Realme GT Master Edition Satış Miktarı Açıklandı

resim15523235
resim15523235

Realme geçtiğimiz yıl GT Master Edition ve GT Explorer Master Edition adlı akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Özellikleriyle dikkat çeken cihazlar firmanın en aktüel modelleri içinde yer alıyor. Yeni bir büyüme olarak ise Realme CEO’su Sky Li GT Master Edition serisinin satış miktarını resmi olarak duyuruyor.

GT Master ve GT Explorer Master piyasaya girmeden ilkin fazlasıyla popülerdi. Bu iki cihaz, kişilerin pandemi esnasında yolculuk etme talebi göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir bavul tasarımına sahipti. Ürünlerin tasarımı ise Naoto Fukusawa’ya aitti.

Tasarım ödüllü cihazlar bunun yanı sıra Realme’nin en etkin telefonları içinde da yer almış gibi gözüküyor. Şirket CEO’su Sky Li tarafınca meydana getirilen izahat Realme GT Master Edition serisinin satış miktarlarını gözler önüne getiriyor. Şimdiye kadar her iki cihazdan toplamda 2 milyon ünite satılmış olduğu açıklanıyor.

Realme GT2 Explorer Master Üzerinde Çalışıyor

Naoto Fukusawa tarafınca geliştirilen Realme GT Explorer Master 3d düz deri ve dört değişik renk opsiyonu de mevcut. Telefonda Snapdragon 879 çip seti yer alıyor. Bunun yanısıra depolama ve hafıza konusu ile ilgili da gelişmiş bir aygıt bulunduğunu söylemek mümkün.

Ayrıca Realme GT Explorer Master, 6.7 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Cihazın monitör yenileme hızı ise 120 Hz olarak belirtiliyor. Telefonun ön tarafında 16 MP çözünürlüğe haiz bir lens yer alıyor. Arka kamerası ise 50 MP+ 50 MP+ 2 MP şeklinde anlatım ediliyor.

Serinin öteki aleti Realme GT Master ise daha azca güçte yonga setine sahip. Ancak buna karşın iyi bir performans gösterdiği anlatım ediliyor. Cihaz, 6.55 inç boyutunda FHD+ AMOLED kavisli monitör ve monitör altı parmak izi tasarımlarına sahip. Buna ayrıca Snapdragon 778G çip seti üründe bulunuyor.

Telefonun kamera özelliklerine baktığımızda karşımıza çıkan ilk neden 32 MP çözünürlüğe haiz ön kamera oluyor. Arka tarafta ise 64 MP + 8 MP + 2 MP kurulumuna haiz bir kamera seti yer alıyor. GT Explorer Master’ın aksine bu aygıt küresel olarak satışta.

Buna ayrıca firma yeni bir telefon üstünde çalışıyor. Yeni GT2 Explorer Master aletinin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafınca destekleneceği anlatım ediliyor. Ayrıca 5.000 mAh pile haiz cihazın yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor.