WordPress için En iyi instagram Eklentileri

WordPress için en iyi instagram Eklentileri mi arıyorsunuz? İşte sizin için derlenmiş olan WordPress instagram eklentisi listesi.

instagram, blogcular ve ufak işletmeler için kusursuz bir marketing platformudur. instagram ile işinizle alakalı ayrıntıları görsel olarak etkileyici bir halde paylaşabilir ve bir sonraki müşteriniz olabilecek kitlenize bağlayabilirsiniz.

Öyleyse niçin bu platformu erişiminizi genişletmek ve büyük ihtimalle daha oldukça satış üretmek için kullanmıyorsunuz? Bunu yapmanın en iyi yolu instagram profilinizi iş internet sitenize bağlamaktır. Bu şekilde daha geniş bir kesime erişebilir ve daha oldukça potansiyel müşteriyi dönüştürme ihtimalini artırabilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız? →

WordPress için En İyi instagram Eklentileri

instagram profilinizi işletme internet sitenize nasıl bağlayacağınızı merak ediyorsanız, bu bağlantıyı denetim edebilirsiniz. WordPress, zahmetsizce yapmanıza müsaade eden tonlarca eklenti sunar.

Bu yazıda, instagram akışınızı direkt olarak WordPress internet sitenizde görüntülemenizi sağlayacak WordPress için en iyi instagram eklentilerini göstereceğiz.

Envira Gallery

WordPress için en iyi instagram eklentilerinin başlangıcında Envira Gallery eklentisi geliyor. Envira Gallery, web sitenizde görsel olarak etkileyici resim ve video galerileri oluşturmanıza yardımcı olan en popüler WordPress galeri eklentilerinden biridir. Eklenti, birkaç saniye içerisinde galeri kurmayı olası kılan sağlam bir sürükle bırak oluşturucu ile beraber gelir. Galerinizin daha cazibeli görünmesini sağlamak için eklentinin sunmuş olduğu daha önceden oluşturulmuş şablonları kullanabilirsiniz.

Eklenti muazzam yerleşik özelliklere sahip. Eklentilerin yardımı ile işlevselliğini de genişletebilirsiniz. Bu eklentileri etkinleştirerek, internet sitenizi Pinterest ve instagram dahil olmak suretiyle rastgele bir toplumsal platformla bütünleştirebilirsiniz. Ek olarak, albümlerinizi derli toplu tutabilir, slayt gösterileri ve tam monitör fer kutusu modunu etkinleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

WooCommerce eklentisiyle, e-ticaret işlevini de etkinleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, parola ya da filigran olabilen ekstra bir emniyet katmanı ilave ederek dijital çalışmanızı da koruyabilirsiniz.

Eklenti tamamiyle uyumludur ve internet sitenizde kullanabileceğiniz tanınmış eklentilerin bir oldukça ile de uyumludur.

WordPress instagram eklentisi önerimiz olan WordPress Envira Gallery instagram eklentisi ücretlidir.

instagram Feed By Smash Balloon

WordPress için en iyi instagram eklentilerinden bir öbür önerimiz instagram Feed By Smash Ballon’dur. instagram Feed, kurulumu ve kullanması kolay, tamamiyle duyarlı, tamamiyle kişiselleştirilebilir ve SEO dostu instagram feed eklentisidir. Web sitenizde oldukça sayıda instagram yayını görüntülemek ve her birini tek tek özelleştirmek için kullanabilirsiniz.

WordPress instagram eklentisi önerimiz olan instagram Feed By Smash Ballon, fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir feed’de birleştirmenize imkân sağlar. Bunun yanı sıra, instagram hikayelerinizi de izleyicilerinizle paylaşabilirsiniz. Hikayeler, açılır bir pencerede görüntülenebilir, böylelikle ziyaretçilerinizi uzun süre meşgul tutabilirsiniz.

Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 3 değişik seviye stili sunar. Tıpkı instagram’daki gibi, insanların hususi anlarınızı bilmelerini sağlamak için mühim yayınlarınızı vurgulayabilirsiniz. Resimlerinize yerleşik özelleştirme seçeneğiyle ince ayarlamalar yaparak, onlara kusursuz bir manzara kazandırın. Şüphesiz, bu eklenti, piyasadaki en sevilen instagram yayınları eklentilerinden biri oldu.

