Realme Buds Air 3 Neo Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

resim69283215
resim69283215

Realme yalnızca akıllı telefonlara değil, bunun yanı sıra aksesuarlara da odaklanmaya devam ediyor. Şirket, kısa süre ilkin GT 2 Explorer Edition‘ın çıkış tarihini doğrulamıştı. Cihazın 12 Temmuz tarihinde gerçekleşecek bir etkinlikte piyasaya çıkacağı ile alakalı bilgiler gündeme gelmişti. Ancak yeni iddialara göre bu aygıt tek başına piyasaya sürülmeyecek. Telefona Realme’nin Buds Air 3 Neo kulaklığı da eşlik edecek.

Yeni kulaklık geçtiğimiz sene nisan ayında piyasaya giren Buds Air 2 Neo’nun yeni nesil versiyonu şeklinde tanıtılacak. Şirket, kulaklıkların özelliği ile alakalı rastgele bir izahat yapmadı. Ancak kulaklıkların tasarımı ile alakalı birtakım bilgilendirmeler mevcut.

Realme Buds Air 3 Neo’nun Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni Realme Buds Air 3 kablosuz kulaklık, önceki kulaklık tasarımlarına göre birazcık farklılık gösteriyor. Belirtilene göre Buds Air 3 Neo, gövdeli bir kulak içi kulaklık tasarımına haiz olacak. Bu tasarım, Realme Buds Air 3 ile de benzerlik gösterecek gibi duruyor.

Kulaklık, beyaz renkte sergileniyor. Buds Air 3 ise hem mavi hem de beyaz renkte sergilenmekteydi. Ancak bu kulaklığın öteki renklere de haiz olup olmayacağıyla alakalı net bir malumat yok. Buds Air 3 Neo’nun kulaklık kutusu kapağı yarı şeffaf bir şekle sahip. Bu da Buds Air 3’e ve öteki kulaklıklara göre farklılık gösteriyor.

Belirttiğimiz gibi Realme Buds Air 3 Neo, geçen sene nisan ayında tanıtılan Buds Air 2 Neo’nun yerini alacak. Ayrıca Buds Air 2 Neo kulaklık, kulak içi gövdesiz bir tasarıma sahip. 25 dB etken gürültüyü azaltma özelliği de kulakta mevcut. Ayrıca 88 ms düşük gecikmeli oyun modunu da desteklemekte. Kulaklıkların 28 saatlik uzun pil ömrü de dikkat çekiyor

Buds Air 2 Neo, 30 dolarlık bir fiyatla piyasaya girmişti. Yeni Buds Air 3 Neo’nun ise daha yüksek bir fiyatla piyasaya girme ihtimali olabildiğince yüksek. Çoğu firmanın uyguladığı gibi, her yeni çıkan kulaklık bundan önceki kulaklıklara göre daha iyi özeliklere haiz oluyor. Dolayısıyla yeni çıkacak olan Realme Buds Air 3 Neo kulaklığın da bundan önceki kulaklıklara göre daha iyi özelliklere ve ses kalitesine haiz olma ihtimali yüksek.

Cihazın Türkiye’ye gelmesi ve ihtimaller içinde fiyatı ile alakalı ise şimdilik bir malumat mevcut değil. Ancak Realme Buds Air 3 modelinin ülkemizde resmi olarak satışta olduğu biliniyor. Peki siz Realme Buds Air 3 Neo ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.