Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 Görselleri Sızdırıldı!

resim88646369
resim88646369

Samsung’un 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği aktivite ile tanıtılması beklenen yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin görselleri sızdırıldı. Sızdırılan fotoğrafların Unpacked 2022 etkinliğinde tanıtılacak cihazların resmi görselleri olduğu tahmin ediliyor.

Görseller iki değişik kaynaktan paylaşılıyor. Galaxy Z Flip 4 görseli için ilk paylaşım MySmartPrice kaynağına ait. MySmartPrice’ın haberine göre Galaxy Z Flip 4 için dört değişik renk opsiyonu mevcut. Üstelik görseller vasıtası ile cihazlar ile alakalı birtakım detaylar da açığa çıkıyor.

Galaxy Z Flip 4 modelinin alt kısmında bir tane Type-C girişi bulunuyor. Tahmin edilmiş olduğu suretiyle hoparlör ve mikrofon da cihazın alt kısmında yer alıyor. Bir diğer ayrıntı ise ikinci ekranın bundan önceki nesle kıyasla daha büyük hale gelmesi oluyor. Daha önceki iddialar da bu ekranın 1.9 inçten 2.1 inçe yükseleceğini gösteriyordu.

Galaxy Z Flip 4 görselleri Kaynak: 91mobiles (Evan Blass) & MySmartPrice

Bunun dışında cihazın bundan önceki nesil ile dizayn açısından pek bir farkı bulunmuyor. Ancak ürünün özelliklerinin bundan önceki jenerasyondan oldukça değişik olacağı tahmin ediliyor. Özellikle yeni bir çip seti ile geleceği belirtilen cihazdan yüksek performans beklemek yanlış olmayacaktır.

Galaxy Z Fold 4 Görselleri de Sızdırıldı

Konuyla alakalı bir diğer sızıntı ise Evan Blass ve 91mobiles kaynağından ortaya çıkıyor. Evan Blass üç değişik renk opsiyonu ile Galaxy Z Fold 4 serisindeki telefonları paylaşıyor. Buna ayrıca dört değişik Galaxy Z Flip 4 modelini de sızıntılar arasına ekliyor.

Bir önceki nesilde olduğu gibi yeni Galaxy Z Fold 4 modelinde de metal bir beden yer alacak gibi gözüküyor. Ayrıca parmak izi okuyucusunun da cihazın sağ tarafında olacağı görsellerle ortaya çıkıyor. SIM kartı girişinin ise sol tarafta olacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Z Fold 4 Kaynak: 91mobiles (Evan Blass)

Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan sızıntılar aygıt ile alakalı birtakım detayları öne sürmüştü. İddialara göre Galaxy Z Fold 4 daha ince bir menteşeye ve daha hafifçe bir gövdeye haiz olacak. Ayrıca cihazın ekranlarının da birazcık daha büyük olacağı tahminler arasında.

Galaxy Z Flip 4 gibi bu cihazda da yöntem anlamda iyileştirmeler laf konusu. Her iki ürünün de Snapdragon 8+ Gen 1 ile piyasaya çıkacağı anlatım ediliyor. Üstelik 1 TB’a kadar depolama ve 12 GB RAM de ürünün özellikleri içinde yer alacak gibi gözüküyor.

Şimdilik her iki ürün ile alakalı bilgiler bunlarla sınırlı. Ancak 10 Ağustos’ta gerçekleşeceği tahmin edilen etkinlikte her iki cihazın da bütün bilgileri açığa çıkacak gibi gözüküyor.