WordPress instagram Feed By Smash Balloon instagram eklentisi ücretlidir.

instagram Theater

WordPress için en iyi instagram eklentileri önerilerimizde öbür önerimiz instagram Theater. instagram Theater, instagram resimlerinizi internet sitenizde görsel olarak etkileyici bir halde görüntülemenizi sağlar. Eklenti, muhtelif seviye alternatifleriyle beraber gelir ve 3 tam cevap veren şablon da sunar. Ayrıca instagram API’sinde arama yapmak için bir etiket belirtebileceğiniz Tag İçe Aktarma modunu da kullanabilirsiniz.

Konum modu ile resminizin çekilmiş olduğu yeri belirleyebilirsiniz. İsterseniz, oldukça sayıda kullanıcı kimliği de belirleyerek değişik kullanıcılardan resim çekebilirsiniz. Eklenti tamamiyle uyumludur, yani resimleriniz bir bilgisayarda, cep telefonunda ya da bir tablette iyi görünür.

Bu eklenti, ziyaretçilerinizi eğlendirmek ve meşgul tutmak için muhtelif görsel efektlerle beraber gelir. Alternatif düzenlerden, rötar aralıklarına, hıza tesir etmek için bu eklentinin size sunmuş olacağı oldukça şey var. WordPress’in son olarak sürümleriyle uyumludur.

WordPress instagram eklentisi olan instagram Theater instagram eklentisi ücretlidir.

instagram Feed by WPDancers

WordPress instagram eklentisi önerimizde bu sefer instagram Feed By WPDancers bulunuyor. instagram Feed by WPDancers, denetlemek isteyebileceğiniz öbür bir kusursuz eklenti. Resimlerinizi, eklentinin sunmuş olduğu 4 şık düzenden birinde – yani Izgara düzeni, Slayt galerisi, Polaroid düzeni ve en yeni Harita düzeni olarak görüntüleyebilirsiniz. Eklenti bunun yanı sıra muazzam anlık yapılandırmalar sunar. Böylece geçiş stilini, kart kapağını, lightbox kapağını ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Orta ve Uyku alternatifleriyle sitenizde nelerin gösterileceğini denetim edebilirsiniz. Geçiş düğmesini vazgeçtiğiniz yayınları reddetmek için geçiş düğmesini kullanabilirsiniz. Eklenti bunun yanı sıra muhtelif hoş cilt seçenekleri sunar. Bu şekilde maksimum sevdiğiniz kişiyi seçebilir ve en iyi manzara için internet sitenize entegre edebilirsiniz.

Eklenti ilaveten videoları yardımcı sunar ve toplumsal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar. Çok komplike bir vakit çizelgesinin hayranı değilseniz, görüntülemek istediğiniz gösterim sayısını sınırlayabilirsiniz. Eklenti süper süratli performans sergiliyor ve özelleştirme ve dizayn açısından süper esnek. instagram Feed’i ilk defa kullanıyor olsanız bile kullanması kolaydır. Ancak hala desteğe ihtiyacınız bulunduğunu düşünüyorsanız, size her vakit yardım etmeye hazır olan arkadaş canlısı yardımcı kadrosuna ulaşabilirsiniz.

Modula

WordPress için en iyi instragram eklentileri önerimizde merakla beklenen Modula! Modula, fotoğraflarınızı sitenizde hoş bir halde görüntülemenizi elde eden bir WordPress Gallery eklentisidir. İnstagram da dahil olmak suretiyle muhtelif toplumsal medya platformlarıyla da bütünleştirebilirsiniz. Modula ile, instagram beslemenizdeki medyayı görüntüleyebilirsiniz. Eklenti, resimlerinizin görünüşünü geliştirmek için kullanabileceğiniz fantastik filtre seçenekleri sunar.

Sürükle ve bırak oluşturucusuyla galerilerinizi süratli ve basit bir halde özelleştirebilirsiniz. Resimlerinizi tekrar boyutlandırmak ve kendi hususi düzeninizi kurmak için kullanabilirsiniz. Eklenti, görüntülerin her tür monitör boyutunda net ve net görünmesini elde eden süper duyarlı bir özelliktir.

Modula ilaveten ziyaretçilerinizin tarihlere, hashtaglere vb. Göre filtreleyerek galerilerinize göz atmasını sağlar.

