Samsung Galaxy Watch 5 Serisinin Görselleri Sızdırıldı

resim33052748
resim33052748

Samsung’un yeni Galaxy Watch 5 serisinin görselleri sızdırıldı! Şirketin yeni akıllı saat serisi olan Galaxy Watch 5, değişik modeller ve renkler ile kullananların karşısına çıkıyor. Ayrıca cihazın ortaya çıkan görüntüleri 360 derecelik bir manzara sağlıyor.

91mobiles tarafınca paylaşılan haberde yeni serinin bütün cihazları ortaya çıkıyor. Genellikle tanıtım etkinliğine yaklaştıkça ortaya daha yüksek kaliteli görseller çıksa da Galaxy Watch 5 görselleri için bunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Öyle ki ürünün yüksek çözünürlüklü, 3d ve 360 aşama manzara elde eden görselleri kendini gösteriyor.

Samsung, yeni seride de iki değişik model ile kullananların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilindiği suretiyle daha resmi bir tasarıma haiz olan Galaxy Watch Pro, iki modelin daha yüksek fiyata haiz versiyonu oluyor. Öte taraftan geçtiğimiz yıl firma bu modeli Galaxy Watch 4 Classic olarak tanıtmıştı.

Project X kod isimli cihazın Galaxy Watch 5 Pro olarak tanıtılacağı anlatım ediliyor. Bu sürümün iki değişik renk seçeneğine haiz olacağı da belirtiliyor. Renkler ise siyah ya da gri titanyum olarak bildiriliyor. Ayrıca LTE desteği olan ve olmayan iki değişik sürümünün de piyasaya çıkma ihtimali laf konusu.

Serinin ikinci aletinin kod adı ise Heart olarak belirtiliyor. Standart Galaxy Watch 5 versiyonu olan bu aygıt da LTE ya da Bluetooth desteği ile piyasaya çıkacak. Bunun dışında iki değişik boyutu olacağı da belirtiliyor. İlginç bir ayrıntı ise standart sürümde daha çok renk opsiyonunun sunulması oluyor.

Yeni Galaxy Watch 5 Serisi Ağustos Ayında Tanıtılabilir!

Galaxy Watch 5 serisinin görselleri ortaya çıksa da cihazların yöntem özellikleri ile ilgili pek bir malumat mevcut değil. Ancak her iki cihazın da wearOS 3.5 işletim sistemi tabanlı One UI Watch 4.5 kullanacağı tahmin ediliyor. Pil ömrü, RAM, depolama kapasitesi gibi özellikler ise resmi etkinlikte ortaya çıkacak gibi gözüküyor.

Samsung derli toplu olarak gerçekleştirdiği Unpacked etkinliklerinde yeni çıkan ürünlerini tanıtıyor. Gelecek ay ise yeni Unpacked etkinliğinin gerçekleşmesi laf konusu. Üstelik etkinlikte sadece yeni Galaxy Watch 5 serisinin tanıtılmayacağı tahmin ediliyor.

Akıllı saatlere ayrıca Samsung’un etkinlikte yeni bir kulaklık tanıtması beklentiler arasında. Pro serisi olacak bu kulaklığın bilgileri da hemen hemen bilinmiyor. Ayrıca yeni Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold modellerinin de etkinlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor.