresi ayarlamanıza izin verir. Bu tatbik içinde, bir slayt gösterisindeki görüntüleri izleyebilir ya da videoları izleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı e-posta, iTunes ya da kablosuz olarak aktarmak, direkt olarak uygulamadan yapmış olduğunuz için kolay ve Galeri’ye geri aktarmanız gerekmez.

iPhone’da fotoğraf gizlemek için Private Photo Vault- Pic Safe programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4. Secret Photo Album Vault

Secret Photo Album Vault, iPhone’da PIN ya da parmak izi ya da Yüz kilidi ile korunan şifreli gizleme alanına haiz fotoğrafları gizler. Doğrudan kilitli programa kaydedilen resimler çekmek için yerleşik kamerayı kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı Fotoğraflar uygulamasından bu programa geçirebilirsiniz, böylelikle diğerlerinden gizlenirler. Gizli depolama alanlarına erişiminizi kolaylaştırmak için bulut depolama kapasitesi mevcuttur. Uygulama, gizli saklı tutmak için son olarak programlar listesinden gizlenir. Fotoğrafları bu kullanıcı dostu arayüzde rahatlıkla görüntülemek için bir slayt gösterisini destekler.

iPhone’da fotoğraf gizlemek için Secret Photo Album Vault programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5. Picture Vault Lock Photos Safe

Picture Vault Lock Photos Safe , iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için hususi galeri oluşturmanıza destek olur. Kullanıcı dostu bir özelliktir Uygulamanın iPhone’daki resimlerinizi tıklayıp gizlemek için gizli saklı bir kamerası vardır. Touch ID’yi destek sunar ve sınırsız depolama sağlar. Resimlerinizi kendiliğinden iPhone’daki gizli saklı bir resim albümüne kaydedecek gizli saklı bir kamerası var mı? İPhone Galeri’ye geri transfer etmek için uygulamayı gizlemek ve kaydırmak ya da resimlerinizi göstermek kolay. Uygulama içerisindeki resim albümü ile toplumsal paylaşım sağlar.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Picture Vault Lock Photos Safe programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

6. Photo Vault

Photo Vault, uygulamada tasarlanmış özelliklere haiz iPhone’da gizli saklı bir resim albümü oluşturur. Fotoğraflarınızı tarihe, türe, dosya boyutuna ya da aramaya makul ada göre sıralayabilirsiniz. Uygulamayı alfanümerik kilit, desen ya da PIN kilidi ve yüz kimliği ile kilitleyin. Kilitli tatbik bir klasör kilidi içerdiğinden yinelenen koruma kullanılabilir. Sahte fotoğraflar dahil olmak suretiyle kendinizi güvenliğini sağlamak için aldatma şifresini kullanın. Uygulama içerisindeki ya da bilgisayarınızdan transferi basitçe destekler.

iPhone’da fotoğrafları gizlemek için Photo Vault programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

7. Best Secret Folder

Best Secret Folder, iOS’un gizli saklı fotoğraflarını saran ve tanınması zorluk derecesi yüksek bir albümün içerisinde saklayacak bir uygulamadır. Bu uygulama, sadece medya dosyalarınızı yansıtırken kullanımı kolaydır. Sen kullanabilmeniz mümkün FaceID iPhone’da fotoğrafları gizlemek için uygulamayı kilitlemek için, TouchID, Desen Kilidi ya da Şifre. Herhangi biri içeri girmeye çalışırsa, uygulamanın bir parçası olan düzmece videolar gösterilecektir. Ayrıca bir not ekleyebilir ve sınırsız medya klasörü oluşturmanıza izin verebilirsiniz. En iyi bölüm, davetsiz misafirin ayrıntılarının yanı sıra, çekilen bir fotoğrafın ve e-postanızdaki konumun göndermiş olduğu emniyet kalır. Ayrıca davetsiz konuk ikazları almak için bir alarm ayarlayabilirsiniz.

iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için Best Secret Folder programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

8. Vault- Hide Photos & Videos

Vault- Hide Photos & Videos – iPhone’unuzda bu programla fotoğrafları ve videoları gizleyin. Fotoğraflarınızı gizli saklı bir Dokunmatik Kimlik kilidi ile cihazda gizli saklı tutmak için , tatbik işinizi problemsiz bir halde yapmanıza destek olur. Telefonunuzun çalışmasını durdurması ya da çalınması halinde dosyaların kaybolmamasını sağlamak için verilerinizi zamanında yedekleyen bir bulut depolama kapasitesi kullanır. Toplu sahneler için dosya aktarımını bir kerede çabucak kullanın. Web’deki görüntüleri direkt olarak Vault’a kaydedin. Vurgulama özelliği, Vault programını kamera olarak gizlemektir.

iPhone’daki video ve fotoğrafları gizlemek için Vault- Hide Photos & Videos programını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sonuç:

Özel öğelerinizi bir kilitle gizlemek için iPhone’daki fotoğrafları gizlemek için yukarıdaki programlardan birini kullanın. Uygulamalarınız için biyo-metrik kilitler alarak ya da onları karıştırmak için şifreleri çözerek fotoğraflarınızı davetsiz misafirlerden güvenliğini sağlamak için kullanılabilecek değişik seçenekler vardır. Son kullanılan tatbik listesinden tatbik içeriğini gizlemek ya da güvenilir olmasını sağlamak için öteki bir tatbik olarak görünmesini sağlamak gibi öteki hizmetler. Zorla girme ikazları ve rapor eder sizi haberdar etmek için e-posta ile gönderilir Anılarınızı davetsiz misafirlerin bakış açısından uzak tutmak için bu uygulamaların size sunacakları oldukça şey var.

Onlarla alakalı görüşünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlere bildirin. Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen bültenimize üye olun. Bizi toplumsal medyada takip edin Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube ve makaleyi çevrenizle paylaşın.