Samsung Galaxy Z Fold 4 Duyuru Videosu Sızdırıldı

resim91253867
resim91253867

Samsung, 10 Ağustos tarihinde Unpacked etkinliğini gerçekleştireceğini duyurmuştu. Bu etkinlikte ise Galaxy Z Fold ve Z Flip modellerinin de yer alacağı artık kesinleşti. Geçen hafta Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün görselleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Şimdi ise Galaxy Z Fold 4 modelinin ilan videosu ortaya çıktı.

Samsung, yeni çıkaracağı Z Fold ve Z Flip modelleri için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, bundan önceki modellerine göre daha gelişmiş özellikler eklemeye çalışıyor. Ancak Samsung, 10 Ağustos’taki Unpacked etkinliği gerçekleşene kadar çoğu sızdırılmış video ve görsele ile baş etmek zoruna kaldı. Birçok teknoloji şirketlerinde olduğu gibi Samsung da bu mevzudan nasibini almış oldu.

Galaxy Z Fold 4 Duyuru Videosundaki İpuçları

Galaxy Z Fold 4’ün tanıtım videosu, Twitter’daki bir kullanıcı tarafınca ortaya çıktı. Bu videoda, Z Fold 4’le alakalı birtakım ipuçları yer aldı. Geçen hafta ortaya çıkan görsellerden sonrasında bu tanıtım videosu da Z Fold 4 ile alakalı daha fazla bilgiye haiz olmamızı sağladı.

Bu videoyu incelediğimizde, Galaxy Z Fold 4’ün “flex display” hususi durumunu net bir halde görüyoruz. Bu da Z Fold 4 modelinin elastikiyet açısından bir özelliğe haiz bulunduğunu ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda video, elastikiyet hususi durumunun düz bir tasarıma göre daha iyi bulunduğunu da söylüyor. Videoda Z Fold 4’ün 10 Ağustos’taki Unpacked etkinliğinde yer alacağının bilgisi de veriliyor.

Birçok sızdırılan resim ya da videoda olduğu gibi bu videoda da modelle alakalı tüm dizayn yer almıyor. Ancak daha ilkin sızan görsellere ve bilgilere göre Z Fold 4, FHD+ çözünürlüğe haiz olacak gibi duruyor. Bunun yanısıra cihazın AMOLED panele ve 120Hz yenileme hızına haiz olacağı bilgisi de yer alıyor. Cihazın arka kamera sisteminin ise 50+12+12 MP şeklinde olacağı iddialar içinde yerini koruyor.

Bir öteki iddia ise Galaxy Z Fold 4’ün 12 GB ve 16 GB RAM seçeneğine haiz olacağı yönünde ilerliyor. Ayrıca 256 GB ve 512 GB depolama kapasitesi da bu modelin içinde yer alacak gibi duruyor. Cihazın 7.6 inçlik birincil açık oturum ve 6.2 inçlik harici açık oturum içereceği iddiaları da yer alıyor.

Peki sizler Galaxy Z Fold 4’ün ilan videosu ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Tanıtım videosuyla alakalı düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.