WordPress instagram eklentisi olan Modula instagram eklentisi ücretlidir.

NextGen Gallery

NextGen Gallery, WordPress için en popüler galeri eklentilerinden biridir. Tek bir eklenti satın alarak, 30’dan fazla değişik uzantı fonksiyonuna beraber erişebilirsiniz. Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 10 değişik seviye stili sunar ve görüntülerin paylaşılması, görüntülerin bağlanması, yorumlanması ve hatta resimlerinizin çalınmasını engelleme seçeneklerine sahiptir.

O vakit resimlerin için oldukça hoş seçenekler var. Filtreler ekleyebilir, en sevdiğiniz temayı seçebilir ve imaj Lightroom seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu eklenti size yaşam boyu güncelleme ve bedava yardımcı sağlar. Bu eklenti, instagram fotoğraflarını etkileyici biçimde sergilemenin bir yolunu arayanlar için kusursuz bir seçenek.

WordPress NextGen Gallery instagram eklentisi ücretlidir.

instagram Widget by Elfsight

instagram Widget, instagram resimlerinizi internet sitenizde görüntülemenizi elde eden etkileyici bir eklentidir. Resimlerinizi widget’ınıza eklemek için etiketinizi ya da kullanıcı adınızı kullanabilirsiniz. Özelleştirme mevzubahis olduğunda eklenti süper esnek. Renk eklemekten, resimlerinizi tekrar boyutlandırmak ve bir kaydırma seçeneğine eklemek, ihtiyaç duyduğunuz aşağı yukarı her instagram entegrasyon özelliğiyle beraber gelir.

Ayrıca, değişik araçlara ve monitör boyutlarına oldukça iyi cevap verir. Eklenti 16’dan fazla dili desteklemektedir, böylelikle daha oldukça şahsa ulaşmak ve bunlara bağlanmak için bu fonksiyonu kullanabilirsiniz. Takip Et düğmesini ekleyerek, insanları sitenizi takip etmeye teşvik edebilirsiniz. Bu, daha oldukça insan çekmenize ve fanatik kitlenizi artırmanıza yardımcı olur.

WordPress instagram Widget instagram eklentisi ücretlidir.

Feed Them Social

Feed Them Social, muazzam instagram entegrasyon özellikleri ile beraber gelen ücretsiz bir WordPress eklentisidir. WordPress internet sitenize bir oldukça toplumsal beslemeyi ekleyebilir ve en şık şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yayın, instagram, Facebook, Twitter, Pinterest ya da öbür rastgele bir toplumsal medya olabilir. Eklentiyi kurmak, kurmak ve kullanmak oldukça kolaydır.

Feed Them Social ile resimlerinizi yayınlarınızda, sayfalarınızda ya da kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde kısa kod üreticisini kullanarak bir kısa kod da oluşturabilirsiniz. Özelleştirme opsiyonu de vastır. Sitenizi isteğinize göre şekillendirmekte özgürsünüz.

Rengi ve makale tipini değiştirebilir, feed’inizin üzerine ya da dibine Beğen ya da İzle düğmesini ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti derli toplu güncellemeler alır ve WordPress’in son olarak sürümleriyle uyumludur. Şimdi denetim et. 80.000’den fazla şahıs internet sitesinde esasen kullanıyor.

Ücretsiz WordPress instagram eklentisi önerilerimizde Feed Them Social’ı bulabilirsiniz.

Soliloquy

Soliloquy, instagram yayınınızı internet sitesi kaydırıcınıza entegre etmenizi elde eden WordPress için kullanması basit bir kaydırıcı eklentidir. Soliloquy ile, yazılarınıza, sayfalarınıza ve hususi makale türlerinize dayanan hususi içerikler yaratırsınız. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve galerilerinizi sergilemek için bir lightbox kaydırıcı kurmak da kolaydır.

PDF’lerinizi ve sunumlarınızı kaydırıcınıza bile dönüştürebilirsiniz. Sürgülerin hızı varsayılan ayarlara göre basitçe denetim edilebilir. Kaydırıcılarınızı kendi zamanlamalarınıza göre programlamanız da mümkündür. Kaydırıcınızı indirilmekten güvenliğini sağlamak için sağ klik hususi durumunu dönem dışı bırakabilir ve kaydırıcınızın hırsızlık ya da yasa dışı kullanımdan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Eklenti, bir oldukça öbür gelişmiş eklentilerle de uyumludur. Eklenti tamamiyle duyarlı ve her tür platformda etkileyici görünüyor.

