Yeni Galaxy Unpacked Etkinliğinin Tarihi Sızdırıldı!

resim29343437
resim29343437

Samsung, katlanabilir telefonlarını piyasaya çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu telefonlar, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 olarak karşımıza çıkacak. Telefonların ne vakit çıkacağıyla alakalı net bir görüş yoktu. Ancak iddialara göre bu iki modelin 10 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde kullananların karşısına çıkacak.

Samsung’un yeni akıllı telefonları olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 senenin maksimum beklenen cihazları arasında yer alıyor. Kullanıcıların birçoğu Samsung’un yeni cihazlarında ne gibi iyileştirmeler yapacağını merak ediyor. Şirket ise katlanabilir telefon piyasasında rakiplerinden daha fazla satış gerçekleştirmeyi istiyor. Bunun için de bu iki modelin özellikleriyle alakalı muhtelif geliştirmeler yapıyor.

Örneğin şirket, yeni çıkaracağı telefonlarında depolama kapasitesini artırmayı hedefliyor. Galaxy Z Fold 4’ün depolama kapasitesinin 1 TB’a kadar yükseleceğiyle alakalı iddialar vardı. Diğer taraftan Galaxy Z Flip 4’ün ise 512 GB depolama alanına haiz olacağıyla alakalı malumat yer almıştı. Bunun yanısıra bu iki modelin 25W süratli şarj desteğini içerisinde barındıracağı da bilgiler arasındaydı.

Galaxy Z Serisi 26 Ağustos’ta Satışa Çıkabilir

Çevrimiçi bir sızıntıya göre, Samsung’un yaklaşmakta olan Unpacked etkinliği için resmi davetiye yayınlayan bir imaj ortaya çıktı. Bu görüntüde, Galaxy Z Flip 4’ün bulanık bir görüntüsü yer alıyor. Hatta yakın bir zamanda Galaxy Z Flip 4’ün görüntüsü de sızıntılarla ortaya çıkmıştı.

Galaxy Unpacked etkinliği tarihini sızdıran isim Evan Blass oluyor. Samsung’un resmi davetinde firmanın bir sonraki Unpacked etkinliğinin 10 Ağustos tarihinde gerçekleşeceği net bir halde belirtiliyor. Şirket, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü 11 Ağustos 2021 tarihinde tanıtmıştı. Dolayısıyla önümüzdeki Unpacked etkinliğinin 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olması muazzam gelmiyor.

Bunun yanısıra cihazların ne vakit satışa çıkacağı ile alakalı de birtakım bilgiler mevcut. İddialara göre yeni katlanabilir akıllı telefonlar 26 Ağustos’ta kullanıcılar için piyasaya sürülecek. Fakat Samsung, bu mevzular ile alakalı rastgele bir resmi izahat yapmadı.

Şirket, 2020 yılından bu yana online lansman etkinliği düzenliyor. Bu etkinlikte, Samsung’un yeni çıkaracağı iki modelle alakalı net bilgiler alacağımız tahmin ediliyor. Şirketin karşı karşıya lansman etkinlikleri hakkındaki görüşü ise hemen hemen bilinmiyor.

Peki sizler Galaxy Unpacked etkinliği ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Konuyla alakalı düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.