Smart Slider 3

Smart Slider 3, instagram beslemenizi internet sitenizdeki kaydırıcılar biçiminde eklemek için en iyi yolu sunan öbür bir kaydırıcı eklentisidir. Ancak eklenti, sadece kaydırıcı oluşturmanıza izin vermekle sınırı olan kalmaz. Ayrıca hoş karuseller ve bloklar da oluşturabilirsiniz.

Bu eklenti bunun yanı sıra WordPress.org adresinden indirebileceğiniz bedava bir versiyonuna sahiptir. Ücretsiz olanın gitmesi iyi olsa da, ustalaşmış versiyon sürgülerinizi öbür bir seviyeye getirmeyi vaat ediyor. 2 cilt seçeneğiniz var – aleni ve koyu. Ayrıca, daha iyi bir manzara için resimlerinize eklenebilecek tonlarca efekte sahiptir.

Smart Slider 3 ile internet sitenize maksimum 11 tabaka ekleyebilirsiniz. Bunun kendisi internet sitenize yeni bir sihir sunar. Ayrıca kaydırıcılarınızın benzersiz görünmesini sağlamak için animasyon efektlerine de sahipsiniz. Eklenti bunun yanı sıra bir oldukça kişiselleştirme opsiyonu ile beraber geliyor.

Enjoy instagram

Enjoy instagram, instagram akışınızı WordPress internet sitenize entegre etmenizi elde eden bedava bir WordPress eklentisidir. instagram fotoğraflarını görüntülemek için hashtag (etiket) kullanmanı sağlar. Eklenti ile videolarınızı da paylaşabilirsiniz. Resimleriniz için satır ve sütun sayısı basitçe özelleştirilebilir.

Fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlamak için değişik efektler de kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı instagram Izgara görünümü için soluklaştırın, görsel makaleleri ve gezinme okları içeren fer kutuları kullanın ve daha fazlasını yapın. Eklenti, WordPress’in son olarak sürümleriyle uyumludur.

instagram’ın keyfini sürmek, mobil cihazlar için en iyi duruma getirilmiş olduğundan, daha ufak ekranlarda iyi mi görüneceği mevzusu ile alakalı zahmete girmenize gerek kalmaz. Tek tıklamayla kurulum seçeneği, eklentiyi kullanması daha da kolaylaştırır.

WPZoom Widget for instagram

WordPress için en iyi instagram eklentileri önerimizde sonuncusu WPZoom Widget for instagram. WPZoom Widget instagram için öbür bir süper bedava kullanması basit WordPress eklentisi. Eklenti rastgele bir WordPress teması ve eklentileri ile uyumludur. Bu eklentiyle, hoş bir antet görüntüleyebilir ve insanlara yayınınızın ayrıntılarını bildirebilirsiniz.

Ayrıca tembel yükleme seçeneğini eklemenizi sağlar, böylelikle görüntüleri sadece ziyaretçileriniz tarafınca görülebildiklerinde yükleyebilirsiniz. Eklenti tamamiyle kişiselleştirilebilir olduğundan, ziyaretçilerinize iyi mi görünmüş olduğu üstünde tam denetim sahibi olabilirsiniz. Bazı ekstra tasarımları eklemek ve internet sitelerinin geri kalanından değişik olmasını sağlamak için CSS’yi kullanabilirsiniz.

Genel olarak bu eklenti harika bir tane. Ayrıca, tek bir kuruş ödemeden kullanmak için harbiden harika özellikler elde edersiniz. Eklenti derli toplu güncellemeler alır ve bunun yanı sıra kusursuz yardımcı sunar. Öyleyse şimdi dene.

Bu yazının WordPress için En İyi instagram eklentilerini bulmanıza yardımcı bulunduğunu umuyoruz. instagram yayınınızı internet sitenizde görüntülemek için kullandığınız öbür bir eklenti var mı? Cevabınız evet ise, aşağıdaki yorumlarda bizlere bildirin. Sizlerin önerilmiş olduğu WordPress instagram eklentisi önerilerini de belirtebilirsiniz!